2011 pirmakursiai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-17 22:37:10 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

 www.lamabpo.lt parasyta kad registracijai liko 5dienos. O kas tada po 5 dienu,gal prisijungus rodys koks siemet konkursinis balas i vf istot vienoj ar kitoj aukstojoj mokykloj? kada buna aiskus tie balai? 22d baigiasi registracijos o tada 26d kaip suprantu pirmas ratas stojimu,o kas per  tas 4 dienas bus? ar svarbu stebet lamabpo.lt ? ten konkursiniai balai paskelbti buna ar kaip? 

P.S. ar ymanoma i KK istot su ~15,5 i soc pedagogika? jei 2010m buvo pirmo 17,16 i paskutiniojo i vf istojusio 11,12? mane baugina tai kad tas 11,12 buvo garantija is 3 rato istojas..tad jei is pirmo ir antro ratu neistoju i vf soc pedagogika treciam perdaug bijau rizikuot kad isvis niekur i vf neistosiu tai rasysiu visus mokamai..o tada teks imt paskola ir t.t O daug kas sako kad jei is pirmo turo nistoji tai ir is antro 90proc kad neistosi..nes tik vietas gali apkeist. Na daug klausimu,tikiuos bus daug ir atsakymu:) aciu ir iki

 JOkiu balu neturėtu rasyti, kai ateis toji 26diena, tau pasakys kur tave kviecia, ir tu tada galesi priimti ta pasiulyma arba jei netenkina atmesti.

  • Geografija / MBE 5
  • Informacinės technologijos / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-07-19 12:40:30 | Nuoroda

Labas, stosiu į KK buhalterinę apskaitą, tikiuosi ten įstoti, bei susipažinti su kitais ten norinčiais studijuoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 18:39:59 | Nuoroda
Justina137 rašė:

Nejaugi niekas nesidomi multimedijos technologija ar leidyba ir poligrafija? :( Kažkaip nujaučiu, kad gali tekt mokytis tik su vaikinais... :D

 Ne tu viena domiesi šiomis sritimis, tik aš kažkaip mėtausi kas geriau ar leidyba ir multimedija ;D  o liko tiek ne daug ,pirmoje vietoje aišku rašiau soc. darbą ,bet labai norėtusi ir į vieną iš tų sričių ,tik galvoju jei nei egzamino nelaikiau ,nei metinio fizikos neturiu iš viso ar man įmanoma į ta leidyba įstoti ,nors balas tai net 10,2 ;D o įstoti galima ir su mažesniu balu  į nemokamą.

Žinutė parašyta: 2011-07-19 19:08:25 | Nuoroda
Dolomite rašė:
Justina137 rašė:

Nejaugi niekas nesidomi multimedijos technologija ar leidyba ir poligrafija? :( Kažkaip nujaučiu, kad gali tekt mokytis tik su vaikinais... :D

 Ne tu viena domiesi šiomis sritimis, tik aš kažkaip mėtausi kas geriau ar leidyba ir multimedija ;D  o liko tiek ne daug ,pirmoje vietoje aišku rašiau soc. darbą ,bet labai norėtusi ir į vieną iš tų sričių ,tik galvoju jei nei egzamino nelaikiau ,nei metinio fizikos neturiu iš viso ar man įmanoma į ta leidyba įstoti ,nors balas tai net 10,2 ;D o įstoti galima ir su mažesniu balu  į nemokamą.

 Wohooo... kažkas atsiliepė Sakai taip lyg soc. darbą būtų privaloma rašyt pirmu numeriu

Fizikos egzamino ir aš neturiu tik gerai, kad metinis pažymys yra... Jei balai bus panašūs, kaip ir praėjusiais metais, tai tikrai turėtum įstot į leidybą, nes kiek pamenu minimalus balas į VF buvo 7,... Taip kad nepergyvenk

Žinutė parašyta: 2011-07-20 08:01:39 | Nuoroda

Matai soc. darbą todėl į pirma parašiau , kad labiausiai noriu studijuoti ,o vat leidyba į antra tuo atvėju jei pirmu neįstoju ir taip mažėjimo tvarka. Mažu būsim kursiokės jei galvoji stoti į tas sritis kur kalbėjai ir jei įstosim abi aišku ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-20 08:14:09 | Nuoroda

