VU KomFakas. KAS Į STOVKĘ, RENKASI ČIA ;)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-22 22:31:36 | Nuoroda
turbut yra ko laukt ... nepamirskit 11.10 i stoti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 20:28:25 | Nuoroda
Hey! Pasidžiaugsiu pati pirmoji: stovkė buvo unreal Nesigailiu, kad važiavau! Dėkuj KF SA, kad mane JĖMĖ!
Žinutė parašyta: 2008-08-26 01:36:43 | Nuoroda
as tada pasidziaugsiu antroji is tikro buvo net neitiketinai smagi sita stovykla ir aciu labai ir turbut nuo visu vadovu fuxam, nes buvot tikrai vau! smagus, draugiski, kurybingi, kupini energijos ir supratingi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-08-26 16:16:07 | Nuoroda
tada aš pasidžiaugsiu trečioji (bronza) pravalė, atgaivino dūšią ir protą atradau netgi naujų gebėjimų būrimo srityje ir šiaip, galėčiau kokį 100 metų būt fuksė, kad į stovyklas kasmet galėčiau važiuot
Žinutė parašyta: 2009-08-24 18:02:48 | Nuoroda

Man rodos nera tokiu kuriems nepatiktu stovke (na gal tik tie kuriuos apvoge).O siaip taj buvo afigenai ;-) 

  • Istorija / VBE 43
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2009-08-24 19:41:02 | Nuoroda
wilk90 rašė:

Man rodos nera tokiu kuriems nepatiktu stovke (na gal tik tie kuriuos apvoge).O siaip taj buvo afigenai ;-) 

 labas vakaras, komfalieciai :D na, as esu filologu atstove ir labai susidomejau uzklydusi cia. Fuxu stofke laukia ketvirtadieni, tad noriu  paklaust, kas ten ka apvoge? reik saugot daiktus? ten vaiksto kazkokie neaiskios kilmes zmones ar kaip? :D 

  • Informacinės technologijos / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-08-26 17:17:34 | Nuoroda

butinai uzdarykit visus namukus iseidami ;-) 

  • Istorija / VBE 43
  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 86
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą