Odontologija 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-28 21:53:14 | Nuoroda

As dokumentus vesiu tik ryt arba poryt gausiu kvieciamuju sarasa su telefonais tuomet bus galima pakrutinti visus

Del Snekucio Uzupyje buciau linkes abejoti:

1. Ne vilnieciams gali buti nepatogu iki jo nusigauti
2. Vairuojantiems tektu moketi uz parkavima - jei neklystu, Polocko g. yra geltonojoje zonoje (2 Lt/val.)
3. Alaus baro meniu ganetinai specifiskas

Taigi, manau, jog reiketu susitarti del patogios ir lengvai randamos vietos, su nemokamu parkingu, dideliu stalu (arba stumdomais mazesniais) ir universaliu valgiarasciu kadangi susitikimas ko gero ivyktu diena, tiktu ir uzeiga su vietomis lauke

Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:17:56 | Nuoroda

Kaip smagu, jau nemažai visai mūsų  Dėl susitikimo vietos manau paliekam spręsti jums, vilniečiams, pasitikėsim:)) Tik tikrai kad reikia tokios,kad lengvai rastume, arba gausit pasitikt kur nors:)

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:01:15 | Nuoroda

Sveikučiai;) būsimi kolegos ir kolegės :) aš irgi už susitikimą :) būtų labai smagu pamatyti visus :P nes fuksų stovykloj tikrai visų nebus. žinoma vilnius tolokai ;) bet manau pasistengtume kaip nors atkakt iki to užupio:) o beto reikia susipažint su miestu kuriame praleisi nemažai laiko.

Žinutė parašyta: 2009-07-28 23:32:56 | Nuoroda

Sveiki visi busimi kolegos. Labai smagu, kad pradejom is anksto kazka organizuotis del susitikimo, tik neaisku ar galesiu atvykt. O siaip tai noreciau i fuksu stovykla, manau ten tikrai linksmai praleistume laika ir susipazintume  

Mano skype raspberry62

 

Žinutė parašyta: 2009-07-29 00:39:47 | Nuoroda

na as irgi uz susitikima, tik aisku priklausys nuo to, kada cia jis bus ir kur, nes kai ne vilniete, tai siek tiek sunkoka atrasti kazkokia vieta, kai visai ten nesigaudau ir siaip ne taip lengva bet kada ten nuvaziuoti :), reikia pasiderinti

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-29 12:35:13 | Nuoroda

o kaip manot gal susitikimas butu geriausiai paskutinia rugpjucio savaite?manau ne vietiniai vis tiek kelsis i vilniu tuomet,vesis daiktus,bandys kazkiek priprasti prie naujos aplinkos,todel butu gera proga susitikti.del susitikimo vietos is tikruju daugumai man atrodo nera didelio skirtumo,bet gal patogiausiai butu centre,ji tikrai visi zino todel maziau pasimeteliu is musu  butu :D :) o kas dabar ir cia esanciu i fuxu zygi vaziuos?

Žinutė parašyta: 2009-07-29 21:04:01 | Nuoroda

visiskai pritariu vaznyte

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-29 21:19:26 | Nuoroda

aj o del fuxu stovyklos, tai tikrai noreciau, tik neaisku, ar mane ten kas paims :DDD

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-30 14:26:50 | Nuoroda

Hey, simpatukai, nepamirskit manes duokit zinot ka sugalvosit, nors dar daug laiko, noreciau prisideti prie planavimo

Žinutė parašyta: 2009-07-30 23:15:45 | Nuoroda

Jau turiu kvieciamuju sarasa gal reiketu susikurti google naujienu grupe? matyt taip ir padarysiu... o ryt, nes siandien jau veloka, pakviesiu visus prisijungti

Žinutė parašyta: 2009-07-31 11:41:12 | Nuoroda

eee,as noriu i stovykla,ale nedristu :D isvis nagi greit buriames,ner cia ko :))

Žinutė parašyta: 2009-07-31 13:26:10 | Nuoroda

Pas mane sarase nera 4 zmoniu telefonu numeriu:

Agnes is Plunges ir Justes, Justinos bei Ramintos is Siauliu.

