Vartotojo Žalia arbata. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-19 20:56:44 | Nuoroda

 Bet tai konkursinių balų nerodo. Ar jų ir neturi rodyt?

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:05:40 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Kur tau rodo? :D Nieko dar nera :D 

 Man lamoj užpildyto prašymo apačioj rodo egzaminų įvertinimus ir metinius pažymius ;p

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:08:32 | Nuoroda
Sandrittta rašė:

o tai jei tarkim as ten kokia teise pirmaja rasau prie vf ir  pirmaja prie vnf, tai jei istoju reiskia man siulys teise vf ir teise vnf? :D

 Jeigu tenkins konkursinis balas - taip.

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:26:21 | Nuoroda
-dia- rašė:
DeimSa rašė:

 jėga. rodo, bet trūksta man chemijos metinio pažymio :>

 Ir man trūksta chemijos... bei lietuvių įskaitos...

 Įskaitas turi rodyt?  Tai man abiejų įskaitų trūksta tada :D

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:30:31 | Nuoroda
DeimSa rašė:
Žalia arbata. rašė:
-dia- rašė:
DeimSa rašė:

 jėga. rodo, bet trūksta man chemijos metinio pažymio :>

 Ir man trūksta chemijos... bei lietuvių įskaitos...

 Įskaitas turi rodyt?  Tai man abiejų įskaitų trūksta tada :D

 jau verta sunerimti.  :D... gal dar atsiras.

 O kurioj vietoj įskaitas rodo tau? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:35:58 | Nuoroda

 Gerai, ramiai, viskas atsiras. Dar tam yra trys dienos :D :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 00:28:21 | Nuoroda
tricksterr rašė:

Pasirodė vienas konkursinis balas , 0.00. Kaip tai suprast dabar?  Negali būti , kad 0...  

 :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 00:28:57 | Nuoroda

 Pas mane tik tuščia lentelė 

Balas
geriausiųjų
eilėje Konk.
balas
AM programoje
Žinutė parašyta: 2011-07-20 00:30:20 | Nuoroda
xVitutex rašė:

Man iskilo klausimas, jeigu jau 26d gaunu pakvietima i kur nors, tai antryt reikia vesti dokumentus? ;DD

 Iki 29 dienos imtinai turi vežt dokumentus ir pasirašyt sutartį.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 00:43:03 | Nuoroda
Nėja. rašė:

Siaip pastebejimas, kad lamabpo.lt antri metai naktimis dirba, o dienomis... ;D

 Palauksiu porą valandų, gal jau ir konkursiniai atsiras.. :D :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:39:18 | Nuoroda

 Man tai viską rodo, tik dabar išsigandau, kad nelabai įstosiu ten kur noriu 

Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:43:25 | Nuoroda
MaRi0* rašė:

tai jau nebesuprantu. 150lt reiks ar kaip?  stojamasis + registracijos mokestis? dar lsp... krc... vel islaidos. :|

 Kaip supratau, tai sstudijų įmoką turės mokėti stojantys į vnf vietas arba tie, kurie anksčiau baigė mokyklą. Kažkaip taip

Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:44:51 | Nuoroda

 Tai va, žodžiu, pažiūrėjau lamoj tuos konkursinius suskaičiuotus ir susinervinau :D Nors TTVAM 2 vietoj, bet konkursinis tik 14.36, o žemiau yra žymiai aukštesnių kb. Ir dabar labai abejoju, kad čia įstosiu..

Žinutė parašyta: 2011-07-20 12:54:15 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
MaRi0* rašė:

Visokių nuomonių yra, negalvok, kad viskas idealu bus :D kažkam nepatiko ttvam' as ir sustūmė, taip sakant. Tik įdomu kur tai perskaitei, nes kol kas blogų atsiliepimų negirdėjau. :)

 Kažkuriam čia forume skaičiau, kad pana baigė  ir dabar darbo pasiūlymų nulis ir labai gailisi, kad čia stojo. Žinoma buvo ir gerų atsiliepimų, kad geris dėstytojai iš MRU, VU, VPU... na bet nežinau kaip čia... Visgi rašiau į 8 vietą.

 Žinai ką aš tau pasakysiu? Jeigu ta pana buka, kaip medis, tai ir sėdi dabar be darbo. Nereikia galvot, kad tik baigsi mokslus ir pasipils darbo pasiūlymai. Galvą ant pečių turėt reikia ir reikia mokėti verstis gyvenime, o ne sėdėt ir skųstis kažkokiam forume, kaip jinai gailisi. Vat taip.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:11:02 | Nuoroda
Viktorijaaaa rašė:
Žalia arbata. rašė:
Viktorijaaaa rašė:
MaRi0* rašė:

Visokių nuomonių yra, negalvok, kad viskas idealu bus :D kažkam nepatiko ttvam' as ir sustūmė, taip sakant. Tik įdomu kur tai perskaitei, nes kol kas blogų atsiliepimų negirdėjau. :)

 Kažkuriam čia forume skaičiau, kad pana baigė  ir dabar darbo pasiūlymų nulis ir labai gailisi, kad čia stojo. Žinoma buvo ir gerų atsiliepimų, kad geris dėstytojai iš MRU, VU, VPU... na bet nežinau kaip čia... Visgi rašiau į 8 vietą.

 Žinai ką aš tau pasakysiu? Jeigu ta pana buka, kaip medis, tai ir sėdi dabar be darbo. Nereikia galvot, kad tik baigsi mokslus ir pasipils darbo pasiūlymai. Galvą ant pečių turėt reikia ir reikia mokėti verstis gyvenime, o ne sėdėt ir skųstis kažkokiam forume, kaip jinai gailisi. Vat taip.

 Na aš tikiuos, kad ji suvogs kaip viską gyvenime reikia pasiekt, bet pati rizikuot labai ir nenoriu, na, o jei ir pateksiu čia verkt neverksiu, tiesiog reiks susimt moksluose ir laimė nusišypsos. Kaip ten sako per kančias į žvaigždes :)

 Labai teisingai. O aš gal nuo 7 klasės svajojau studijuot anglų filologiją. Balas tikrai geras, kad įstočiau į vf, bet dabar kai pagalvoju, nu taip noriu į turizmą, nors užsimušk. Tikrai apsiverksiu, jei neįstosiu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:26:05 | Nuoroda
pakeleivis rašė:

 o rimtai chebra ką reiskia tas antras stulpelis kur kb irasytas? :)

 Antras stulpelis yra tavo konkursinis balas. Pirms stulpelis yra konkursinis balas tik į valstybės finansuojamas vietas, pagal tą konkursinį balą sudarinėja žmonių sąrašą, kurie yra tinkami gauti vf vietą.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:31:42 | Nuoroda
Bulius rašė:

O aš jau pradėjau maišytis. Tai ten, kur rodo kb - kiek reikia balų į mokamą vietą, ar tai, koks tavo balas gaunasi?!

 Visur rodo JŪSŲ konkursinį balą, nu argi sunku suprast. Kas rašys kiekvienam individualiai į prašymą stojamuosius konkursinius..

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:32:24 | Nuoroda
idomi rašė:
Kuisys rašė:
idomi rašė:

pas manes tos eilutese rodo 0,00 ar dar yra nesuskaiciuota ar kazkas negerai isvis?

 Gal nesuskaičiavo,arba nelaikei nei vieno egzo reikalingo ?

laikiau tuos kuriu reikejo, del to tai nera bedu, bet bijau, kad bus kas blogai...

 

 Dar nesuskaičiuota. Daugeliui dar taip rodo, kantrybės, vaikai.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:38:04 | Nuoroda
Malyva rašė:

o gal kitiems dar yra,kad rodo nulius kai kur?:O

 Yra.

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:24:03 | Nuoroda
akvilegio rašė:
Orchideja rašė:
gedas880 rašė:

 klausimas, pildant prasyma, egzaminu skiltyje parasyta, kad egzaminu nera, taip turi buti ?

 Taip, paskui atsiras :)

 o toj vietoj kartais ne papildomi stojamieji rasos?

 Taaaip. Toj vietoj pas mane motyvacinis testas pažymėtas.