Vartotojo verstute pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-22 12:29:26 | Nuoroda

Gal kas žino kaip spresti tokius uždavinius:

1) apie sferą, kurios spindulio ilgis lygus 8cm, apibrėžtas mažiausio galimo tūrio kūgis. Apskaičiuoti šio mažiausio tūrio kūgio aukštinę ir pagrindo spinduli...

20 per funkcijos F(x) = x^3 - 6x^2 + 45x/4 + 1 grafiko taškus, kurių abscisė yra teigiama, brėžiamos liestinės. Iš visų minėtų liestinių aibės išrenkama liestinė, kertanti OY ašį taške, kurio ordinatė yra didžiausia. Rasti šia didžiausią ordinate.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:02:48 | Nuoroda

Gal kas žino kiek pernai metais buvo finansų ekonomikoje vf ir vnf vietu? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:02:46 | Nuoroda

Laba :) o mums patiems to prašymo kaip nors patvirtinti nereiks? cia lama pati automatiškai viską sutvarkys? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:47:05 | Nuoroda
Kuisys rašė:
verstute rašė:

Laba :) o mums patiems to prašymo kaip nors patvirtinti nereiks? cia lama pati automatiškai viską sutvarkys? :)

 Kiekviena karta kai atsijungi nuo lamos, jis automatiskai tampa patvirtintas :)

 nes vis neramu man ar tikrai pasitvirtins tas prasymas.. :) aciu ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:47:26 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Gal zinote nuo kada ir iki kada bus galima po liepos 26d. vykti i universiteta ir pasirasyti sutarti? :) 

 per tris dienas reikia nuvykti pasirasyti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:48:27 | Nuoroda
verstute rašė:
Aurimas165 rašė:

Gal zinote nuo kada ir iki kada bus galima po liepos 26d. vykti i universiteta ir pasirasyti sutarti? :) 

 per tris dienas reikia nuvykti pasirasyti :)

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/bendrojo-pri%C4%97mimo-datos

čia parašyta ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:49:28 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Sveiki, o iki kada reikes nuvesti i universiteta popierius po liepos 26d? :

 http://www.lamabpo.lt/turinys/bendrasis-priemimas/bendrojo-pri%C4%97mimo-datos

per tris dienas :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:51:22 | Nuoroda

O studijuojantys gal gali pasakyti ar įdomios studijos finansų ekonomikos? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 22:58:08 | Nuoroda

Aš tai norėčiau sužinoti kaip studijos? sunkios? Idomios? :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:59:42 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:
Augustė rašė:
Mirtishiukas rašė:
marsule331 rašė:

sveiki, truputi ne i tema, noriu paklausti ar jusu atestato rezultatai  ikelti i LAMABPO? aciu :)

 mes jų nematom, bet jie lamai yra žinomi.

 Man jau rodo atestato priedą, bet ne visus metinius, kažkodėl 

man jau rodo viską :D

 o koki čia atestato priedą turi rodyti? :)p

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:52:09 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

ne tik perlaikius, ir šiaip išduodamas atestato priedas, kuriame rodo tavo egzaminų rezultatus ir pažymius.
nes atestatas yra tik tas lapas kad įgyjai vidurinį išsilavinimą, o atestato priedas yra tas su pažymiais.

 aisku :) o jau issigandus buvau :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 15:29:58 | Nuoroda

ej o prašymo tikrai nereiks kaip nors patvirtinti, išsiųsti :D ?

nes ir po prašymu yra parašyta "išsaugoti ir tęsti" .. tai kam čia taip? :P

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:03:37 | Nuoroda

Laba :)

ar man vienai ar ir jums rodo, kai po prašymo paspaudi "išsaugoti ir tęsti" po to išmeta "egzaminų tvarkaraštis, egzaminų nėra"? Ar ten turi ką rodyti daugaiu rašyti ar ne? :D

šiaip po to kai vėl paspaudžiu tęsti tai rodo prašymą gerai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:25:26 | Nuoroda

aš ir niekur negirdėjau, kad finansų ekonomika popuiariausia. .:) iš kur tokia informacija?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:57:54 | Nuoroda

O kokiu balu įstojai? Į vf? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:00:31 | Nuoroda
Vampirija rašė:

O kokiam banke susimoket? Yra skirtumas?

 Jokio skirtumo :P

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:07:35 | Nuoroda
PA_svajok rašė:

"Primename, kad atvykę į Universitetą turėsite sumokėti registracijos studijoms įmoką – 120 litų."

Tai kaip cia db suprast? Kai nuvarysim ten susimoket ar kaip?

 Tu dabar turi nueiti i banka ir i universiteto sąskaitą pervesti tuos pinigus (į kuri istojai) ir tau duos kvita, kuri turėsi parodyti nuvažiavęs/us pasirašyti sutartį su univeru.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:18:36 | Nuoroda

Turiu klausimėlį.. aš įstojau į vf 2nr. Ryt pasirašau sutartį, tačiau ar galiu dalyvauti antrame ar papildomame priėmime, nors esu pasirašiusi sutartį? :>

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:29:27 | Nuoroda
sraigyt rašė:

Taip :) Skambinau lamai,tai sake,jog galima pasirasyt sutarti su vnf ir tada antram ture gali dalyvauti ,bet TIK DEL VF VIETU :) Ir jeigu tavo sarase yra ta spec. VF tai butinai rasyk! :) Jeigu gausi,tau tereiks nuvaziuoti i universiteta ir pasirasyti sutarti su vf bei atsaukti vnf,kas nieko nekainuos,isskyrus tai,jog nebeatgausi tu 120lt uz registracija :)

 o gal tada žinai ir tokį dalyką.. aš įstojau į vf 2numeriu. Ir jei pasirasau sutartį ar galiu dalyvauti antrame ar papildomame etape? ir jei įstoju ten kur noriu, nutraukti sutartį? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 13:32:56 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
verronika rašė:

sveiki. gal jau buvo toks klausimas..ar panasus, bet vis gi )))
istojau ir i vf ir i vnf, nei viena is ju nepatinka, nors is bedos gal stociau i vf (buhalterine apskaita).
norejau paklausti.. jeigu pasirasyciau sutarti db i vf ar galeciau pretenduot i vnf kitur antram etape? ar isvis geriau rizikuoti, db nieko nesirinkti ir laukti antro etapo rezultatu?

 Nieko negali daryti, kai sutartį pasirašai, jokiuose antruose etapuose negali dalyvaut :>

 bet kitose tamose rašė kad galima dalyvauti nors ir apsirašai sutartį, tik kad registracijos mokesčio 120lt.negrąžins.. tai kaip iš tikrųjų? ;/