VIKO Programavimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 16:10:33 | Nuoroda
xaja, Tai va zadu siais metais stot i viko programavima dienini ir esme kad esu dirbantis pilnu etatu. Kaip ten destytojai ziuri i tokius, kurie nelanko paskaitu(na per savaite i kelias paskaitas galesiu istrukt) ir kaip ten su kruviais? Programint manau moku gerai, esu gamines daug pakankamai sudetingu sistemu, taip kad su sita dalim nebus problemu, bet kaip ten visokios kuno kulturos, matiekos ir kita? Ar uz nelankyma numusami balai, ar galima susitart del atsiskaitymo man patogiu laiku?
Žinutė parašyta: 2008-05-24 01:52:40 | Nuoroda
Aš irgi čia planuoju stot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 15:40:52 | Nuoroda
Laba... As studijuoju programavima VIKO.. Siaip wisai idomu.. Siaip i lankomuma kraipiama labai daug demesio.. ir siaip lankomumas yra didziausia problema del kurios visi krenta... Kuno kultura swarbiausia lankyt, o matematika turi bent kiek suprast.. Siaip labai idomu ir labai smagu..
Žinutė parašyta: 2008-05-24 17:06:04 | Nuoroda
O, gal galėtum apie praktikas smulkiau papasakot? Kur jos atliekamos ir pan.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-24 19:02:24 | Nuoroda
Siaip pirmam kurse tai yra dvi praktikos.. Viena pirma pusmeti kita antra pusmeti.. Praktikos trunka po dvi savaites ir jos buna kolegijoje.. Pirma tai informaciniu technologiju, o kita strukturinio programavimo.. Kai wyksta praktika i paskaitas nereikia eit...
Žinutė parašyta: 2008-05-24 23:02:16 | Nuoroda
Ir ką per tas praktikas daryt reikia?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 10:40:12 | Nuoroda
Per informaciniu technologiju tai reikia daryti ivairius darbus su MS Word, MS Excel, MS PowerPoint ir su duomenų baze.. O per strukturinio programavimo tai reikia kurti programas ivairias, keliomis programavimo kalbomis..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 11:35:57 | Nuoroda
Kokiom ten kalbom programuojate?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 11:56:59 | Nuoroda
Pascal,c++.. Cia pirmam kurse..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 12:08:46 | Nuoroda
Galetum pasakyt su kokiais egzu procentai istojai ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 12:15:39 | Nuoroda
Informatikos 9 mokyklinis, matematikos 10 mokyklinis,lietuviu 36.. bet dar reikia kad ir metiniai butu neprasti.. As siaip is 72 istojau 23...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 12:31:00 | Nuoroda
Aisku, idomu koks paruosimos lygis ten, kuo skiriasi pvz nuo vu informos, ar labai blogiau paruos ar nelabai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 12:46:29 | Nuoroda
Zinok speju kad neprasciau... nes turim ziauriai daug praktiniu uzsiemimu..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 13:47:26 | Nuoroda
Tai paskaitu lankymas sudaro kazkokia egzamino balo dali ar tiesiog "ai sitas nelanke, 4"? Kuno kultura tik pirmam kurse? ir kiek jos paskaitu buna per savaite? Ir kaip ten su destyoju konspektais, ar yra tokie ir apskritai ar yra is ko mokytis ar viskas sudiktuojama paskaitose? dekui uz atsakymus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 14:16:35 | Nuoroda
Tai lankydamas paskaitas gali susirinkt 5 balus prie egzo, o jei tik i egza ateisi tai tu priwalai gaut 10, jei nori kad butu islaikyta.. 4 yra neislaikyta.. Kuno kultura tai lyg du metus... per sawaite wiena karta buna... Kai kuriu destytoju yra konspektai, arba reikia imt is bibliotekos knygas... arba gaut is wyresniu studentu uzrasus ir konspektus.. siaip wisko nesudiktuoja patys turim susirast kai kuriuos dalykus...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 15:17:11 | Nuoroda
Noriu paklaust vienok lausimo, cia gal biski ne i tema , bet nzn kur rasyt . Tai va norejau suzinoti Ar aukstosiose mokyklose buna sporto sales/stangines, kur galetum nemokamai tobulint savo kuna? P.S kas tas "VIKO" ...as ir programavimo zadu studijuot, tik neisirenku kur Beje , nepykit uz mano ziopluma
Žinutė parašyta: 2008-05-25 15:31:43 | Nuoroda
VIKO - vilniaus kolegija Informatikos 9 mokyklinis, matematikos 10 mokyklinis,lietuviu 36.. bet dar reikia kad ir metiniai butu neprasti.. As siaip is 72 istojau 23... Na aš tai žiūriu į šių metų "Kur stoti" tai parašyta, kad metinio tik užsienio kalbos reikia (o gaila...). Na tai pas mane anglų metinis 8. Iš lietuvių tikrai turėčiau virš 50 gaut. Su informatika tai konkrečiai susimoviau, tai nežinau kaip ten bus... O matematikos laikysiu valstybinį irgi virš 50 turėtų būt. Chm... Šiaip labai norėčiau į valstybės finansuojamą vietą įstot :/
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 15:39:48 | Nuoroda
Nu gi pasake jog pakanka net mokykliniu normlaiai islaikyt, o jei tu ruosies valstybinius vidutiniskai tai kaip suprantu be problemu ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-25 16:38:57 | Nuoroda
Labai leva sistema, jei kiekvienas dundukas vien uz tai kad lanko paskaitas islaiko egzamina O va man pasiruosusiam savarankiskai mokytis, nelieka pasirinkimo kaip tik nestot cia eh
Žinutė parašyta: 2008-05-25 18:30:53 | Nuoroda
Tai jei nori savarankiškai mokytis stok į neakivaizdinį...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą