Viesasis administravimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:44:51 | Nuoroda
kaip supratau, tai tavo tekstas smelkte persmelktas ironija kairiarankio dar niekas graziai rasyt neismoke, manau, kad ir cia nepavyks
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:51:57 | Nuoroda
Patikėk, be ironijos čia išsiverst niekam negalima. Kažkokie absurdai ir paradoksai, kai reik rašyt koliokviumą: per egzą už LT beveik 100 gavusi per kolį iš didžiųjų mažųjų raidžių sugebėjau gaut 4, o univere 4 - neigiamas, tada v4l reikia eit perlaikyt, tąsytis. Aišku, visaks priklauso nuo dėstytojo. Bet, jei ir jums zylė dėstys, tai bus puikiai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:01:40 | Nuoroda
ooooj, as gavau 67 is lt, tai reiskia, kad man gresia ne 4, o 1? palauk, patikrinsim ar veikia si teorija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:06:21 | Nuoroda
Nebūtinai gal tai reiškia, bet tiesiog man buvo neįtikėtina. Ir, apskritai, univere galima primatyt tokių pažymių, kokių mokykloje gyvenime nematydavai: vienetai už egzus gauna dešimt, devynis balus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:15:58 | Nuoroda
gal ir stebeciaus ar kazkas panasaus butu, jei mano situacija butu kitokia: as nebuvau labai gerai besimokantis mokinys, mano egzaminu rezultatai yra vidutiniai ir istojau jau ten prie galo. Tai man tikrai nebus kazkokios nuostabos, kad pazymiai neblizga
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:19:11 | Nuoroda
Supratau.Bet kad esi sąrašo gale ar priekyje, tai nieko dar nepasako. Kursiokė mano įstojo pernai paskutiniu numeriu, o po pirmos sesijos atsidūrė pirmo dešimtuko priekyje.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:22:37 | Nuoroda
Na taip, delto "galo ir priekio" sutinku, gali dziaugtis arba verkt iki pirmo semestro pabaigos, o po to viskas sustoja i savas vagas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:26:52 | Nuoroda
Mh.
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:32:10 | Nuoroda
na as su pavelavimu, bet tikiuosi ne per velu ??? as Juste, skype- jussta89 o one ...
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:52:28 | Nuoroda
o dabar, perskaiciusi viska, apie ka cia kalbejot pakomentuosiu- kaaaip gerai kad 4 dienos... o ta kalbos kultura, ar kaip ten tai vadinot (?)- brr... jau baisu pasidare...
Žinutė parašyta: 2008-07-25 00:54:21 | Nuoroda
uhgm.. atsiprasau... uzsisvajojau apie studijas DD- "specialybes kalba", ne- "kalbos kultura"
Žinutė parašyta: 2008-07-25 08:59:40 | Nuoroda
Mygtukas, tu kelintame kurse?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 10:05:54 | Nuoroda
Aš trečiam Šiaip man rodos, ne to, ko reikėtų, jūs baiminatės Su specialybės kalba dar galima prasisukt (beje, kas bent iš vieno kolio gavo 10 [o jų, berods, 2 ar 3 buvo, nepamenu] galėjo nebelaikyt įskaitos-egzo ).. nors man nenuskilo Ir kaip kažkas minėjo, jei Žilinskienė papuls, bus ji fanatikė truputį nepamiršiu, su kokiu užsidegimu rodė mums žodynus ir aiškino, kaip jais naudotis O daugiausiai problemų buvo dėl logikos :] Apskritai - labai įdomus dalykas, toks pamąstymui, ir prisijuokdavom :] bet kadangi iki pusmečio pabaigos nedaug kas jį įkirto, pirmojo kolio neišlaikė 2/3 studentų, su antru panašiai, užtat egzas vos ne 10-ukai, 9-ukai :] prireikė laiko suvirškint info :] bet čia taip gali atsitikt, jei dėstys toks Paltanavičius. Pernai pirmakursiai labai lengvai praėjo pas kitą dėstytoją :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 10:10:19 | Nuoroda
na, ko bijot pasako, to ir bijom dabar bijosim logikos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 10:22:59 | Nuoroda
Na ir jei pradėjau, tai dar pridursiu, kad labiausiai man patiko sociologija Kiekvienam seminarui reikėdavo perskaityt tam tikrą ištrauką iš knygos (kas tikrai nebuvo nuobodybė) ar pan. ir paskui dėstytoja užduodavo 1-2 klausimus iš to, jei gerai atsakydavai, gaudavai +, blogai - minusiukas. Na ir iš tų +/- gavosi kaupiamasis balas. Kartą net žiūrėjome filmą Vadyba - kalimas :]. Mmm.. psichologija - įdomu, bet dėstytoja labai vangi pasitaikė kiekvienam reikėjo paruošti pristatymą. Kas dar, reikės pasirink laisvai pasirenkamus dalykus (per 4 metus būtina surinkt iš jų 8 kreditus, vienas dalykas - 2 kreditai). Tai dėstytojai siūlys rinktis visokias dokumentalistikas ir pan. Bet siūlau nesivargint ir nesirinkt dar papildomų teorinių dalykų. Ir taip bus ką veikt. Labai fanas dalykas yra sportas krepšinis, aerobika, gimnastika, badmintonas. Ir gerai laiką praleidi, ir kreditus susirenki. Netgi šaudymas buvo :]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 10:27:14 | Nuoroda
Nereikia ir tos logikos bijot. Aš vėliau negalėjau suprast, ko ten nesupratau Tik reikia nuo pat pradžių pagaut kampą, bo paskui žinot kaip kuo toliau į mišką, tuo tamsiau :].
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 15:48:38 | Nuoroda
mygtuk... aha sportai gimnastikos... ale pats geriausias dalykas, tai valgykla ;D tik idomu kazi kaip ten siemet su baltarusiais reiks talpintis... sake liko 3 auditorijos :[
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 16:06:34 | Nuoroda
Jo, jau greit išvis mums vietos nebeliks bet vis tiek geriausia būna, kai rugsėjį sėdim gerose auditorijose, o paskui, baltarusiams atvažiavus, išgrūda lauk
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 16:09:30 | Nuoroda
O dar kai dieniniai mokami šiemet atsirado, tai čiuju tikrai keliausim į CR. Nevažinės juk dėstytojai atgal pirmyn, o visi turbūt netilpsim. Ir jap, valgykla tai gėris. Už 3-4 Lt galima labai skaniai pavalgyt
Žinutė parašyta: 2008-07-25 17:01:16 | Nuoroda
as valgykla nusivyliau .... uz keturias sasyskas ir duona su bandele sumokejau 4 litukus, kur tai matyta ? jabitute
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą