Vartotojo gerrit pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 16:43:20 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
sanemis rašė:
saulutėlė rašė:
sanemis rašė:
vitern rašė:
saulutėlė rašė:

 www.lsmuni.lt/priemimas/priemimo-taisykles/Balai.pdf

štai parodau kad pernai LSMU nebuvo akuserijoj, visuomens sveikatoj ir slaugoj nemokamų vietų.

Kas dėl perspektyvų tai galiu pasakyt vieno dabartinio rezidento žodzius kai jis paklause po kiek mūsų priima per metus '' o blet kur jūsų tiek dės kai jūs baigsit, juk ligoninės uždarinėjamos''. Jo laikais priimdavo 100, 30 iškrisdavo dar pūsė į užsienį išvažiuodavo. O dabar logiškai pamascius tai tikrai kur dės baigusius 300 būsimų medikų, dėl rezidentūros muštynės bus. O veterinarai gali būt ramūs jų priima į univera (dabar i VA akademija) i visas specialybes apie 170, beje kol jie baigs tai suniukai ir kaciukai bus visu garbinami, nes jau tikrai ir pas mus ateina tas bumas kai zmones negaili pinigu savo augintiniu gydymui ir vienintelis kelias nera tik uzmigdymas. Tuo labiau, kad veterinarams uzsienyje butu dar didesnis rojus nei medikams. Mums visur atsakomybė vienoda, visur privalome but isitempe ir galvoti tik apie darba, tuo tarpu veterinarams tos atsakomybes tikrai zymiai maziau. :) 

 nepasakyciau kad veterinarams zymiai mazesne atsakomybe... kaip sujunge kmu ir lva, tai idomu kas desis del krepseliu? ar liks veterinaram visi, ar duos ir medikam gal? ;D

 Sutinku, operuoji savo pacientą, kad ir šuniuką, vis dėlto yra atsakomybė, nebūni gi atsipūtęs, ai šuo, gali ir numirti, taip pat ir nuliūdi kai jis neišgyvena bei džiaugiesi, kai sveiksta :) . Medicina su veterinarine medicina nekonkuruoja, nes vet.medicina priskiriama prie žemės ūkio mokslų. 

 Aš kalbu apie teisinę pusę, jeigu tu padarysi klaidą medicinoje tave paduos į teismą, jeigu tai padarys veterinaras tiesiog paskays kad galimybių išgyventi nebuvo ir tiek. Kalbu taip ne todėl , kad buciau kokia besirde, kalbu taip kaip yra. Turiu daug pazistamu ir giminiu ir mediku ir veterinaru ir jie visi ta pati sako. :) O del krepseliu tai manau, kad veterinarija gaus siek tiek mažiau, nes jei ir stipendijas permete MA tai ir krepseliu gaus truputi maziau, nors galvoju gal ir gerai, istos tie kurie nori o ne tie kuriems nepasiseke i medicina istoti. :)

 Bet turėtų būti gi kažkokia atsakomybė, veterinatas gi atlieka paslaugą, tarkim, operuojat avo šuniuką, tu sumoki už operaciją 300 litų ir yra padarytas brokas, negi jokios teisinės atsakomybės veterinarui negresia? 

 Jeigu tu būsi itin piktas, labai mylesi savo suniuka gali paduot į teismą, bet kad laimėsi tai yra itin maža tikimybė. Bet dazniausiai neikas neduoda, kartais paburnoja ir tiek, kaip manai kodel veterinarai tokie atsipute. Gyvunas tai ne zmogus, todel ir elgesio normos skiriasi.

 ne itin piktas...o jei tavo veislyno katinėlis įkainuotas 3000-5000 EUR, tai ir ieškinys įmanomas. Taigi, atsakomybė visur egzistuoja.

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:59:24 | Nuoroda

Statistika:

2007 metu OF priemimas: 125+ 22 papildomo priemimo metu

2008 metu: 115 (90 VF+25 VNF)

2009 metu 128(88VF+40 VNF)

2010 planas buvo 105VF+11 VNF

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:06:29 | Nuoroda
moniss rašė:

Gal galima nuorodą iš kur info?

 ish oficialiu KMU ataskaitu. Galiu WORD failus permesti i pashta

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:10:09 | Nuoroda
Zuvedra rašė:
gerrit rašė:

Statistika:

2007 metu OF priemimas: 125+ 22 papildomo priemimo metu

2008 metu: 115 (90 VF+25 VNF)

2009 metu 128(88VF+40 VNF)

2010 planas buvo 105VF+11 VNF

 ha, kad vien 2010 metu ne tiek zmoniu.

 2010 metais radau KMU tik plano skaicius. Faktiniu ataskaitu jau nebuvo pateikta. O visu ishvardintu praejusiu metu turiu ataskaitas spaudai apie priemima...

 

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:18:06 | Nuoroda
Zuvedra rašė:
gerrit rašė:
Zuvedra rašė:
gerrit rašė:

Statistika:

2007 metu OF priemimas: 125+ 22 papildomo priemimo metu

2008 metu: 115 (90 VF+25 VNF)

2009 metu 128(88VF+40 VNF)

2010 planas buvo 105VF+11 VNF

 ha, kad vien 2010 metu ne tiek zmoniu.

 2010 metais radau KMU tik plano skaicius. Faktiniu ataskaitu jau nebuvo pateikta. O visu ishvardintu praejusiu metu turiu ataskaitas spaudai apie priemima...

 

 Nu  nezinau, gal cia tik as taip skeptiskai ziuriu, bet man cia visai neatitinka su realybe :)

 faktas priklause nuo to, kiek garsiu dedziu ir tetuliu turejo savo  mokiu kandidatu. Visais laikais i mokamas patenka taip...

Žinutė parašyta: 2011-07-07 18:27:27 | Nuoroda
moniss rašė:

Ir beje, Ighnai, nežinau kokius šaltinius turėjai omeny, bet aš ką tik parašiau laiškutį LSMU studijų centro vadovei ir ką gi ji atrašė:

"Sveiki,
bendras planas -125, kiek bus VF - priklausys nuo stojančiųjų."

Na, aš ja linkusi tikėti labiau, bet... Gal tavieji šaltiniai sėdi aukščiau ir žino geriau :)?
 

 125 planuoja primti, o shtai rezidenturos vietu planas 2011 metais yra toks: 17 vf vietu+5 mokamos(pasidomekit, kiek rezidentura kainuoja)=22 vietos!!!!

Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:10:06 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 Kažkaip čia vyriška kompanija gan renkasi. :D 
Aš irgi į lsmu odontologiją labai tikiuosi įstoti :) KB turiu 19,44

 tai kieno balus profilyje susirashei? nes balas gaunasi ne 19,44...

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:21:03 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
Ighnaz rašė:
Akvarele92 rašė:
AdasLv rašė:
Akvarele92 rašė:

 Kažkaip čia vyriška kompanija gan renkasi. :D 
Aš irgi į lsmu odontologiją labai tikiuosi įstoti :) KB turiu 19,44

 Nemyli vyrų? :O

 Niah. :D Juokauju. Labai myliu. :D

Tiesiog nusistebėjau, nes įprasta, kad odontologijoj vaikinų deficitas aiškus. ;D

 Sendien kaiptik skaiciau straipsni apie tai, kad vakaru europoj ir amerikoj nuo seno dauguma vyrai odontologai buna, Lietuvoj tik ko tai moteru dauguma. Linkstam link vakaru gal po truputi? :D

 Labai norėčiau tikėt, kad linkstam link vakarų. Kiek galima? Reikia ir vyriškos kompanijos. :D

 bus tos vyrishkos kompanijos (L)..ir ne vien lenkishku alumi gyvos...

Žinutė parašyta: 2011-07-08 18:10:22 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:
gerrit rašė:
Akvarele92 rašė:
Ighnaz rašė:
Akvarele92 rašė:
AdasLv rašė:
Akvarele92 rašė:

 Kažkaip čia vyriška kompanija gan renkasi. :D 
Aš irgi į lsmu odontologiją labai tikiuosi įstoti :) KB turiu 19,44

 Nemyli vyrų? :O

 Niah. :D Juokauju. Labai myliu. :D

Tiesiog nusistebėjau, nes įprasta, kad odontologijoj vaikinų deficitas aiškus. ;D

 Sendien kaiptik skaiciau straipsni apie tai, kad vakaru europoj ir amerikoj nuo seno dauguma vyrai odontologai buna, Lietuvoj tik ko tai moteru dauguma. Linkstam link vakaru gal po truputi? :D

 Labai norėčiau tikėt, kad linkstam link vakarų. Kiek galima? Reikia ir vyriškos kompanijos. :D

 bus tos vyrishkos kompanijos (L)..ir ne vien lenkishku alumi gyvos...

 Hm...prie ko čia lenkiškas alus? :D :D :D

 Zywiec yra lenkishkas alus. Vienas ish cia esanciu ji dievina...

Žinutė parašyta: 2011-07-08 22:41:09 | Nuoroda
geezuz rašė:
Akvarele92 rašė:

 Alaus mėgėjai, darom išvadas: įstoję nepamirštam to džiaugsmo nuskalaut alumi :D 

 Kokie jus apgailetini.

 

 motina Terese? :)

Alus-skysta duona!

Žinutė parašyta: 2011-07-13 12:03:16 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:
AdasLv rašė:
ditesaltyte rašė:
stromma rašė:

Laba, su kokiais konkursiniais stojat į mediciną? :)

 21,34

 OMFG :D Nice :)

 Nepasakyčiau, kad aš ypatingai džiaugiuosi, nes su egzais tikrai skurdžiai pasisekė:) O jei atviriau, tai visai nepasisekė :D 

 O kur jau taip i medicina galima su 3 kalbu VBE vertinimais ir Biologija? Nei chemijos, nei matematikos...????

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:16:25 | Nuoroda
Light Arus rašė:

www.technologijos.lt/n/svietimas/S-20393/straipsnis?name=S-20393&l=1&p=1

 

Taigi, logiška, kad balas kils.

 Tai, kad LSMU pirmauja pagal paraishkas i biomedicina- naturalu. Primenu, kad ivyko 2 universitetu apsijungimas (LVA+KMU)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 16:47:40 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:
AdasLv rašė:
gerrit rašė:

 O kur jau taip i medicina galima su 3 kalbu VBE vertinimais ir Biologija? Nei chemijos, nei matematikos...????

 Chemija tai laikė... Tik matyt ne koks rezultatas, todėl nenori rodyt...

 Jūs visiškai teisus, gėda su tokiu rezultatu :D

 geda, tai 20 balu... :) O cia- nieko blogo. Vis vien svajone igyvendinsi...Mazai kas gali 5 egzaminais pasigirti ir dar visokiom olimpiadom... Shaunuole!

Žinutė parašyta: 2011-07-14 11:00:54 | Nuoroda
AdasLv rašė:
liusi westenra rašė:

kaip manot kokie šansai į vf medicina su KB 19.92? 

 NU NEĮSTOSI... BLT!!!! Mažiau nei 20 KB, laidok svajones apie baltą chalatą...

 :). Zinoma, kad nera shansu, nes daugelis (praktishkai visi) jau turi +21 bala...

Žinutė parašyta: 2011-07-24 14:08:57 | Nuoroda
giedreee rašė:
zMoGaS rašė:
giedreee rašė:
zMoGaS rašė:
giedreee rašė:
zMoGaS rašė:

 Ne :)

 o tai kur stosi :)?

 Turbut i vet. medicina. Nesudarau jum konkurencijos :D

 o kodėl būtent ten :)?

 Cia tipo: veterinarija ne prestizas, ten tik luzeriai eina ?

 Tikrai taip nemanau :) aš pati ten tikrai negalėčiau dirbti, nes labai myliu gyvūnus..

veterinarijos srity negaletum dirbti, nes labai myli gyvunus,...... o medicinoj tai galetum dirbti, nes zmoniu nemyli? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:51:07 | Nuoroda
serraa rašė:

Sveiki visi, gal kas tiksliai žinot, kokių dokumentų reikia LSMU? Prašymą užpildysiu vietoj, atestatas su priedu... Kas dar? Esu iš Kauno, tai bendrabučio nereikia, taip pat ir į socialinę stipendiją nepretenduoju.  Kaip ten su notaru? Reikia nuotraukų, jei taip, tai kokių? Ačiū!

 Originalus atestatas+priedas, ju kopijos, foto x4, imokos kvitas 120 Lt

Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:51:57 | Nuoroda
gerrit rašė:
serraa rašė:

Sveiki visi, gal kas tiksliai žinot, kokių dokumentų reikia LSMU? Prašymą užpildysiu vietoj, atestatas su priedu... Kas dar? Esu iš Kauno, tai bendrabučio nereikia, taip pat ir į socialinę stipendiją nepretenduoju.  Kaip ten su notaru? Reikia nuotraukų, jei taip, tai kokių? Ačiū!

 Originalus atestatas+priedas, ju kopijos, foto x4, imokos kvitas 120 Lt ir asmens dokumentas

 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 20:32:05 | Nuoroda
moniss rašė:
Akvarele92 rašė:

 Kaip jaučiatės dėl rytojaus? Mane kažkaip vakare į jauduliukus patraukė :))

 Man tai bloga nuojauta... Kažkaip jaučiu KB kilimą. Tokį, kad man įstot neužteks ...

 taigi jau visus metus studijavai...nemalk shoodo ir nekurstyk panikos...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:28:32 | Nuoroda

LSMU OF VF!!!!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:27:31 | Nuoroda

sutartis pasirashyta. Susirinkimas rugpjucio 19d...