Leidybą aš taip pat antru numeriu rašiau, pirmu pas mane multimedija... Būtų gerai iš anksto pažinot bent kelis kursiokus :D

Žinutė parašyta: 2011-07-20 13:27:23 | Nuoroda

Sveikos as 3 numeriu rasiau buhalterine apskaita, o 4 numeriu imoniu adiminstravima. :) Tikriausiai busime kolegos. :) Kai suzinosime kur istojome galesime apsikeisti skype ir susipazinti. :) Nes dar neaisku kur isstosime. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 3
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:31:12 | Nuoroda
opale rašė:

Labas, stosiu į KK buhalterinę apskaitą, tikiuosi ten įstoti, bei susipažinti su kitais ten norinčiais studijuoti :)

 pas mane ji pirmoj vietoj :)

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:31:12 | Nuoroda
opale rašė:

Labas, stosiu į KK buhalterinę apskaitą, tikiuosi ten įstoti, bei susipažinti su kitais ten norinčiais studijuoti :)

 pas mane ji pirmoj vietoj :)

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:49:14 | Nuoroda

Sveiki. Pateikiau kruva parsymu, bandysiu stoti i KK. As cia "sena vilke" pagal jus, tai noreciau paklausti ka reiskia LAMA BPO suformuotame prasyme tie balai ( jie labai skirtingi, prie kiekvieno dalyko nuo 2.00 iki 6.60 )? Niekada as nesusiduriau su tokiu stojimo budu tai ir nesuprantu

Žinutė parašyta: 2011-07-21 13:34:30 | Nuoroda
Bijuna rašė:

Sveiki. Pateikiau kruva parsymu, bandysiu stoti i KK. As cia "sena vilke" pagal jus, tai noreciau paklausti ka reiskia LAMA BPO suformuotame prasyme tie balai ( jie labai skirtingi, prie kiekvieno dalyko nuo 2.00 iki 6.60 )? Niekada as nesusiduriau su tokiu stojimo budu tai ir nesuprantu

 Nu pagal egzaminu rezultatus sakaiciuoja tuos balus, ir pagal juos atrenka mokinius i aukstasias mkokyklas.Jei pirma karta matai tai tavasis tikrai mazas yra. tik i VNF gali rasyti

  • Geografija / MBE 5
  • Informacinės technologijos / VBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 27
  • Matematika / VBE 1
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2011-07-22 13:24:24 | Nuoroda

As taip pat i Kauno kolegija :) kinezi, burnos higiena, farmakotechnika, odontologine prieziura rasiau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 14:44:30 | Nuoroda

kas nors gal taip pat ten rasete?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:46:10 | Nuoroda

gal yra mananciu kad istos i viesaji maitinima? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 01:38:52 | Nuoroda
Lisen rašė:
opale rašė:

Labas, stosiu į KK buhalterinę apskaitą, tikiuosi ten įstoti, bei susipažinti su kitais ten norinčiais studijuoti :)

 pas mane ji pirmoj vietoj :)

 Šaunu tada, tikiuosi aš pati įstosiu, o tu tai tikrai, nes gerai išsilaikiusi egzus esi:)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:35:29 | Nuoroda
opale rašė:
Lisen rašė:
opale rašė:

Labas, stosiu į KK buhalterinę apskaitą, tikiuosi ten įstoti, bei susipažinti su kitais ten norinčiais studijuoti :)

 pas mane ji pirmoj vietoj :)

 Šaunu tada, tikiuosi aš pati įstosiu, o tu tai tikrai, nes gerai išsilaikiusi egzus esi:)

 na as tikuos,i kad i nemokama pateksiu,duok Dieve,buciau tapi laimingiausia:)

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 42
Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:02:17 | Nuoroda

Labutis :)... Stoju į KK socialinę pedagogiką ;)... Gal dar kas iš jūsų pasirink ošią  specialybę, nes norėtųsi susipažinti  ;)?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:51:19 | Nuoroda

 Dar karta Sveiki VISI, na, kur kvietimus gavot? Ar nenusivylę? ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:55:09 | Nuoroda

Įstojau į Kauno kolegiją, vnf, bet džiaugiuosi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:56:54 | Nuoroda

 Kokią specialybę? ;]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą