Fuxu stovykla 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-06 22:43:32 | Nuoroda

addicted cia maza problema del sito :D

 

svarbu kad va susitart ir susirinkt, o po to jau visi tikrai neprazusim :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-07 00:30:23 | Nuoroda
mnddnm rašė:

addicted cia maza problema del sito :D

 

svarbu kad va susitart ir susirinkt, o po to jau visi tikrai neprazusim :)

 Aga,bet kažkaip nelabai tikiu,kad susirinksim...Nors gale rugpjūčio tikrai galėtumėm...

Taigis taigis....--------> :

1.Madmuazel

2.@ddicted

3.Niekšas

4.tytia_

5.Photo

6.mnddnm

7.chemikas:)

8.Matasd

9.spaceman

10.erniuka

11.kokete777

Kaip jau buvo pasakyta,vietų skaičius neribotas;D

Žinutė parašyta: 2009-08-07 00:54:02 | Nuoroda

o kodel addicted? tipo lb sunku susimatyt ir ka nors nuveikt?:) aisku realiai ateis turbut puse is dabar sakanciu, kad ateis ( skaitau labai gerai )  ir uzteks :D vis geriau nei nieko.

 

p.s tai va addicted jau padarydama sarasa pasisiule suorganizuot :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-07 01:22:16 | Nuoroda
mnddnm rašė:

o kodel addicted? tipo lb sunku susimatyt ir ka nors nuveikt?:) aisku realiai ateis turbut puse is dabar sakanciu, kad ateis ( skaitau labai gerai )  ir uzteks :D vis geriau nei nieko.

 

p.s tai va addicted jau padarydama sarasa pasisiule suorganizuot :D

 Tai va,būtų gerai,jei ta pusė ateitų,o ne pasiplautų... Nu nebūkit gi tokie :D Norint viskas galima ir niekas nesunku, net iš Vilniaus;D

Kad aš žinau tik kaip iš traukinio išlipt Klaipėdoj,tai ten ir tinkamės,o vėliau žiūrėsim,tinka?

Žinutė parašyta: 2009-08-07 02:30:36 | Nuoroda

as zinau kaip iki univiero ir iki akro :D mano zinios apie klp baigias, bet kadangi pirmad/antrad jau kraustaus ten tei spesiu pazint siektiek :D

kur sustikt susitarsim, bet pirma reik diena nusprest kada ir tada reik, kad kiti rimtai parasytu kada gali ir ar eitu :D

tai va addicted cia tau darbas jau, busimai vadybininkei :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-07 03:07:26 | Nuoroda
mnddnm rašė:

as zinau kaip iki univiero ir iki akro :D mano zinios apie klp baigias, bet kadangi pirmad/antrad jau kraustaus ten tei spesiu pazint siektiek :D

kur sustikt susitarsim, bet pirma reik diena nusprest kada ir tada reik, kad kiti rimtai parasytu kada gali ir ar eitu :D

tai va addicted cia tau darbas jau, busimai vadybininkei :D

 Tai gerai,žinai kur Akropolis gi,ko daugiau reikia :D Dieną nuo 28 gal,nes aš neturėsiu,kur dėtis,o nuo 28 jau apsigyvent galima bendike :D Kiek žmonių reikia,kad užskaitytume balių? :D Lendat visi lauk greit!

Žinutė parašyta: 2009-08-07 03:18:40 | Nuoroda

tai as is bedos jei kas neturi gyvent galiu priimt pernakvot kazkiek :D  nes as turiu ten bota, nu man tai balius uzsiskaito kai jau trys :D nes jau kompanija skaitos :D

Žinutė parašyta: 2009-08-07 03:22:49 | Nuoroda

buta*

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-07 03:36:18 | Nuoroda
mnddnm rašė:

tai as is bedos jei kas neturi gyvent galiu priimt pernakvot kazkiek :D  nes as turiu ten bota, nu man tai balius uzsiskaito kai jau trys :D nes jau kompanija skaitos :D

 O tai mes jau du :D ,dar vienas ir užskaitom! :D Balius vyksta,nieks nepyksta :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-07 03:36:31 | Nuoroda
mnddnm rašė:

buta*

 :D :D :D

Žinutė parašyta: 2009-08-07 03:48:11 | Nuoroda

nu bota kazkaip kaimietiskai nuskambejo :D reikejo pasitaisyt.. :D

ai man tai zinok 2-3-4 - 10 , man vienodai :D kelis zmones toj klaipedoj tepazystu... tai noris su daugiau susipazint :))))

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-07 03:53:28 | Nuoroda
mnddnm rašė:

nu bota kazkaip kaimietiskai nuskambejo :D reikejo pasitaisyt.. :D

ai man tai zinok 2-3-4 - 10 , man vienodai :D kelis zmones toj klaipedoj tepazystu... tai noris su daugiau susipazint :))))

 Tai tau gerai,tu jau kelis bent :D Prašom visų įsitraukti į diskusiją :D

Pala pala,tai dabar jau ir 2 tinka?;DDDDDD

Žinutė parašyta: 2009-08-07 04:13:50 | Nuoroda

man tai tinka ir 2 bet cia man per gerai bus jau, kiti neleis kad man taip pasisektu ir ateis irgi :D

 

kiti tai rytoj tik prisides manau prie musu planu, cia dabar mes 2 tik turbut bemiegiai :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-07 04:21:47 | Nuoroda
mnddnm rašė:

man tai tinka ir 2 bet cia man per gerai bus jau, kiti neleis kad man taip pasisektu ir ateis irgi :D

 

kiti tai rytoj tik prisides manau prie musu planu, cia dabar mes 2 tik turbut bemiegiai :D

 ;DD**

Kolegos gal nepasikuklins mums sutrukdyt  :D

Ko nemiegi?

Žinutė parašyta: 2009-08-07 04:38:48 | Nuoroda

krc cia durnai sneket, duok skype parasysiu pabendrausim :D dbr kas 20min cia rasomes :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-08-07 04:44:29 | Nuoroda
mnddnm rašė:

krc cia durnai sneket, duok skype parasysiu pabendrausim :D dbr kas 20min cia rasomes :D

  ieva_pieva. Bet reikia gi miegot eit ;D

 

Žinutė parašyta: 2009-08-07 04:46:17 | Nuoroda

nu as sunkiai beuzmigsiu jau :D

Žinutė parašyta: 2009-08-07 11:49:51 | Nuoroda

Jeigu ką, tai aš iš Klaipėdos ir miestą pažįstų,nepražūtumėm.

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 73
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-08-07 12:05:16 | Nuoroda

Ei, gal rimtai pakvieskit visi mane į skype ir sumesiu į chatą :D O tada paspręsim realiai viską. Aš čia addicted dešinioji ranka tada būsiu :) Režisūrą studinsiu, padėsiu surežisuot susitikimą - ten su ašarom, apsikabinimais ir visais bajeriais :D

Mano skype bankuchenas91 - laukiu jau ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-07 13:08:41 | Nuoroda

as tai tik nuo 29-30 dienos busiu...mielai prisijungsiu

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą