Vartotojo invol2ver pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-23 17:31:17 | Nuoroda
vikikita rašė:
invol2ver rašė:

O tą mokestį būtinai reik pervest 27-29 dienomis, ar galiu pavyzdžiui kad ir pirmadienį nueit į banką ir susimokėt, kad nereiktų tas dienas porą valandų eilėje stovėt?

 nu gerai tu susimokesi, o jei neistosi ten kur susimokejai, kas tada? :)

 Na aš neabejoju, kad įstosiu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 17:36:15 | Nuoroda
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:

O tą mokestį būtinai reik pervest 27-29 dienomis, ar galiu pavyzdžiui kad ir pirmadienį nueit į banką ir susimokėt, kad nereiktų tas dienas porą valandų eilėje stovėt?

 kai įstosi ir susimokėsi. ar 26d ar kitą. ir kodėl jau banke turėtų reikėt stovėt? univere tai reiks.
o galiausiai internetu gali

 Šiaip prie bankų būna ne ką mažesnės, kai visi sulekia mokėt ;) beto, kai man reik važiuot į kitą miestą rašytis sutartį, tai ir taip daug laiko užims. Todėl noriu kuo mažiau popierių tvarkymo pasilikt. Mokant internetu, reik atsispausdint kvitą, o aš be printerio ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:04:07 | Nuoroda
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:

O tą mokestį būtinai reik pervest 27-29 dienomis, ar galiu pavyzdžiui kad ir pirmadienį nueit į banką ir susimokėt, kad nereiktų tas dienas porą valandų eilėje stovėt?

 kai įstosi ir susimokėsi. ar 26d ar kitą. ir kodėl jau banke turėtų reikėt stovėt? univere tai reiks.
o galiausiai internetu gali

 Šiaip prie bankų būna ne ką mažesnės, kai visi sulekia mokėt ;) beto, kai man reik važiuot į kitą miestą rašytis sutartį, tai ir taip daug laiko užims. Todėl noriu kuo mažiau popierių tvarkymo pasilikt. Mokant internetu, reik atsispausdint kvitą, o aš be printerio ;)

 nu tai savo mieste į banką nueik, gi nebus ten šimtai studentų.

 Na tomis dienomis tai bus

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:55:52 | Nuoroda
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:

O tą mokestį būtinai reik pervest 27-29 dienomis, ar galiu pavyzdžiui kad ir pirmadienį nueit į banką ir susimokėt, kad nereiktų tas dienas porą valandų eilėje stovėt?

 kai įstosi ir susimokėsi. ar 26d ar kitą. ir kodėl jau banke turėtų reikėt stovėt? univere tai reiks.
o galiausiai internetu gali

 Šiaip prie bankų būna ne ką mažesnės, kai visi sulekia mokėt ;) beto, kai man reik važiuot į kitą miestą rašytis sutartį, tai ir taip daug laiko užims. Todėl noriu kuo mažiau popierių tvarkymo pasilikt. Mokant internetu, reik atsispausdint kvitą, o aš be printerio ;)

 nu tai savo mieste į banką nueik, gi nebus ten šimtai studentų.

 Na tomis dienomis tai bus

 na tai sužinai kad įstojai ir eik :D tikrai nebus dar 26dieną.

 Na 26 tikriausiai ir reiks nulėkt ;) o nežinot, kurią dieną gali būt mažiausios eilės? :D spėju trečiadienį bus mėsmalė, penktadienį taip pat, kadangi paskutinė diena ir lengviau žmonėms iš kitų miestų, o ketvirtadienis? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:20:31 | Nuoroda

Tai yra čia ta skype konf?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:31:41 | Nuoroda
Viliussss rašė:

Jei gerai ta diagrama suprantu, tai 17.76

 Blogai supranti. 19.18

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:14:00 | Nuoroda
akvilegio rašė:
Bacione rašė:
invol2ver rašė:
Viliussss rašė:

Jei gerai ta diagrama suprantu, tai 17.76

 Blogai supranti. 19.18

 Arba tu blogai supranti:D. Su 18.26 patekau į vnf

 tai man ir idomu koks maziausias balas vnf

 Ai. Aš maniau apie vf. My bad ;)