Vartotojo NachNachas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 21:20:58 | Nuoroda

Tikiuosi būsimieji kursiokai mėgs alų... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-21 18:41:50 | Nuoroda
Sparnai rašė:

Sveiki,

Tai kaip tiksliai reikėjo atsakyti 6 klausimo 1 punktą?

Taip pat domina 7 klausimo 1 punktas, su keletu žmonių diskutavom, kokius/ar priims atsakymus be "gamintojai, pirminis vartotojas etc", buvo ir tokių atsakymų kaip "Pirmas lygmuo, antras lygmuo etc" - na lyg logiška, bet..

 

 Aš žinau du tinkamus variantus:
1. gamintojai, pirminis, antrinis, tretinis.
2. Gamintojai, skaidytojai, plesrunai, presrunu plesrunai.
Pastaraji ir pats parasiau :)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 18:44:41 | Nuoroda
ZYWIEC rašė:
koshkin rašė:

kalbėjausi su mokytoja,tai ji sakė,kad šiemet darbai prastoki,taip pat sakė, kad buvo vienas jų grupėj idealiai atliktas darbas - vadinasi 100taškų.
dėl kepenų ir kasos tų funkcijų,tai buvo duodami taškai 2už kasos funkcijas 2už kepenų funkcijas - ir taip aš vieną tašką praradau, parašiusi vieną kasos funkciją ir 3kepenų funkcijas - nesąmonė.....
taip pat padarytų klaidų skaičius,mano manymu,priklauso dar ir koks vertintojas vertins,pavyzdžiui frazę naudingi požymiai perduodami kitoms kartoms(čia su kikiliais kur užduotis buvo)supras arba nesupras kaip paveldimumą,tai vat,tikiuosi viskas bus gerai,linkiu jums visiems gerų rezultatų:)

 O kiap ivardint 2 kasos funkcijas?

 Aš manyčiau, kad reikejo ihomeostazę ir virškinimą minėti. Kasa - kasos fermentai ir insulinas, bei gliukagonas. O dviejų kepenų funkcijų dar ir dabar neįvardinčiau. Viena funkcija, kad išskiria tulžį, kuri emulguoja riebalus... O kita gal, kad kepenyse skaidomas alkoholis....? :? ta pasme, jei į gaurelį įsiurbiamas alkoholis, jis kraujotakos sistema nukeliauja į kepenis ir ten suskaidomas...

Žinutė parašyta: 2011-06-25 15:48:08 | Nuoroda
kada gi rezultatai rašė:

 Yra norinčių studijuoti genetiką ?

 Aš trečiu numeriu, po LSMU ir VU medicinos parašiau :)

Žinutė parašyta: 2011-06-27 22:34:16 | Nuoroda
deive10 rašė:

 isiurbimas tiko

 tikrai? ne "medziagu isiurbimas"?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:16:56 | Nuoroda
deive10 rašė:

 taip tiko, nes vertinimo instrukcijoje buvo papildymu, netiko 'isisavinimas' o isiurbimas tiko

 osam

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:17:18 | Nuoroda
****** rašė:

Pride- ne tu viena/-as rašysi nec'ui :) Rašiau jau Gitanai Notrimaitei, nukreipė mane į patį gerbiamą direktorių. Siunčiu pagrįstą kritiką dėl homeostazės neužskaitymo. Bais naivu būtų tikėtis, kad tai ką nors pakeis, tačiau maniškis rezultatas kabos ant plauko nuo triženklio skaičiaus, o tai man reiškia piniginių pajamų praradimą :)

Kada rašysi? 

 Gal ir mane išgelbės tavo laiškelis... :?

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:21:08 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
koshkin rašė:

na, kai aš mokiausi, tai tikrai genetika man nesisiejo su matematika;)

 na gal tada mūsų mokytoja plačiau aiškino :)

 procentine, santykine ir trukmenines tikimybės skaičiavimas, tai labai sudėtinga matematika? Ten gi viskas elementaru, nėra ko prigalvot ypatingo

Žinutė parašyta: 2011-06-28 22:41:17 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
NachNachas rašė:
saulutėlė rašė:
koshkin rašė:

na, kai aš mokiausi, tai tikrai genetika man nesisiejo su matematika;)

 na gal tada mūsų mokytoja plačiau aiškino :)

 procentine, santykine ir trukmenines tikimybės skaičiavimas, tai labai sudėtinga matematika? Ten gi viskas elementaru, nėra ko prigalvot ypatingo

 Kitiems ir tiek neaiškino, o man matematikos nesimokiusiai nuo 9klasės tai ir tos tikimybės nebuvo itin lengvos. :) bet tu kaip pas mus čia tarp visų protingiausiais tai tau tikrai nesudėtinga. ;)

