Bendrabučiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 13:58:11 | Nuoroda
Sveiki Smalsu, kokie MRU bendrabučiai? Norėčiau studijuot MRU
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-07 18:34:20 | Nuoroda
nestok i mru! bendrabuciai cia tikros kiaulides, studentai girti pakampese voliojas, muzika groja per naktis, pvz mano kambary.. prisipazinsiu, viena karta vos nepaspringau tarakonu, o su elektos instaliacija beveik galima trankyti peles, kuriu cia netruksta. tos peles beveik viska sugrauzia, o kai destytojams sakome, kad mes nekalti del sugrauztu konspektu - jie netiki! sako, kad pries kelis metus del antisanitariniu salygu cia mire keli studentai... zmones patys sokineja pro langus nes nebeistveria. bufete maitina neaisku kuo - itariame kad tai nunuodytos ziurkes. prie kambario isduodami ir kambariokai, o ju buna visokiu - uteleti, raupsuoti, apeje glindom, kartais jie atsiveza ir savo draugu is savo miestu - tusinasi, braskinasi lovom ritmingai aisku dar yra ir kambario kaimynu, is deasines, kaires, virsuje ir apacioje - kaip ir tarakonu... pas mus, visa laime, bent tie virsutiniai ramesni, dazniausiai nakti tik kelias valandas tebarskina i radiatoriu. jei per apsirikima i bendrabuti patenka pilno proto zmogus, tai jau po keliu menesiu jis pasiekia savo destytoju lygmeni, deja, padaryta zala atitaisyti buna jau per velu. tiesa, pamirsau pamineti, kad virs kambarioko lovos lasa vanduo nes uzsikimses virsulinio auksto kluzas. tai tiek trumpai apie bendrabucius. ne, is tikro juokauju, neblogi jie. net labai geri. p.s. sitaip norime sumazinti konkurencija, kad ir kitais metais gautume bendrabuti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-12 09:36:21 | Nuoroda
MRU bendrabuciai tikrai geri. Wat gyvenau visus metus ir tikrai patiko. Ten tvarkinga, kambariai irgi gan geri.. Be baimes gali prasyti bendrabucio, jei tik reikes:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 22:48:41 | Nuoroda
O kaip su dušais? Dviem kambariams - vienas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 13:14:53 | Nuoroda
O kaip dėl galimybės gauti bendrabutį? Kiek maždaug studentų gauna? Ar atsižvelgia į tai kuriuo numeriu įstojai, ar kažką panašaus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 11:31:16 | Nuoroda
Na, bent jau Valakupių bendrabuty gyvenant kiekvienas kambarys turi atskirą savo dušą su tualetu, nereik su nieko dalintis išskyrus kambariokes. O dėl gavimo, tai sudėtinga šiaip. Asmeniškai pati iš karto negavau, nors pajamos šeimos nėra įspūdingos(atsižvelgia į pajamas ir atstumą, nemanau, kad stojimo nr. labai didelę įtaką daro). Jei negausit iš karto, nepulkit į neviltį, praėjus kokiam mėn. rašykit vėl prašimą, atsilaisvina vietos. Vat, pati apsigyvenau tik gegužę ir labai man ten patinka.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 17:31:46 | Nuoroda
O šeip taisyklės labai griežtos? ...Na tarkim iki kelių val. jau reikia būti bendrabutyje?jei grįžti vėliau neįleidžia ar kaip? ...o savaitgaliais būtinai reikia išsineždinti ar galima ir pasilikti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 21:15:37 | Nuoroda
Savaitgaliais tai nieks ten tavęs neišnešdins, gali nors ir visus mokslo metus ten sėdėt, jei savaitgaliais nežadi namo grįžinėt . Paprastomis dienomis iki ketviratadienio, man regis, reik grįžt iki vidurnakčio, ir jei pasirodysi po 00:00, tai niekas tavęs nebeįleis(aišku, galima tartis su budėtojais, bet sunkiai). O savaitgaliais iki 3:00 gali pargrįžt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 14:45:47 | Nuoroda
Tai su įleidimo laiku viskas tvarkoje tada Jei nelabai sekmingas vakaras iki 3 grysi, o jei viskas gerai man atrodo nuo 6val įleidžia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 14:17:46 | Nuoroda
Sveiki, Norėčiau paklaust, kokia yra tikimybė gauti MRU baraką, jei gyvenu apie 220km nuo Vilno? Ta prasme ar atstumas nuo gimtojo miesto duoda kokias lengvatas norint gaut baraką?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 22:38:41 | Nuoroda
Landriuk, tikimybė labai didelė, kad gausi baraką gyvendamas tokiu atstumu, tačiau aš esu linkusi manyti, kad didesnis prioritetas skiriamas pajamoms. Bet, sakau, drįstu konstatuot, kad tikrai gausi...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-07 23:10:16 | Nuoroda
Kol_kas, ačiū, kad nuraminai dėl to barako gavimo, nes niekur kitur nebūtų kur apsistot kol studijuočiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 04:07:17 | Nuoroda
baikit juokus...baraka sunku gauti, juk panaikino nemazai vietu salia esanciam VU barake, be to erasmusu bus beveik dvigubai siemet, todel mum (lietuviam ) teks tik keturvieciai - visi dvivieciai erasmusam. cia kalbu apie didlaukio g. esanti baraka, kaip valakampiuose nzn - negyvenau. Ir siaip daug grupioku, kursioku, pzistamu negavo barako, todel siulyciau tureti atsargini varianta!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 09:54:30 | Nuoroda
Submarine, gal tu ir teisi(-us), kad šiais studijų metais bus pakankamai sunkiau gauti bendrabutį. Pati irgi žinau ir girdėjau, kad labai sumažinti vietų skaičiai kai kuriems fakultetams, bent bent jau mūsų, viešojo administravimo studentų, visi, gyvenę praėjusius metus, gavo... Ir kažkaip netikiu, kad žmogus, gyvenantis dideliu atstumu nuo Vilniaus negautų. Landriuk, siūlau nenusimint, jei netyčia ir negausi iš karto rugsėjį barako. Tuomet būtinai jau rugsėjo pabaigoje vėl įteik prašymą, ir taip vis teik ir teik tuos prašymus, kol galų gale gausi baraką. Asmeniškai man ir buvo tokia situacija, kad aš negavau rugsėjį, bet po to nugirdau, kad yra laisvų vietų, parašiau prašymą (uvo, beje, jau balandžio mėn.) ir apgyvendino mane nuo gegužės 1 d. Aišku, kai kurie su nuostaba klausdavo, kam, besibaigiant mokslo metams, einu gyvent į baraką - kažkaip tikėjau, kad apsigyvebimas jame labiau užtikrins šansus ir naujais mokslo metais ten gyvent. Tai vat, gavau vietą ir kitiems mokslo metams. Dar, gal netyčia esi sportininkas? Sportininkams daug lengvatų(bent jau iki šiol jie ne tik, kad gaudavo baraką, bet dar ir nemokėdavo už jį). Toliau, jei turi brolių ar sesių, kurie taip pat dar mokosi, pasirūpink ne tik pažymomis apie šeimos sudėtį, pajamas, bet ir pažymomis, kur jie mokosi. Sėkmės.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 09:58:09 | Nuoroda
Be to, nemanau, kad Romeris taip paliks barakų klausimą. Net jei ir NETEKO tų patalpų Didlaukyje nuomojamų iš VU, manau, kad turėtų susirūpinti naujų patalpų ieškojimu ir studentų apgyvendimu. Taip, gal ši problema ir negreit spręsis, bet...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 20:45:26 | Nuoroda
o kaip jus manot ar daug galimybių gauti bendrabutį gavus vdf vieta? gyvenu virs 200km nuo vilniaus ir seimos pajamos gan nedideles..turiu moksleivę seserį..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 21:09:33 | Nuoroda
Kokios pajamos skaitosi nedidelės ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 21:14:58 | Nuoroda
Jei neklystu, gavusiųjų bendrabutį šeimos pajamos vienam šeimos nariui siekė 700 Lt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 21:24:04 | Nuoroda
na daugiau gaunas nei 700lt..bet juk minimumas pakilęs šiais metais..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 21:49:10 | Nuoroda
O, tai aš tikrai gausiu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą