Kineziterapija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-06 18:38:53 | Nuoroda

Papasakokite kas studijuoja plačiau apie tai. Pliusai ir minusai. Kur geriausiai stoti? Kiek išlaikėt egzaminus?

Žinutė parašyta: 2010-02-17 16:18:28 | Nuoroda

man taip pat butu labai idomu suzinoti

Žinutė parašyta: 2010-02-17 18:56:41 | Nuoroda

Šiaip jei ir rinkčiausi, tai važiuočiau dirbt į užsieny - ten tai laikoma kone prestiziška specialybe, tik Lietuvoj kineziterapeutai nuvertinami. ;) o ten geri pinigai pareina. ;)

Žinutė parašyta: 2010-02-19 23:26:04 | Nuoroda

 Užsienyje beveik viskas labiau vertinama negu LIetuvoje, bet tai nereiškia, akd reikia pustytis padus iš čia :D Studijuoju LKKA, ir esu patenkinta dar kol kas :D Kalbama, kad LKKA daugiau praktikos negu KMU :) Visgi KMU yra KMU, visi tai žino, te labiau medicinos linkme einama :)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 13:55:18 | Nuoroda

Sveiki, butu labai smagu, jei papasakotumet apie kineziterapija, kokiu dalyku reikalauja stojant i VU ir kolegija?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:04:43 | Nuoroda

Jau senai svajojau apie šias studijas... tik dabar erzina kad tai kone tape mados reikalu... atrodo stebuklingas žodis kineziterapija... Kartais geda daros paklausius kai žmonės be chemijos, su metiniu matematikos b lygio 5 ir kokiais 28 bio proc peza apie kmu kineziterapija, na bet džiugu kad bent toki žodi išmoko ištarti. Tai vat toks piktas mano pasisakymas:d galvoju jei pritruks balo i kmu bandysiu i lkka, tik kalba kad diplomo nelabai pripažįsta bet kažin? nors iš dalies mane labiau traukia sveikatingumo sfera, sporto klubai ir pan... na bet bus matyt viskas po keliu dienu kaip pasiseks:) p.s butu malonu kad atsirastu kas is kuno kulturos akademijso papasakoti kaip sekasi, ar randa darbus, kokios perspektyvos:) ir dar esu sugalvojus tokia utopija, kad stoti i ergoterapija ir po metu pereiti i kineziterapija, įdomu ar tai realu? kiek žiūrėjau bent pirmų metų studijų planai daug maž sutampa, o vietų kartais atsiranda laisvų:)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:17:25 | Nuoroda

gal kas istojote i lkka kineziterapija?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą