OC studentai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 16:31:16 | Nuoroda
Mano skype Enigma_of_Sodomy
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-07 23:02:53 | Nuoroda
O, meetas tikrai šauni idėja būtų. Aš vilnietė, tai galėčiau gide pabūti, nes čia mačiau kažkas pasiklysti bijo (: O ir šiaip būtų įdomu pamatyti, su kuo gi keturis metus mokytis teks... Reikia suorganizuoti meetą prieš rugsėjį būtinai. Skype: fatima...666 japonologija (:
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-08 17:21:44 | Nuoroda
Rodos, musu daugeja. Idomu, ar bent koks vienas berniukas atsiras..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-09 20:00:56 | Nuoroda
stai nusirasiau kontaktus,rugpjucio gale bandysiu ieskot. taip taip man reikes gido.as manau jei tikrai noresim tai susitikima susiorganizuosim.o gal kas i strovykla vykot?beje,kur gyvensit?bute?barake? kazkaip indologu cia mazai reiskiasi.turbut ilsisi pries "mokslo arima" )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 16:21:08 | Nuoroda
Sveiki, turkologė pirmakursė apsireiškė Manau, tikrai gera idėja būtų susitikt dar prieš rugsėjo 1. O ir Vilnių pažint geriau reikėtų, nes pati ne vietinė esu Skype can_i_kill_you lauksiu žinių
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-10 16:56:08 | Nuoroda
sweiki wisi wooohooo pagaliau ir turkologai pasireiske (by the way as wiena is ju). yap tikrai butinai reikia susitikt prieš rugsėjo 1, hmmm nes kitaip jaučiu visai grybausiu wat norejau paklaust ar jums lsp patwirtino?nes man tai ne welnio, net neramu darosi. P.S. mano skype: got-brain
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 10:05:09 | Nuoroda
musu ratas dideja!dziugu;) visvien manau ar turkologai ar japonologai ar kiti,bendrausim,nes musu ir taip mazai.na stai as katik atsispausdinau lsp.lyg ir gerai ten man viskas.. gal tu "zebreziya" (atleisku vardo nezinau;)) nesenai dar toj sistemoj uzsiregistravai? todel ir nepatvirtina gal.. zinot as imuosi atsakomybes suorganizuoti susitikima, jei jus nieko pries;)tik stai taip susikloste jog pati interneto neturiu,parasysiu is sesers skype ir paprasysiu jusu visu nr. taip bus paprasciau.tada visiems suskambinu ir susitinkam.tiktu kokia 28d mazdaug?visi jau vilniuj butumet?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-11 20:20:25 | Nuoroda
na man irgi lsp niekaip nepatvirtina, nors ir seniai jau uzsiregistravau. nezinau kaip kiti, bet 28 jau tureciau buti vilniuje
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-12 13:06:23 | Nuoroda
Namaste, mielieji mazieji... oi kaip mes jusu laukiam, net neisivaizduojat cia tokia viena treciakurse indologe apsireiske, jei kazko norit paklausti, tai prasom! o siaip, kas bunate vilniuje, tai galim kada isgerti arbatos ir susipazinti..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-13 17:50:26 | Nuoroda
indolige??tada tikrai ydomu!;) as i sita sriti butent ir istojau.labas;)) gal galetum skype parasyti savo? p.s.megstu arbata ypac su gera kompanija. '
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 13:17:56 | Nuoroda
nesinaudoju skypu. bet gali i gmail parasyt, duosiu savo nr. kol kas isvaziuoju, vln tureciau buti kitos sav antr-trec. phir milenge!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 14:58:13 | Nuoroda
Gal kas nors noretu tiksliai nupasakot kaip iki to orientalistikos centro nueit ? Nes nelabai as ten orientuojuos Ar eit reikia is prezidenturos puses ar is kitos ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 15:16:11 | Nuoroda
sveiki, kolegos as zivile is kauno, japonologe.. tai kada ir kur planuojam meet'a? vilnieciai, jus vietiniai, pasiulykit ideju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 15:17:02 | Nuoroda
p.s. su manim susisiekt galima per skypa : dievo_karvytes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-14 15:30:52 | Nuoroda
Meet'as bus tikriausiai 28 diena:P spėju gal prie orientalistikos centro susitiksim, bet čia liz sugalwos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-16 11:19:34 | Nuoroda
Laukiu laukiu laukiu meeto
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-17 09:10:18 | Nuoroda
gal kas iš orientalistų nori kart gyvent bendrabutyje? aš labai tikiuos ten leidžiama pasirinkti kur gyvent..ania?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-17 13:05:34 | Nuoroda
Pusę vasaros stebėjau visus OC forumus - bandžiau nuspėti, kokie gi žmonės susirinks : ] Gal ir nelabai blogi. Susitiksim OC ,.}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 14:31:40 | Nuoroda
nuo 27d sauletekio 12 taps mano namais;) butu saunu jei leistu pasirinkti su kuo gyventi (Zivile metames;),bet kazin ar ten fuxai turi balso teise.del susitikimo,gal visgi 29d?nes yra zmoniu kurie atvyksta tik 28d, o dar isikurti norisi.del vietos kokybes negarantuoju;D as ne vietine.bet gal tinkames universiteto kiemelyje,jei geras oras surasim kokia saunia vieta gamtoj ,jei lietus gal "trijuose drambliuose'? kritikuokit,siulykit patys,rasim sprendima;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 15:04:21 | Nuoroda
oj kaip noreciau sudalyvaut bet beda, pasikeite planai ir mane tik sestadieni t.y. 30 atgabens su visu turtu i vilniu, tad turbut nelabai pavyks man sudalyvaut
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą