Vartotojo Malyva pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-09 11:06:04 | Nuoroda
Katarsis rašė:
Malyva rašė:
Katarsis rašė:
Malyva rašė:
Katarsis rašė:
Malyva rašė:

Katarsis,o kur tu istojai? :}

 Pirmam ture įstojau į Klaipėdos Universitetą Lietuvių filologija ir švedų kalba vf, antrą turą bandžiau - VU Prancūzų filoogija vf. Nu ir trečiam nepasisekė - bandžiau į Klaipėdos valstybinę kolegiją stot, su sveikatos priežiūrą susijusias specialybes. Tai nieko, varysiu dirbt, persilaikysiu egzus - nematau tragedijos didelės. O kitiems tai darbingų metų! :D 

 ir tau buvo blogai tos vf vietos? :} sakes,zmones,nusileiskit ant zemes :} kaip ir mano drauge tikejosi i univera patekti vf vieta su 17,92,o pateko i kolegija ;]

KU tai iš kart atmečiau, o dėl VU Prancūzų filoogijos ilgokai sukau galvą. Tieisiog per lievai išsilaikiau egzus ir neturėjau galimybės šiemet įstot ten, kur tikrai norėjau. 

 Šiemet daug kas susimovė su egzais,ennuostabu,kad dauguma studijuos tai,kas jiems nelabai patinka :} bet tipo tu metus dirbsi? :}

 Man istorija koją pakišo, kitus gan gerai išsilaikiau. Na ir biologiją apgailėtinai išilaikiau - bet ir laikiau ją for fun daugiau. Ir taip, varysiu dirbt. Negi sedėsiu ir nieko neveiksiu - visai nudurnėčiau. 

O bandysi perlaikyti? :}

Žinutė parašyta: 2011-08-09 11:07:36 | Nuoroda
Beprotybė. rašė:
Malyva rašė:
Beprotybė. rašė:

 Nu ,tikriausiai teks. Einu košės valgyt. Nėr jokio džiaugsmo,užknisa tie stojimai. : D

 Eik jau,eik jau :DD pati juk i zurnalistika stojima laikiai ir dabar nesidziaugia :DD a vunderkinde esi,kad  jau taip nerviniesi,kad ne ten istojai? :DD

 Aš.

 

Lopė aš ne vunderkindė. : D Norėjau į Vk į tarptautinį verslą ir logistiką su kb 9,74 į vf,bet sūkos nepaėmė. : D

 Jetau,tai ir taip aisku su tokiu kb ;DD bent butum vnf rasius,tai butum istojus,gal po kazkiek butum perejus i vf ;DD ot  ;DD

Žinutė parašyta: 2011-08-09 15:10:23 | Nuoroda
trendy_ rašė:

Klausiu visu kurie jau pasirase sutartis su VPU. 1. Kiek reikia tureti dokumentiniu foto ar uztenka vienos? 2. Ar reikia paso kopijos? 3. Ar jie patys padaro vietoj brandos atestato kopija? aciu is anksto:)

 Pas mane buvo berots 4,tai paliko viena tik,tad reikia 3 nuotrauku,as pasidariau paso kopijas,bet tiksliai nepamenu ar pasieme,o brandos atestato kopijas nesiau  pas notara,kad patvirtintu :}

Žinutė parašyta: 2011-08-31 09:38:39 | Nuoroda

www.vpu.lt/news.aspx?CategoryID=-1&Mode=2&NewsID=1247

Žinutė parašyta: 2011-11-12 20:37:06 | Nuoroda

Gal yra antrakusiu kurios studijuoja soc.pedagogika?

Žinutė parašyta: 2012-06-25 16:42:33 | Nuoroda

Pati studijuoju VPU,ir truputuką nusivyliau universitetu.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 19:38:41 | Nuoroda

O kas laiko LEU,į kokias specialybės rašėt? :}

Žinutė parašyta: 2012-06-27 19:44:22 | Nuoroda

Oi būna su tomis apeliacijomis,kad net 20 taškų nuima ir vsio,sėdi vėliau apsiverkęs ;DD vaikai,džiaukites,universiteta/kolegijose bus žiauriau,patikėkite ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 19:48:30 | Nuoroda
Roana rašė:
Malyva rašė:

O kas laiko LEU,į kokias specialybės rašėt? :}

 I visokias:)

 pvz :}

Žinutė parašyta: 2012-06-27 19:55:06 | Nuoroda

Nes įdomu ar stos kas į socialinę pedagogiką ;D