VU KHF ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-02 10:53:17 | Nuoroda

sveikučiai:) as irgi istojau i vu khf ekonomika :) norejau paklausti, gal kas zinote kaip reikia suzinoti i kokia grupe patekai ir kur rinktis rugsejo pirma? :) (skype: kapitula16)

Žinutė parašyta: 2009-08-05 09:31:20 | Nuoroda

sveikuciai...na mane tas pats domina...kiti univerai net lapelius su programa apie rugsejo 1-aja iteike fuxams...o mes nk negavom....gal kas zinot kaip cia bus?

 

skype:    jolantele007

Žinutė parašyta: 2009-08-06 19:28:01 | Nuoroda

na sveiki, pirmakursiai  bandysiu pagelbeti, nes ir pati pries metus tokia pati buvau I kokia grupe patekot suzinot rugsejo 1aja, kuratores jums viska paaiskins programa rasit likus gal kokiai savaitelei www.vu.lt arba www.vukhf.lt (dabar tiksliai jau nepamenu kuriam). o rinksites tai musu vadinam liepu kiemely, ne ten kur neset dokumentus, o yra kitas iejimas, kur slakbaumas toks na matysit, kur buriuojasi zmones tai vat tikiuosi pagelbejau kam nors

Žinutė parašyta: 2009-08-12 12:47:27 | Nuoroda

Nadiute, dekui uz info! :) Dar idomu butu suzinot, kokios stipendijos VU ir ar tikrai tik nuo antro semestro jas gaunama?.. Beje, esu girdejus kazka, kad lyg i vilniu kai kas vaziuoja rugsejo pirma..Gal ka zinai?

Žinutė parašyta: 2009-08-14 19:03:02 | Nuoroda

sveiki visi!!!! :) as busima grupioke :) skype: enrikute2601. priimkit paplepet :)

Žinutė parašyta: 2009-08-17 20:32:03 | Nuoroda

ner uz ka, white dream o dabar apie tas stipendijas, yra taip: skaiciuoja nuo to skaiciaus, kiek buvo planuota priimt studentu, 10 proc. gauna padidinta, 20 proc. normalia, nu pvz musu buvo 80, tai pagal rotacija po pirmo semestro pirmi 8 studentai gavo po 325lt, o nuo 9 iki 24 gavo po 195 lt, o visi kiti taip sakant sedi ant rago tad jei nori stipendija gaut, tai reikia lb gerai mokintis. O pradeda gaut studentai po pirmo semestro. ir taip, buna autobusas, kuris veza i Vilniu, tik reikia is anksto uzsiregistruot, jei nori arba su savo transportu

Žinutė parašyta: 2009-08-18 17:15:33 | Nuoroda

Dabar, man atrodo, stipendijos skaičiuojamos kitaip. Žiūrima, kiek atlieka pinigų nuo socialinių stipendijų, po to likusi suma išdalinama geriausiai besimokantiems. O kiek pinigėlių lieka kiekvieną semestra, neaišku. Taigi dar sunkiau gauti stipendija.

Žinutė parašyta: 2009-08-19 23:27:58 | Nuoroda

as irgi ten pat istojau :) ir man niekas neaisku, kada ten eit ir kelinta. tj mums reikia rinktis puse 9? mano skype vika99999

Žinutė parašyta: 2009-08-19 23:29:12 | Nuoroda

oj t.y puse 10? tik as nzn kur :(

Žinutė parašyta: 2009-08-20 17:34:16 | Nuoroda

VU KHF tinklapyje parašyta, kad studijų metų pradžios šventė Kauno humanitariniame fakultete rugsėjo 1 d. (antradienį) nuo 10 val.  Taigi visi ir rinkitės tada. O po to, kur toliau aprašyta, tai jau visa tai vyks Vilniuje. Norintys galės važiuoti į Vilnių, o kas nenorės tiesiog Kaune praleis rugsėjo pirmąją. Tai va, 10 val, o rinktis neparašyta kur... kai mes buvom pirmakursiai, būriavomės prie centrinio įėjimo (ten kur dokumetus pridavėt), o po to mus susirado kuratoriai ir nusivedė į reikiamas auditorijas. Nebijokit, tikrai nepražūsit, fakultetas nėra didelis :)

Žinutė parašyta: 2009-08-27 19:52:21 | Nuoroda

Sveiki, aš taip pat įsojau į ekonomiką ;] žiūriu čia jūs visi susibendravot lbj, tai jei galit kas įmeskit į bendrą chat'ą, skype: pussycat1808

Žinutė parašyta: 2009-08-28 22:33:29 | Nuoroda

Sweikuciai ;) as taip pat istojau i ekonomika, gal susibendraujam .. mano skype: awksyt . rasykit :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą