Vartotojo verstute pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:35:58 | Nuoroda
sraigyt rašė:

Verstute, man rodos,jeigu tu istojai 1-3 nr. i vf tai nebegali dalyvaut 2 etape del vf vietu net atsisakius tos vf kuria gavai :/

 Skambinau i lama, sakė galiu nebent pretenduoti į vnf vietas.. tai jau visai pasimečiau aš..

Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:38:04 | Nuoroda
shootingstar rašė:

Tai sakykit ar kas nors atru etapu bandysit stot į genetiką, mediciną, psichologiją? yra tokių? :)))

 aš labai norėčiau į genetiką.. :) koks tavo balas?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:25:20 | Nuoroda
shootingstar rašė:
Ingrid- rašė:
verstute rašė:
shootingstar rašė:

Tai sakykit ar kas nors atru etapu bandysit stot į genetiką, mediciną, psichologiją? yra tokių? :)))

 aš labai norėčiau į genetiką.. :) koks tavo balas?

 aš taip pat mėginsiu;]

 mano tai 18,52. O koks tavo?

Kur tu, Ingrid-, bandysi? genetiką? Koks tavo balas?;]

 mano irgi toks pats :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:27:25 | Nuoroda
laukinukia rašė:
verstute rašė:
sraigyt rašė:

Verstute, man rodos,jeigu tu istojai 1-3 nr. i vf tai nebegali dalyvaut 2 etape del vf vietu net atsisakius tos vf kuria gavai :/

 Skambinau i lama, sakė galiu nebent pretenduoti į vnf vietas.. tai jau visai pasimečiau aš..

 man panaši situacija. sakė, kad galiu atsisakius dalyvauti tik papildomame priėmime į vf, jeigu liks finansuojamų vietų. Bet žinoma, surizikavusi gali ir nieko netekti arba į vnf patekti :) o pasirašius 1-3 vf sutartitį jokiame kitame etape dalyvauti nebegali.

 Tai nesuprantu ką man tada ta lama pasakė. Nes aš kai skambinau sakiau, kad patekau 2nr į vf ir sakė, kad galiu dalyvauti kituose etapuose tik kad i vnf vietą.. :>

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:39:33 | Nuoroda
Justinaa rašė:

 Sveiki, norėjau paklausti ar dabar pasirašiusi sutartį galėsiu dalyvauti papildomame priėmime dėl vf ar vnf vietos?Ir pvz gavusi pasiūlymą, tačiau man netinkantį, vėl pasilikti 1 etapo pasiūlymą? 

 Manau, kad galėsi. Bent kai ir aš teiravausi lamoje sakė, kad galima dalyvauti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:08:16 | Nuoroda
Dovilliukas rašė:
sraigyt rašė:

Taip :) Skambinau lamai,tai sake,jog galima pasirasyt sutarti su vnf ir tada antram ture gali dalyvauti ,bet TIK DEL VF VIETU :) Ir jeigu tavo sarase yra ta spec. VF tai butinai rasyk! :) Jeigu gausi,tau tereiks nuvaziuoti i universiteta ir pasirasyti sutarti su vf bei atsaukti vnf,kas nieko nekainuos,isskyrus tai,jog nebeatgausi tu 120lt uz registracija :)

 Gal zinote, jeigu nepavyktu pereiti i vf, tai pasirasyta vnf sutartis taip ir lieka?

 Bent man sakė, kad lieka.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:11:07 | Nuoroda
koshkin rašė:

aš ėgavau pakvietimą į molekulinę biologiją, tačiau manau keliauti į antrą turą, mano balas 19,16.nežinau ką daryti,juk visi krepšeliai atiduoti labai maza tikimybe gauti vf vietą.....ką manot?

 žiūrint kur tu tikiesi ir kur nori įstoti per antą etapą :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:44:27 | Nuoroda
Piktzaizde rašė:

Pasirasiau sutarti su VF,bet dalyvausiu antram etape del VNF,ar istojus i vnf reikes vel sumoket 120 litu,nutraukus sutarti su kita aukstaja?

 taip..

Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:50:50 | Nuoroda
shootingstar rašė:
verstute rašė:
shootingstar rašė:
Ingrid- rašė:
verstute rašė:
shootingstar rašė:

Tai sakykit ar kas nors atru etapu bandysit stot į genetiką, mediciną, psichologiją? yra tokių? :)))

 aš labai norėčiau į genetiką.. :) koks tavo balas?

 aš taip pat mėginsiu;]

 mano tai 18,52. O koks tavo?

Kur tu, Ingrid-, bandysi? genetiką? Koks tavo balas?;]

 mano irgi toks pats :D

 ne nu, čia tai geras :D o tu stojnat pirmu nr dėjai genetiką ar ne?

 Taip, pirmu nr rašiau, nors ir buvau beveik garantuota, kad neįstosiu... :) o tu?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:55:20 | Nuoroda
koshkin rašė:

Sveiki,aš gavau kvietiemą,tačiau nežinau azr stoti baisiai baugina mane šita molekulinė biologija.....kaip jums?

 mano pusseserė baigė šias studijas. Mokytis tikrai reikia ir nėra lengva, tačiau jei tau patinka biologija, daryti įvairius tyrimus, aiškintis kas sukelia ligas,  tai kodėl gi ne? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:55:53 | Nuoroda
yvette rašė:

Noriu paklausti , ar galima daryti sitaip . Jeigu as jau istojau ir pasirasiau sutary + sumokejau 120lt. Ar galiu bandyti dalyvauti 2 ture. Ir jei pasiseks ten kur noriu, galesiu atsisaukti ta pirmaja sutarty? :) 

 Galėsi, aišku tau jau 120lt negrąžins.. ir jei dabar pasirašai sutartį su vf tada dalyvauji dėl vnf vietos ir atvirkščiai ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:04:32 | Nuoroda

na gal kas antru turu istojo? ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:07:57 | Nuoroda

Sveiki! Esu pasirašiusi sutartį dėl vf vietos pirmame etape. Gal žinote ar galiu dalyvauti papildomame etape, ar nedings mano sutartis? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:21:09 | Nuoroda
scylla rašė:
verstute rašė:

Sveiki! Esu pasirašiusi sutartį dėl vf vietos pirmame etape. Gal žinote ar galiu dalyvauti papildomame etape, ar nedings mano sutartis? :)

 Žinoma, kad gali dalyvauti. Taip paprastai sutartis juk nedings, kad ją nutrauktų, juk turi nuvažiuoti į universitetą ir paprašyti pati.

Ir man pačiai vis neramu, ar galiu pretenduoti į vf vietą šiame etape, jei jau pasirašiau sutartį dėl vf pirmam etape. Tikiuos, kad bent iš lamos sulauksiu aiškaus atsakymo.

 na kiek žinau tai jei pirmame etape gauni vf vietą tai antrame etape gali pretenduoti tik del vnf vietos.. :) o treciame etape (kadangi prasymai pildomi iš naujo) man tarodo kad ir dėl vf ir vnf galima pretenduoti, bet nesu tikra :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 15:41:35 | Nuoroda
Lucita rašė:

Skambinau lamai, tai sake kad jeigu esi pasirases sutarti vf, dalyvauti pap. priemime negali, o jei vnf, dalyvauti gali. pasirasyta sutartis galios ir jeigu dalyvavai papildomam priemime, tad surizikavus nieko neprarasi.

 Žinok aš kai rašiau lamai tai nors aš ir pasirašiusi sutartį su vf, sakė galiu dalyvauti papild.priėmime..tai kaip iš tikrųjų? ;/

Žinutė parašyta: 2011-08-02 21:15:12 | Nuoroda
Swallow rašė:

Aš čia įstojau. Būtų smagu susipažinti su būsimais kursiokais:). Tačiau į stovyklą, kad ir kaip bebūtų gaila, negalėsiu važiuot...

 o kokiu balu įstojai jei ne paslaptis? :)

Žinutė parašyta: 2012-01-29 12:02:10 | Nuoroda

Gal kas gali pasidalinti ispudziais kaip sekasi studijuoti, ar sunku? :)

Žinutė parašyta: 2012-02-25 18:19:21 | Nuoroda

gal kas zino:  dabar studijuoju vilniuje. brandos egzaminus laikiau visai kitame mieste. Siais metais noriu viena egzamina perlaikyti. Tai gal kas zino ar galeciau ta egzamina perlaikyti Vilniuje? Aciu :)

Žinutė parašyta: 2012-02-25 18:19:50 | Nuoroda

gal kas zino: dabar studijuoju vilniuje. brandos egzaminus laikiau visai kitame mieste. Siais metais noriu viena egzamina perlaikyti. Tai gal kas zino ar galeciau ta egzamina perlaikyti Vilniuje? Aciu :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 13:19:49 | Nuoroda

O galima daryti taip: teiki prasyma kur nori studijuoti ir kai suzinai ar istojai ten kur norejai, tik tada nutrauki savo dabartines studijas? Ar per tas tris dienas (kol truks nauju sutarciu pasirasymas) imanoma nutraukti dabartines studijas? Beje, dabar pas mane yra vf studijos, ir vel noreciau pretenduoti i vf studijas tik kitur.... :)