 Protingiausias Pride. Vienareiksmiskai :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:11:00 | Nuoroda

Nu va vienas konkurentas (aš) Jums jau atkrito :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 06:31:50 | Nuoroda

Grįžau iš darbo ir nėra.. Wtf? :D nelauksiu, eisiu miegot :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 06:45:42 | Nuoroda

Kaip mane gruzina tokios palevos... 91. 87 taškai. Pride, atrašė į tavo laišką Nec'as? Loxu biuras...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 06:51:06 | Nuoroda
giedreee rašė:
NachNachas rašė:

Kaip mane gruzina tokios palevos... 91. 87 taškai. Pride, atrašė į tavo laišką Nec'as? Loxu biuras...

 88 taškai - 92 proc. Vadinas aukšta kartelė iškelta... :)

 Ne apie tai aš. Turėjo daugiau taškų būt :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 06:55:36 | Nuoroda
giedreee rašė:
NachNachas rašė:
giedreee rašė:
NachNachas rašė:

Kaip mane gruzina tokios palevos... 91. 87 taškai. Pride, atrašė į tavo laišką Nec'as? Loxu biuras...

 88 taškai - 92 proc. Vadinas aukšta kartelė iškelta... :)

 Ne apie tai aš. Turėjo daugiau taškų būt :D

 :D tai apeliaciją iškart?

 cj :D argumentuosiu Pride laisku :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:20:09 | Nuoroda
be_coco rašė:
iEdis rašė:

 69 taskai - 62% :|, taip ir tikejaus apie 70 tasku, bet galvojau kad ir % bus daugiau pagal praitus metus panasiai ir buvo

 blemba, tas pats...78 taškai taškai, o procentai tik 76...sudie, medicina ;(

 aš su biologijos 91% jau atsisveikinu su medicina, nes kaip matai, lietuvių VBE apeliuosiu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:23:39 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 91. Mažokai kažkaip ;/

 bendrataškė. Man irgi mažoka...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:25:19 | Nuoroda
be_coco rašė:
NachNachas rašė:
be_coco rašė:
iEdis rašė:

 69 taskai - 62% :|, taip ir tikejaus apie 70 tasku, bet galvojau kad ir % bus daugiau pagal praitus metus panasiai ir buvo

 blemba, tas pats...78 taškai taškai, o procentai tik 76...sudie, medicina ;(

 aš su biologijos 91% jau atsisveikinu su medicina, nes kaip matai, lietuvių VBE apeliuosiu :D

 blemba, blemba, jaučiu net į mokamą neitų su tiek? taip? ;(

 Eitu. Pernai gi kazkokia merga, kur labai forume reiskias istojo i mokama medicina, nors iš triju egzu ne vieno nebuvo 40+ :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:29:39 | Nuoroda
be_coco rašė:
NachNachas rašė:
be_coco rašė:
NachNachas rašė:
be_coco rašė:
iEdis rašė:

 69 taskai - 62% :|, taip ir tikejaus apie 70 tasku, bet galvojau kad ir % bus daugiau pagal praitus metus panasiai ir buvo

 blemba, tas pats...78 taškai taškai, o procentai tik 76...sudie, medicina ;(

 aš su biologijos 91% jau atsisveikinu su medicina, nes kaip matai, lietuvių VBE apeliuosiu :D

 blemba, blemba, jaučiu net į mokamą neitų su tiek? taip? ;(

 Eitu. Pernai gi kazkokia merga, kur labai forume reiskias istojo i mokama medicina, nors iš triju egzu ne vieno nebuvo 40+ :DD

 bet tai vu?

 LSMU su 71 is biologijos ir ten gerai butu juk...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:57:05 | Nuoroda
jovitaaa rašė:

As irgi tiek gavau kaip Migle. Truputi nusivyliau.. Nes i Biologija neistoju nemokama.. krc..

 Kokio stojamojo balo reikia biologijai vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 06:24:22 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
daydream1 rašė:

Sveiki, norėčiau paklausti Jūsų nuomonės,

ar įstosiu į VU mediciną, jei lietuvių išlaikiau 99, matieką 90, o biologiją 92?

Skaičiavau su balų skaičiuokle, kad balas susidaro 19,86 .

Dėkoju :)

 tikrai ne. na bet nenusimink, gi kitais metais perlaikysi, tikrai manau pasiseks :)

 O tai nesi laimėjus jokios tarptautinės olimpiados? Pff. ir dar nori į mediciną... Be šansų! Tik į maxima kasininke eit dirbt gali..