Jei kas esate cia, lauksiu PM.

 

Is visu kitu laukiu PM su e-mail'ais, bet tik ne one.lt atsiusiu pakvietimus i google groups...

Tiems, is kuriu negausiu PM, veliau nusiusiu SMS.

Žinutė parašyta: 2009-07-31 18:58:17 | Nuoroda

sveiki būsimi kolegos:) visai norėčiau sužinot kelintu numeriu įstojau. įmanoma kur nors gauti tokią informaciją?  

Žinutė parašyta: 2009-07-31 19:31:02 | Nuoroda
_ingra_ rašė:

sveiki būsimi kolegos:) visai norėčiau sužinot kelintu numeriu įstojau. įmanoma kur nors gauti tokią informaciją?  

 Is esmes imanoma, tik reiketu apie tave ka nors suzinoti, kad galetume pasakyti kuri is tu 30-ies esi tu...

Žinutė parašyta: 2009-08-01 13:42:11 | Nuoroda

mano balas 20.16. cia ko gero prie paskutiniu:D bet vis tiek ydomu:)

Žinutė parašyta: 2009-08-01 19:26:42 | Nuoroda
_ingra_ rašė:

mano balas 20.16. cia ko gero prie paskutiniu:D bet vis tiek ydomu:)

 PM

Žinutė parašyta: 2009-08-03 14:39:25 | Nuoroda
veteranas rašė:

Pas mane sarase nera 4 zmoniu telefonu numeriu:

Agnes is Plunges ir Justes, Justinos bei Ramintos is Siauliu.

Jei kas esate cia, lauksiu PM.

 

Is visu kitu laukiu PM su e-mail'ais, bet tik ne one.lt atsiusiu pakvietimus i google groups...

Tiems, is kuriu negausiu PM, veliau nusiusiu SMS.

 

Labas, as Agne is Plunges. keista, kad vu negavai mano nr, nes siaip tai padiktavau jiems.. ir beje, kaip tau dave visus sarasus?  noreciau ta sarasa pamatyt :)

 

 

Žinutė parašyta: 2010-11-02 20:12:16 | Nuoroda

Sveiki,, norejau paklaust ar butu imanoma istotot i odontologija islaikius biologijos, lietuvių k., matematikos egzaminus? ar butinai turi išlaikyti chemija? Girdėjau, kad galima pasirinkt tarp matematikos ir chemijos ar tai tiesa ar ne?

Žinutė parašyta: 2010-12-04 23:45:19 | Nuoroda

Taip, kiek zinau, galima rinktis chemijos arba matematikos brandos egzamina, o ta, kurio is siu dvieju nelaikysi - metini pazymi :) siandien buvau VU atviru duru dienose, tai smagu taip buvo, pasikalbejau su odontologijos pirmakurse, daug suzinojau ;) vat sake, kad matematikos beveik nebus studiju metu, uztad bus chemija ir biochemija :)

beje, norejau paklaust, gal kas zinot, kiek minimaliai galima gauti is visu egzu kad istot i vf vieta odontologijoje? buciau laaabai dekinga uz atsakymus :)

Žinutė parašyta: 2010-12-06 19:23:08 | Nuoroda
Beatkit rašė:

Taip, kiek zinau, galima rinktis chemijos arba matematikos brandos egzamina, o ta, kurio is siu dvieju nelaikysi - metini pazymi :) siandien buvau VU atviru duru dienose, tai smagu taip buvo, pasikalbejau su odontologijos pirmakurse, daug suzinojau ;) vat sake, kad matematikos beveik nebus studiju metu, uztad bus chemija ir biochemija :)

beje, norejau paklaust, gal kas zinot, kiek minimaliai galima gauti is visu egzu kad istot i vf vieta odontologijoje? buciau laaabai dekinga uz atsakymus :)

 

Būtu idomu ir man sužinoti :))

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą