Želdiniai ir jų dizainas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-22 20:24:28 | Nuoroda
zivile;) rašė:

del aprangos ir as galvoju kad ne pompastiskai reikia o del bendrabucio tai vaziuosiu antradieni paziureti tai galesiu pasakyti kaip kas 

 as greiciausiai taipat antradieni vaziuosiu 

Žinutė parašyta: 2010-08-22 20:28:46 | Nuoroda

 o as dar nzn kas krikstynos yra :D nes tais metais kai mokiausi buvo pertrauka daroma nes uzdraude mokykloje tokias ziaures krikstynas, patycias tai vat as i tu metu pertrauka patekau ir likau nekrykstita :D tai sakaiu db atkentesiu dvejas barako ir fakulteto o isivaizduokit kiek strioko kai nzn ka tai reiskia savu kailiu nepatyres dar kai prigazdino kad barako labai ziaurios buna:D:D

 

Žinutė parašyta: 2010-08-22 21:05:14 | Nuoroda

 num as ir dar vat nepatyrus krikstynu mes tik 12liktoj krikstijom devintokus, tai po musu nelabai nori leist daugiau ju daryt

Žinutė parašyta: 2010-08-22 21:56:41 | Nuoroda

o sita ir as spejau padaryt  11 krikstynas bet buvo neidomios nes jau buvo ziaurios uzdraustos tai kai pirmokus po sale tik pavaikem, varlytes rankose davem palaikyti visas ziaurumas :D

Žinutė parašyta: 2010-08-23 12:15:17 | Nuoroda

galejot bent koki svoguna duot sugraust :D matau kad jusu daug kas antradieni vaziuoja  kaip ir as nes mano soferis - tetis gali tik ryt. Vadinasi susitiksim :D jei is to strioko sugebesiu prakalbet  

Žinutė parašyta: 2010-08-23 18:49:10 | Nuoroda

gerai, zinoma, nera ko jaudintis 

Žinutė parašyta: 2010-08-23 21:17:15 | Nuoroda
Vaivita:)* rašė:

 kiek suprantu jau nepirmakurse kad tiek dauk ir tikslei informuoji  tad dar norejau paklausti del krikstynu, nes mano buvusei klasiokei panevezio kolegijoje jau rusejo 2 bus jos,o kada cia buna? 

 Ne, ne pirmakurse ;) siemet busiu antram kurse ;) na, pati pamenu, kaip ta nezinia kankino, tad bent truputi padedu ;) am, del krikstynu, tai mum buvo nerealiai fainos :) jos buvo rudeni, gal spali... deja menesio nepamenu (net geda) :D

O kazkuri panele klause del barako: tai va, tarp komentaru pasiskaityk "ausrine" viska aprasius ;) o jei trumpai tai bukle nera labai gera, bet stebuklo ir nera ko tiketis, trys dusai, kambariai neblogos bukles, tik va del langu... juos reiks apsisildint ;) na bet nuvyksit ir pamatysit viska, isikursit ir tikrai bus jaukiau :) as ir gyvenau barake, tikrai smagu ten (na, teko issikraustyt veliau, bet cia kita istorija :D )

  • Dailė / MBE 9
  • Istorija / VBE 45
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2010-08-24 18:24:38 | Nuoroda

gal yra is jusu kas 315b kambari gyvens? siandiena buvau bendrabutyje tai zinau jau savo kambari:)

 

 

Žinutė parašyta: 2010-08-24 18:42:02 | Nuoroda

mano kambarys treciam aukste :D 311 tik nepamenu a ar b :D tik speju sava lova teks vestis :D o gal zinot jau savo kambariokes?

Žinutė parašyta: 2010-08-24 18:44:45 | Nuoroda

O tai jau kambarius suskirstę ten? sąrašai yra grupių?

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:14:03 | Nuoroda

seip turi visu sarasus, bet kambariu nesuskirste, nes kur as buvau prirasyta daugiau nieko nebuvo na tik paskui prirase buvusia klasioke nes pasakiau kad ja pazistu tik dar nezinia ar ji nores su manim gyventi :D kiekvienas turi teise pasirinkt :D beto kai klausiau sake dar 2 savaites galesim kraustytis is kambario jei nepatiks kambariai ar kambariokai. O atsikraustyt galesim tik nuo 31 kiek supratau.

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:16:16 | Nuoroda

hikari , kodel sakai savo lova? ten ka lovu nera? 

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:17:09 | Nuoroda

kaip ten WC  blokuose ar ne ?

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:29:36 | Nuoroda
hikari rašė:

mano kambarys treciam aukste :D 311 tik nepamenu a ar b :D tik speju sava lova teks vestis :D o gal zinot jau savo kambariokes?

ten reikejo pakalusti lovas duoda, nekokias bet gerai tokios minkstos gelezines :)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:30:58 | Nuoroda
haaapy rašė:

O tai jau kambarius suskirstę ten? sąrašai yra grupių?

 jau yra sarasai bet kol yra dar vietu leidzia rinktis kambarius :) as tarkim sakiau kd man nesvarbu kur tik kad pas pirmakursius tai ten ir dave vieta :)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:34:17 | Nuoroda
verslininke rašė:

kaip ten WC  blokuose ar ne ?

 ne lovas tikrai duoda nekokios bet tikrai duoda, seip kur as gyvensiu tai ir kambarys ir tuoletas pakenciami na ne 5 zvaigzduciu bet nei smirdi nei ka gyventi tikrai galima. tik va nzn dusu bukles nes pamirsau paklausti kur jie randasi :D

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:35:05 | Nuoroda

o tai jei lovos gelezines ciuzini gal veztis reiks ?

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:36:32 | Nuoroda

 zinau kad turiu jau dvi kambariokes, bet tik viena sutikau numereis pasikeiciau kitos nzn :)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:41:58 | Nuoroda

 taipat duoda ir pakankamai geri nei isguleti nei susisioti kokie :D 

Žinutė parašyta: 2010-08-24 19:45:30 | Nuoroda

seip dusas kiek vienam  aukste ir visai nieko :D o del virtuves :D na nezinau kaip bus nes stalas mazas :D na bet isgyvensim

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą