VU bendrabutis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-14 23:56:42 | Nuoroda

Na ką, padariau žygdarbį ir perskaičiau visus šituos komentarus dėl bendrabučių. Kas be ko, gyventi teks Kamčiatkoj.

Tik va, nemaniau, kad visokius televizorius ir šaldytuvus teks temptis iš namų.  

Žinutė parašyta: 2009-08-15 00:05:59 | Nuoroda

bus proga kažkam bendrai pradėt gyvenimą nuo pačios pradžios :D

Žinutė parašyta: 2009-08-15 01:59:27 | Nuoroda

Siaubas, kol viską perskaičiau beveik ir 2:00 atėjo. dabar jaučiuosi jau beveik nusimananti šioj srity, bet vis tiek liko šiek tiek klausimų. taigi, kai pildziau dokumentus, kad gaučiau bendrike kambarį, prižiūrintis dėstytojas suvebleno, kad galima ant prašymo užrašyt su kuo norėtum gyvent. Aš taip ir padariau. Tačiau mano draugė yra iš filologijos fako, o aš iš istorijos, todėl, tikriausiai, į mano prašyma nebus atsižvelgta. Nebent vietoj reiktų pakalbėt su tuo adminu. taip?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 91
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-15 10:45:05 | Nuoroda
nobodies rašė:

Siaubas, kol viską perskaičiau beveik ir 2:00 atėjo. dabar jaučiuosi jau beveik nusimananti šioj srity, bet vis tiek liko šiek tiek klausimų. taigi, kai pildziau dokumentus, kad gaučiau bendrike kambarį, prižiūrintis dėstytojas suvebleno, kad galima ant prašymo užrašyt su kuo norėtum gyvent. Aš taip ir padariau. Tačiau mano draugė yra iš filologijos fako, o aš iš istorijos, todėl, tikriausiai, į mano prašyma nebus atsižvelgta. Nebent vietoj reiktų pakalbėt su tuo adminu. taip?

 Pas mus tokia pati situacija,aš iš mif, draugė iš ef, pasikalbėjom kai rašėm prašymus su administratorium,sakė nėra problemų, tik kai žinosit ar gavot tada pasisikambinkit ir parašykit prašymą kad kartu norit.:)

Žinutė parašyta: 2009-08-15 14:02:23 | Nuoroda
2kart rašė:
nobodies rašė:

Siaubas, kol viską perskaičiau beveik ir 2:00 atėjo. dabar jaučiuosi jau beveik nusimananti šioj srity, bet vis tiek liko šiek tiek klausimų. taigi, kai pildziau dokumentus, kad gaučiau bendrike kambarį, prižiūrintis dėstytojas suvebleno, kad galima ant prašymo užrašyt su kuo norėtum gyvent. Aš taip ir padariau. Tačiau mano draugė yra iš filologijos fako, o aš iš istorijos, todėl, tikriausiai, į mano prašyma nebus atsižvelgta. Nebent vietoj reiktų pakalbėt su tuo adminu. taip?

 Pas mus tokia pati situacija,aš iš mif, draugė iš ef, pasikalbėjom kai rašėm prašymus su administratorium,sakė nėra problemų, tik kai žinosit ar gavot tada pasisikambinkit ir parašykit prašymą kad kartu norit.:)

ačiū. reiks taip ir padaryt.

 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-08-15 15:44:10 | Nuoroda

Norėjau paklausti dėl saulėtekio bendrabučių. 8 domina labiausiai. Ten tie balkoniukai trikampiai, jie kiekvienam kambary yra, ar kaip? ;D 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / MBE 8
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-08-15 19:32:39 | Nuoroda
taip, New Yorke kiekvienas kambarys turi balkoną ;)
Žinutė parašyta: 2009-08-17 20:05:51 | Nuoroda

man kiek yra teke but, tai jie ne ypatingo didumo, bet vis geriau nei nieko ;). didesnis balkonas buna tik bendras per auksta :)

Žinutė parašyta: 2009-08-17 21:06:42 | Nuoroda
nobodies rašė:
2kart rašė:
nobodies rašė:

Siaubas, kol viską perskaičiau beveik ir 2:00 atėjo. dabar jaučiuosi jau beveik nusimananti šioj srity, bet vis tiek liko šiek tiek klausimų. taigi, kai pildziau dokumentus, kad gaučiau bendrike kambarį, prižiūrintis dėstytojas suvebleno, kad galima ant prašymo užrašyt su kuo norėtum gyvent. Aš taip ir padariau. Tačiau mano draugė yra iš filologijos fako, o aš iš istorijos, todėl, tikriausiai, į mano prašyma nebus atsižvelgta. Nebent vietoj reiktų pakalbėt su tuo adminu. taip?

 Pas mus tokia pati situacija,aš iš mif, draugė iš ef, pasikalbėjom kai rašėm prašymus su administratorium,sakė nėra problemų, tik kai žinosit ar gavot tada pasisikambinkit ir parašykit prašymą kad kartu norit.:)

 

 o tai kada jiems ta prasyma paduoti? kad jau tuoj ir apsigyvendinti reiks...

cia gal tik mums taip su drauge nepasiseke (jin - vadyba ir verslo administravimas, as - ekonomika), kad bendriko administratorius kai siandien paskambinom sake kad nieko cia neiseis mums kartu gyvent ir apie jokius prasymus net nekalbejo.. tipo bendrikai ir taip prikimsti, jokiu cia kaitaliojimu nedaro, jei skirtinguose bendrikuose numatyta apgyvendinti.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-08-18 13:34:10 | Nuoroda

na patekau i sauletekio 12, nz dziaugtis ar ne ;DD

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Žinutė parašyta: 2009-08-18 17:16:11 | Nuoroda
dovilytia rašė:
nobodies rašė:
2kart rašė:
nobodies rašė:

Siaubas, kol viską perskaičiau beveik ir 2:00 atėjo. dabar jaučiuosi jau beveik nusimananti šioj srity, bet vis tiek liko šiek tiek klausimų. taigi, kai pildziau dokumentus, kad gaučiau bendrike kambarį, prižiūrintis dėstytojas suvebleno, kad galima ant prašymo užrašyt su kuo norėtum gyvent. Aš taip ir padariau. Tačiau mano draugė yra iš filologijos fako, o aš iš istorijos, todėl, tikriausiai, į mano prašyma nebus atsižvelgta. Nebent vietoj reiktų pakalbėt su tuo adminu. taip?

 Pas mus tokia pati situacija,aš iš mif, draugė iš ef, pasikalbėjom kai rašėm prašymus su administratorium,sakė nėra problemų, tik kai žinosit ar gavot tada pasisikambinkit ir parašykit prašymą kad kartu norit.:)

 

 o tai kada jiems ta prasyma paduoti? kad jau tuoj ir apsigyvendinti reiks...

cia gal tik mums taip su drauge nepasiseke (jin - vadyba ir verslo administravimas, as - ekonomika), kad bendriko administratorius kai siandien paskambinom sake kad nieko cia neiseis mums kartu gyvent ir apie jokius prasymus net nekalbejo.. tipo bendrikai ir taip prikimsti, jokiu cia kaitaliojimu nedaro, jei skirtinguose bendrikuose numatyta apgyvendinti.

 

šiandien ir aš gavau neigiamą atsakymą iš administratoriaus. sakė, kad reiks laukt ir gal metų bėgyje atsiras laisvų vietų arba reikia susitart su studentais. tai gal yra norinčių keistis t.y. pereiti iš istorikų bendrabučio į filologijos?

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-08-19 12:45:38 | Nuoroda

 Pas mus tokia pati situacija,aš iš mif, draugė iš ef, pasikalbėjom kai rašėm prašymus su administratorium,sakė nėra problemų, tik kai žinosit ar gavot tada pasisikambinkit ir parašykit prašymą kad kartu norit.:)

 

 o tai kada jiems ta prasyma paduoti? kad jau tuoj ir apsigyvendinti reiks...

cia gal tik mums taip su drauge nepasiseke (jin - vadyba ir verslo administravimas, as - ekonomika), kad bendriko administratorius kai siandien paskambinom sake kad nieko cia neiseis mums kartu gyvent ir apie jokius prasymus net nekalbejo.. tipo bendrikai ir taip prikimsti, jokiu cia kaitaliojimu nedaro, jei skirtinguose bendrikuose numatyta apgyvendinti.

 

šiandien ir aš gavau neigiamą atsakymą iš administratoriaus. sakė, kad reiks laukt ir gal metų bėgyje atsiras laisvų vietų arba reikia susitart su studentais. tai gal yra norinčių keistis t.y. pereiti iš istorikų bendrabučio į filologijos?

 niu va.....tai jei kas noretu is sauletekio 6 pereiti i sauletekio 12 arba atvirksciai - parasykit.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2009-08-23 18:11:23 | Nuoroda

gavau vieta sauletekio 12 bendrabutyje, ieskau kambarioko, rasykit i skaipa, mano id - hostage of time

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-08-23 21:25:53 | Nuoroda

Kur apgyvendinami matematikos ir matematikos taikymų specialybės studentai, saulėtekio al. 12 ar Didlaukio 59?  

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-08-23 23:51:06 | Nuoroda
confused rašė:

Kur apgyvendinami matematikos ir matematikos taikymų specialybės studentai, saulėtekio al. 12 ar Didlaukio 59?  

 www.bustas.vu.lt  yra sarasai apgyvendintu ir parasyta kuriame jie apgyvendinti, MMT apgyvendinti sauletekio al.12.

  • Informacinės technologijos / VBE 32
  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 36
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-24 08:38:16 | Nuoroda

Nu va aš ir MMT, bet gyuventi matyt turėsiu su ekonomikais ;))

Žinutė parašyta: 2009-08-25 16:00:05 | Nuoroda

yra toks reikalas:gal norit kasnors is gavusiu bendrabuti didlauki keisti i sauletekio 12 bendrabuti? arba atvirksciai.. nuo didlaukio iki fakultetu (filosofijos, filologijos) yra toliau.. As noriu gyvent su drauge filologe , bet man sake rasti zmogu kuris noretu apsikeisi.... laukiu norinciu.. 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-26 21:12:42 | Nuoroda

Bendraujam su visu VU - fikusas11 Jau antrą kartą fuksas

Žinutė parašyta: 2009-08-27 13:53:58 | Nuoroda

beskaitydamas VU bendrabucio vidaus taisykles pastebejau, kad parasyta, jog administratorius suteikia kazkoki magnetini leidima ieiti i baraka, taciau kai as apsigyvendinau barake tai jo negavau (dave tik rakta). Tai ar nera tu leidimu ar juos gal veliau suteiks

kitas klausimas: kada rakina barakus? nes antradieni vingio parke koncas, tai ar bus veliau grizus imanoma ieit i savo kambari?  

  • Fizika / VBE 44
  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2009-08-28 18:07:10 | Nuoroda

nu mums sake kad i baraka galima ieiti visa para

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą