Vartotojo Tinker-bell pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-20 15:17:40 | Nuoroda

Pernai metais buvo tokių, kurie ir spalį be LSP buvo. Jokia čia ne problema, juk buvo pasakyta, kad teks palaukt :)

Žinutė parašyta: 2011-08-22 15:39:13 | Nuoroda

Aš taip pat ten papuoliau. Teko pagyvent, tai manau šoko nebus. Esu nusiteikus blogiausiam :D Svarbiausia gauti gerą kambariokę, o visa kita sutvarkoma ir pataisoma :) :)

Žinutė parašyta: 2011-08-24 15:33:30 | Nuoroda

Chemija, matematika, inžinerija, medicina, manau čia tikrai nebus kūrybos, teks vadovautis senom žmonijos sukauptom žiniom, formulėm ir t.t

Žinutė parašyta: 2011-08-27 22:38:33 | Nuoroda
Arturaras:D rašė:
Ievasita rašė:

na turbut savaitgali nieko naujo neivyks, tad lieka laukti pirmadienio :)

 pirmadienį fuksai !!!!!!!!!!!!

 Oo taip Tikėkimės orai nepaves

Žinutė parašyta: 2011-08-28 20:46:10 | Nuoroda
Arturaras:D rašė:

 chebra pasiruoškit lietui :D meteo.lt rodo kad lis

 Bet dažnai grybauja tas meteo, tikiuosi šis kartas ne išimtis

Žinutė parašyta: 2011-08-29 00:22:41 | Nuoroda
svous rašė:
Fikcija rašė:
Mirtise rašė:

eminis skirtumas kad darom 4 metam iškarto, mokam ne 15lt kaip lsp parašyta o 40 jei 4 metus studijuoji. ir kad gamyba užtruks :D toks skirtumas :D

Bet taip tada žiauriai nesąmonė. Pagalvokit, jei žmogus meta studijas po metų, tai jam jau sumokėtus pinigus už LSP niekas negražins. Ir vėl kažkam pasipelnymo šaltinis, vėl pinigai byrės į šalį.

 Pagalvok kitaip. Jei mestum studijas, tau pagal viską reiktų grąžinti LSP. Bet tu gali naiviai apsimest, kad jį pametei, sumokėt mokestį ir toliau sau bimbam naudotis LSP, kurio iš tikrųjų visai nepametei. Apsimokėtų tikrai.

 

Manau, kad čia bus kažkas gudresnio sugalvota, kad neitų pasinaudot, metus studijas :)

Žinutė parašyta: 2011-08-30 19:38:57 | Nuoroda

Nekartočiau tikrai... Vakarinė dalis - apgailėtina, pradedant dj, kurio neapsiverčia liežuvis tokiu vadint, baigiant susiskirstymu. O gal aš kažkur ne ten buvau? Nes nuo 2h, dauguma lovikėse kimarino arba po medžiais vėmaliojo, o dar tie suskirstymai į grupes...

Žinutė parašyta: 2011-08-31 16:04:36 | Nuoroda

Gal kas zino, jeigu as pasirasau sutarti su bendrabuciu, sumoku ta 200lt, ir jeigu po menesio nusprendziu iseiti, ar grazins man tuos 200?