Kulturos vadyba (Kaune)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 01:47:30 | Nuoroda
Butu smagu susipazinti su kursiokais Patekau 31nr. O is viso priima 32? Taip pat nepaprastai padetu jau senbuviai, jei papasakotu apie studijas bei baraka (jei toks Kaune isvis yra...). Ar pateisino lukescius? Kur atliekat praktikas? Ar vadybos, ar kulturos daugiau kurse?... Ir kaip del barakuuu!!! Absoliuciai niekur nerandu jokios info apie VU KHF barakus!!!!!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 04:06:53 | Nuoroda
Labas:] Aš įstojau 28 numeriu. Tai va, draugė sakė, kad jos pažįstama mokosi kultūros vadybos ir tiksliai nesupratau, bet lyg ir ji turėjo omeny, jog VU KHF studentai dalinasi bendrabučiu su studentais iš LŽŪU. Pats bendrabutis yra prie kažkokio tai aleksoto ir neva tolokai nuo centro, bet arti universiteto. Nuomos kaina per mėnesį 130 lt. Dar buvo minėta, jog gyvenimo sąlygos ten nelabai geros. Tačiau,manau, kad reikia visgi pirmiau nuvažiuot patiem pažiūrėt ir tik tada išvadas daryti. Beje, gal pasirodys mano klausimas kvailas, bet visgi... Kur reikia vežti dokumentus? Į patį KHF, ar galima ir Vilniun? Niekur apie tai informacijos nėra..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 12:15:05 | Nuoroda
Kaip suprasti "toli nuo centro bet arti univero..."? Taigi univeras paciam miesto sirdy - senamiestyje - muitines g.! Idealesnes vetos ir buti negali!!! Tai gal aleksoto gatveje, o ne rajone? Nes aleksoto gatve visai salia univero yra... Del doku nesimo emaile man rase: "Dokumentai priimami nuo 2008-07-25, 11 val. iki 2008-07-31, 17 val. toje aukštojoje mokykloje, į kurią esate kviečiamas studijuoti." Tai taip supratau, kad I KHF reik traukt... Bet del bendriku man dar vistiek niekas neaisku...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 12:47:36 | Nuoroda
Photophrenic, o koks tavo konkursinis balas buvo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 15:09:57 | Nuoroda
Na, aš Kauno visiškai nepažįstu ir buvau ten tik vieną kartą 2 klasėj zoologijos sode, todėl nedrįsiu ginčytis. Jei senamiestyje ir universitetas ir bendrabutis, tai tada aleliuja Dėl dokumentų jau susižinojau. Galima juos bet kur vežti, į centrinius VU rūmus, į fakultetą Saulėtekyje ir, žinoma, į Kauną Mano konkursinis balas buvo 1962,5 Ironiška yra pasitikėti anų metų stojimų statistika, nes pernai būčiau įstojus pirmu numeriu, o šiemet va, tik 28 Beje, Cheburatoriau, aš tau PM parašiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 16:45:25 | Nuoroda
o, liux tada! Nesiu cia i centrinius rumus. 3min tesugaisiu kelionei o del bendrabuciu nieko nznai? Beja, atsiversk maps.lt ir ten ivesk VU KHF adresa. Puikiai matysi, kurioje vietoje univeras. Arba gali nueiti cia - http://www.vukhf.lt/index.php?option=co ... temid=8020
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 16:48:39 | Nuoroda
beja, del konkursinio balo, tai as cia kazko nesupratau... Tavo toks aukstas!!! ir tik i 28 vieta pakliuvai... O mano tik 1558,50!!!!!!!1 Kaip as taip galejau istoti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 17:04:37 | Nuoroda
Na, nes matyt viršun šitą specialybę rašei:} O šiemet kiek pastebėjau, stojo daug žmonių, baigusių muzikos mokyklą, pas kuriuos buvo papildomi 300 taškų, todėl toks ir skirtumas didelis:] Gal kažkas ir turėjo daug didesnį balą, nei tavo, bet kultūros vadybą parašė žemiau, todėl būtent tave priėmė. Ai, džiaukis tu, kad su tokiu palyginus mažu balu šičia įstojai (čia nebuvo nei piktai, nei sarkastiškai pasakyta:]) Beje, aš 28, nes kultūros vadybą tik 4 numeriu rašiau:]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 19:52:15 | Nuoroda
Pati realiai suprantu, kad istojau tikrai su mazu balu... Bet as ir rasiau 4 nr...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:03:29 | Nuoroda
o tu matei, kokia metine studiju kaina?! 5563 lt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 22:03:47 | Nuoroda
mano balas 2070, ir TIk 13 :S tai cia busimi kursiokai? bijau nauji zmones, nauja aplinka, o dar su tuo baraku nesamones bet su nekantrumu laukiu greiciau, greiciau, greiciau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:05:33 | Nuoroda
hey! mes nesikandziojam - nera ko bijoti... nu nebent bendrabuciu... Ju ir as bijau. Ypac tarakonu ir plaukuotu dusu! O tu i vf pakliuvai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:15:44 | Nuoroda
jop VF na o jei barakai rimtai Zemkes bendrabuciuose, tai jau dabar pradedu ieskoti buto nuomai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:46:37 | Nuoroda
Cheburaškai: Tai, kad aš į VF įstojau, todėl man tie tūkstančiai nebaisūs (bent jau kol kas). Surdokaitei: Sveika prisijungus prie kultūrininkų Dabar būsim trio šitam forume, nes daugiau niekas nesireiškia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:50:55 | Nuoroda
aha. As ir jau ieskau siuo metu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:52:58 | Nuoroda
o tu gyventum viena ar su kambarioke? Jei rasciau gera vietele netoli univero - noretum i kompanija?..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 19:57:31 | Nuoroda
Čeburaška, aš mielai prisijungčiau, nes irgi ieškau gyvenamosios vietos:]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 21:12:01 | Nuoroda
saunu!!! ziurekit, dar musu sitas trio kartu ir apsigyvens!... Radau keleta variantu. Dar ieskau. Jei ka - pranesiu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 22:29:36 | Nuoroda
sveiki būsimi bendrakursiai, esu vardu Dovilė, jei kas nori susipažinti tai galite kreiptis skype "saturna_" aš įstojau į visiškai finansuojamą su 1993 balu (pavariau ). va dėl bendrabučio tai kalbėjau su pačiu dekanu, taip ten bendrikus nuomuoja iš žemkės ir iš pradžių kaip kam tenka gyventi net 4, tačiau po pirmo semestro lb daug žmonių atkrenta, tad manau pati gyventi bendrabutyje, juk reikia pajusti tikrą studento gyvenimą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 22:33:22 | Nuoroda
p.s. del bendrikų, juk prunskienė šitaip žemkę parėmė, tie bendrikai geros kokybės, tik va iš anksto per daug prisisvaigstat.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą