Vartotojo plumbum pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:20:36 | Nuoroda
Acme. rašė:

o kiek kainuotu pas notara?

Viskas kartu- 12lt. Na, vienas dokumentas-3lt.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:22:41 | Nuoroda
Acme. rašė:
plumbum rašė:
Acme. rašė:

ką žinot apie VDU fuxų stovyklą?

 na, šiandien buvau pasirašyti sutarties, tai mačiau yra ten stalai, kur galima užsiregistruoti į fuxus. Kiek žinau , tai ne visus paima ten. ;> bet nesiregistravau aš ;D

 aga girdejau kad nevisus, o kokius dokumentus vezei? reikia atestato kopijos?

 atestato , atestato priedo, asmens tapatybės kortelės kopijas, patvirtintas notaro. Ir dar kvitą su sumokėtais 120lt. Viskas. :>

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:24:10 | Nuoroda
Acme. rašė:
plumbum rašė:
Acme. rašė:

o kiek kainuotu pas notara?

Viskas kartu- 12lt. Na, vienas dokumentas-3lt.

 o tai is kur gaunas 4 dokumentai?

 tapatybės kortelę švietė iš dviejų pusių, tai ir paėmė kaip už du dokumentus. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:29:37 | Nuoroda
Acme. rašė:
plumbum rašė:
Acme. rašė:
plumbum rašė:
Acme. rašė:

o kiek kainuotu pas notara?

Viskas kartu- 12lt. Na, vienas dokumentas-3lt.

 o tai is kur gaunas 4 dokumentai?

 tapatybės kortelę švietė iš dviejų pusių, tai ir paėmė kaip už du dokumentus. :D

 aa kortele, o ten pas notara padarys kopijas ane?

 na, aš tai kopijas pasidariau copy1 (ar kaip ten) parduotuvėj. ;D o notarė tik viską permetė akimis, prištampavo ir nu vuolia! :>

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:30:16 | Nuoroda
Catmint rašė:

 O tapatybės kortelės kopiją irgi reikia patvirtinti?

 tikrai taip.  Arba pasą.:>

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:32:32 | Nuoroda
viiki rašė:

 t.y. rašykit čia :D

 na, kurk konferenciją, kurk! ;D Skype gingy. ( taškas gale būtinas). ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:36:25 | Nuoroda
Here_in_your_arms rašė:

Duoda vieną valando laiko. Testas iš gramatikos visokių subtilybių. kas neblogai anglų kerta, tai tas testas manau nėra didelė problema.

 klausykit,o ką daryt, jei iš anglų egzamino gavau virš 80proc? Kam reikia apie tai pranešti? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:32:22 | Nuoroda
SnowyQueen rašė:

dabar susivokiau, kad padariau tik puse dalyku invere. Niekur niekam neprisidaviau del anglu (gavau virs 80), nieko nepasidomejau apie stipendijas.

Ar visa tai bus galima kazkaip sutvarkyti veliau?

 ta pati situacija man ;D rytoj ryte ketinu apsilankyt VDU ir susitvarkyt viską iki galo. :>

Žinutė parašyta: 2011-07-28 10:29:27 | Nuoroda
SnowyQueen rašė:
plumbum rašė:
SnowyQueen rašė:

dabar susivokiau, kad padariau tik puse dalyku invere. Niekur niekam neprisidaviau del anglu (gavau virs 80), nieko nepasidomejau apie stipendijas.

Ar visa tai bus galima kazkaip sutvarkyti veliau?

 ta pati situacija man ;D rytoj ryte ketinu apsilankyt VDU ir susitvarkyt viską iki galo. :>

 Velniava, o man is zemaitijos neber kaip atsigaut :/ kazi ar labai cia blogai? Juk vistiek testo man laikyt nereikejo, o del stipendiju gal dar bveliau galima susitvarkyti?

 na, jei tau to testo laikyti ir nereikėjo, tai gal ir nieko tokio. O dėl stipendijų tikrai dar galėsi viską sutvarkyti, nes tai nėra skubu, už rugpjūčio mėnesį tikrai pinigų niekas negaus. ;D tik va dėl to testo.. blemba, aš irgi galvojau, kad gal nieko neatsitiktų, jei nepasižymėčiau, bet dėl viso pikto nuėjau. Pabandyk gal susisiekti su VDU. O šiaip tavo duomenis jis ir taip turi turėti, tai gal nu tikrai nieko baisaus, susižiūrės kaip nors. :>

Žinutė parašyta: 2011-07-29 10:03:24 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Adele=) rašė:

 ok:D  pasidziaugsiu,kad vf studijuoju.ir tai pasiseke. apsieisiu be stipendijos:)

 Bet jeigu gerai supratau tai jiem ten po 300 lt mokes :D paskaitykit, ar as cia viska gerai suprantu? :D www.vdu.lt/public/var/files/stipendiju_skyrimo_tvarkos_aprasas.pdf

nu tai kai, geras. ;o Tikiuosi, kad čia viskas tiesa. ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-29 10:49:55 | Nuoroda
Here_in_your_arms rašė:
Sandrittta rašė:
Adele=) rašė:

 o ar tiesa,kad stipendijas gauna tik tie,kuriu balas virs 20 ? :) 

katik perskaiciau vdu puslapy, kad gauna tik tie, kuriu balas virs 19 :/

 Ale tikrai, geeeras! Man tinka!

 tinka, patinka. :D myliu VDU! 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 13:12:29 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:

Ei, gal jau kas nors išsiaiškino, ar atras mūsų sąskaitas banko, kai pasirašėmė lapus dėl stipendijos, nors jame nerašėme savo banko sąskaitos? Pagal asmens kodą atras? : ) 

 na, man pasirašius ten tą sutartį su banku dėl kortelės šeštame aukšte, iš karto davė lapelį pasirašyt su prašymu, kuriame turėjau nurodyt fakultetą, sąskaitos numerį. Na, žodžiu, viskas stipendijai. Aš registravausi Snoro banke ir iš karto tas korteles vietoj gavau. Kiti , kas registravosi kituose bankuose, kortelių iš karto negavo, tai gal ir dėl to negalėjo iš karto užpildyti to lapelio su prašymu stipendijai, nes dar neturi juk sąskaitos numerio,o kai atsiims kortelę banke tai galės viską susitvarkyti. :) Nežinau, ar čia aiškiai aš. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-29 14:24:37 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:
plumbum rašė:
ąčęėįšųūž rašė:

Ei, gal jau kas nors išsiaiškino, ar atras mūsų sąskaitas banko, kai pasirašėmė lapus dėl stipendijos, nors jame nerašėme savo banko sąskaitos? Pagal asmens kodą atras? : ) 

 na, man pasirašius ten tą sutartį su banku dėl kortelės šeštame aukšte, iš karto davė lapelį pasirašyt su prašymu, kuriame turėjau nurodyt fakultetą, sąskaitos numerį. Na, žodžiu, viskas stipendijai. Aš registravausi Snoro banke ir iš karto tas korteles vietoj gavau. Kiti , kas registravosi kituose bankuose, kortelių iš karto negavo, tai gal ir dėl to negalėjo iš karto užpildyti to lapelio su prašymu stipendijai, nes dar neturi juk sąskaitos numerio,o kai atsiims kortelę banke tai galės viską susitvarkyti. :) Nežinau, ar čia aiškiai aš. :D

 Kai ėjau rašytis dėl stipendijos, paklausiau, ar reikės banko sąskaitos numerio. Kai pasakė, kad nereikia, tada aš užpildžiau savo prašymą. Ten rašiau fakultetą ir asmens kodą. Rašyti man nereikėjo savo sąskaitos numerio. Po to klausė dėl Zoom programos, tad dabar įdomu, kas bus ir kaip. : D

 na, VDU atsakė man, jog jei bus paskirta stipendija ir trūks dokumentų kažkokių ar informacijos, tai viską mums praneš ir pasakys. Neatims tų pinigėlių gi. ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-13 12:46:50 | Nuoroda
eski rašė:

 Laba diena,

Jeigu įstojau į vf vietą tai vadinasi gausiu stipendiją? 

 jei KB  19 ir daugiau,tai gausi. :)