Vartotojo B-Miracle pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:48:01 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 tai galima, sakyt, kad kiekvienas pazymys aukso vertes? ar labai gerai mokosi studentai? :)

 Nesakyciau kad tos rotacijos reikia bijoti. Kurso vidurkis apie 7 t.y. kad pasilikti nemokamoje vietoje tereikia tureti 5.6 gali daryti isvadas is to)) i be to - kiekviena pusmeti yra 1-2 dalykai is kuriu lengva gauti 10 (tai pasirenkamas ir dar koks)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:59:22 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 o kaip ten reikalai su fizika ir biomatematika? kas nemoka fizikos ir matematikos labai nukencia? ;D

 Jeigu yra planai pretenduoti i stipendija tai nukencia. As fizikos nesuprantu tai labai sugadins pazimys knygutes bendra vaizda. Biomatematikos dar neturejau bet kaip domejausi nera sunki tai mokykline informatika truputi aukstesniu lygiu (daugiau darbo excelije)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 23:04:24 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 o kokio dydzio stipendijos ir kokie balai turetu buti, norint ja gauti? :)

180 kiekviena menesi jeigu nenusisneku. Po pirmo pusmecio balas buvo 9.17 maziausias kas gavo.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 23:13:04 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 o ar nera salygu nuo pirmo kurso mokytis toksikologijos? burelio ar kazko panasaus?

 Vau. Del burelio nieko ne pasakysiu bet 99% isitikines kad jo nera. Toksai vienas is sunkiausiu dalyku studijose ir kad pradeti ji okintis reikia zinoti daug bendru dalyku apie gyvunu anatomija histologija ir fiziologija. 4 kurse turesi galimybe arciau susipazinti

Žinutė parašyta: 2012-06-02 23:20:54 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 :) o kokiu bureliu buna? :)

 Joga, choras, tautiniai sokiai, zvejyba, aerobika, sportiniai zaidimai. Profesiniu bureliu nera

Žinutė parašyta: 2012-06-03 18:58:12 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:

Leisk man tave dar truputį pakamantinėti  Ar ir vetkėj yra probleminis mokymas ir nuo kurio kurso galima atlikti praktiką? Jums gal jau duoda kokius lavonėlius pamėsinėti? Kaip negražiai išsireiškiau  

P.S. Ir aš žinau Hurt'sus

 Ka tu turi omeny vadinant probleminiu?

Per visas studijas yra 4 skirtingos praktikos. Lengviausia is ju galima atlikti po pirmo kurso ir buti laisvam ir laimingam. Kai raumenys mokemes preparavom, 2 semestra kas 2 paskaita i patologini.

Žinutė parašyta: 2012-06-03 19:00:19 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 hmm, tai tas pats, kaip nieko :DDD o kada prasideda ir baigaisi paskaitos? :)

 Visiems skirtingai bet bendrai nuo 8.00 iki 17.35

Kartais gali pamiegoti daugiau ir eiti tik i viena paskaita, kartais ę paskaitos is eiles buna.

Žinutė parašyta: 2012-06-03 19:41:26 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 o tada pertraukso kiek laiko trunka ir 1 paskaita?

 5-10 minuciu, neskaiciuojant langu

Paskaitos dazniausiai is 2 arba 3 akademiniu valandu t.y. 1.30 arba 2.15

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:12:35 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 daznai klausineja? daznaiu zodziu ar rastu apklausa buna?

 Koliai visi rastu isskyrus anatomijos pirma pusmeti. Egzaminai rastu. 

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:27:33 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 o praktikos pirmam kurse yra?

 ne

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:29:37 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:
 
Jei nežinai, turbūt nėra, nors medicinoje probleminis mokymas prasideda tik nuo antro kurso. Daug pasakoti, bet čia maždaug, kaip per Hauso serijas rodo, kai nagrinėja kokį ligos atvejį. Na, ačiū už pagalbą :-) Beveik įtikinai mane veterinariją rašyti pirmu numeriu :-DD

 Tu Hausa pamirsk nes tai pilna nesamone xD ten is lempos visiskas nesamones sauna xD 

As nieka ne bandau itikinti. Tiesiog informuoju =)

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:35:54 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 ir nuo kurio kurso prasideda praktika? :) ir jos tikriausiai reikia paciam ieskotis? :)

 Nuo antro kurso stambiu ir smulkiu gyvunu klinikose. Arba akades klinikose arba pats ieskai. Po 3 kurso laboratorine praktika - pats ieskai vieta ir baigiamoji praktika apie 3 menesius

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:40:14 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:

Kurgi ne, išplovei man galvą savo telepatinėm galiom. Dar vakar mano pasirinkimų sąraše veterinarija buvo trečio vietoj. Velnias, kaip mane lengvai galima perkalbėti :-DD O prieš Hausą man nė žodžio :-DD

 Jeigu neapsisprendei del veterinarijos tai nepatarciau nes studijos specifines ir ne visi supranta kur jie stoja =) pats visa seriala ziurejau, bet idomus buvo daugiau is socialines puses negu medicinines (o ji apgailetina xD)

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:59:56 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:

Bent aš tai nesuprantu visų tų medicininių terminų, tai man netrukdo. Na dėl krūvio tai nebijau, kas nepasiseks kitais metais stosiu kur kitur. Nebesugalvoju nieko geresnio už veterinariją. 

 Vat man teko vienerius metus taip pasiblaskyt

Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:02:49 | Nuoroda
Crystalica rašė:

  nuo kurio kurso renkiesi smulkiuju ar stambiuju gyvunu gydytoju nori but? nuo 3?

 As pasirinkau dar neistojes =)

O jeigu i tema, tai nera specializacijos. Mokaisi bendrai visus gyvunus. Minimalus nuokrypis tai tavo paties pasirinkti dalykai tokie kaip kinologija, pauksciu anatomija, melzimas ar kokie kiti)

Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:09:17 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:
 
Kur buvai įstojęs?

 Turizma

Žinutė parašyta: 2012-06-04 13:52:31 | Nuoroda
Indriushka rašė:

Sveiki

Jėgelė, atsirado žmogus padedantis susivokti mūsų mintyse ;) Taigi, man taip pat neduoda ramybės vienas klausimas... Galvoju stot į VIKO ikiklinikinę veterinariją, tačiau labai daug galvoju ir apie studijas čia, tik gąsdina ilgi studijų metai ir kažkaip traukia Vilnius... Ką man daryt?  Prašau man pagelbėkit, kas nors... :)

 Turi pasirinkima - stoti i VIKO, baigti igyjus felcerio kvalifikaciaja ir buti "sesele". Islyginamuju studiju nera kaip ir galimybes gydyti gyvunus. Arba igyti gydytojo laipsni ir sekmingai dirbti kaip AB taip ir UAB firmose (klinikos, maisto saugos departamentas ir kt.)

Jeigu VIKO mokytis beveik nereikia (bent jau stengtis) tai akademijoje papluset reikes ir jau ne 3 metus, bet 5.5
 

Atlyginimo atzvilgu mazdaug  x5 

VIKO kuo geresnis - tai jog praktika gera ir jos daug

Žinutė parašyta: 2012-06-04 14:07:45 | Nuoroda
Indriushka rašė:

 Ir vėl pasimečiau... Pirmiausia reikėtų įstoti reikia į LSMU veterinariją... tačiau ar patemčiau... hmmm... būtų šaunu daugiau sužinot info apie studijas čia, tačiau net nežinau nuo ko pradėt klausinėt...

 dau idomaus galima rsti cia

lsmuni.lt/lt/stojantiems/lsmu-studiju-programos/

 

Žinutė parašyta: 2012-06-05 18:11:02 | Nuoroda
Pride rašė:

 O cia ne viena is tu specialybiu, i kuria stoja tie, kurie nesugeba i medicina istoti? Zinau, kad kaikurie tai tikrai taip daro...

 Beveik taip ir yra 50% kas nori 50% kas neistoja i medicina

Žinutė parašyta: 2012-06-10 22:47:25 | Nuoroda
Justutee rašė:

Dar vienas kalusimelis apie bendrabucius, kokios kainos ir ar reikia moketi kazkokius papildomus mokescius? :) 

Bendrabucio kaina 165 litai, jeigu reikalingas internetas tai papildomai 5 litai. Jokiu pasaliniu papildmu mokesciu nera.