VU orientalistika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 10:38:53 | Nuoroda
Na, viskas atrodo maždaug taip, kaip aš ir įsivaizdavau . Jėėėėj, kaip noriu ten įstot!!!... Vienintelis toks dalykas, kuris man atrodo ir įdomus, ir naudingas . Ačiū už info ir padrąsinimą!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 13:43:42 | Nuoroda
Bet šiemet nėra kinų, o tik japonų, ar ne? su kokiais balais ten jau galima svajot įstot? niekur neradau pernai metų minimalaus balo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 14:41:58 | Nuoroda
yra šiemet kinų, tikrai yra
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 15:51:09 | Nuoroda
2006 metų konkursiniai balai parašyti šio forumo 5 puslapyje. Praeitais metais priėmimo į šias specializacijas nebuvo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 21:22:01 | Nuoroda
ok, aciu labai. ka tik issiaisinau, kad sinologija - tai viskas apie Kinija, iskaitant ir kinu kalba, taip? O sita... kuo geriau japonu kalba nuo kinu? Kazkodel sunkiau istot i japonu kalba nei i kinu...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 22:26:13 | Nuoroda
na šiaip į sinologiją prieš du metus aukštesni balai buvo netgi už japonologiją, tai tikrai ne lengviau į ją įstot ir išvis, mano subjektyvia nuomone, kinų kalba yra daug geriau už japonų..bet kolegos japonologai, ko gero, paprieštarautų
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 22:41:18 | Nuoroda
Aha, man irgi kaip tai šviečiasi, kad i sinologiją perspektyviau. Aš ką tik perskaičiau, kad labai sunku mokytis, kad lengvai pasiekiamos informacijos nėra ir jos tenka ieškotis po šešias bibliotekas, kuistis po google, baisiai daug egzaminu vienu metu ir zodziu vos ne varšteliai gali pasisukt. Čia tiesa?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 23:16:32 | Nuoroda
na šiaip jo, panašiai man per kiekvieną sesiją būna krizė visiška ir mąstau, na kodėl aš į kokią profkę nestojau?? būčiau gal gera kirpėja bet paskui baigias sesija ir norma tada būna..bet mokytis tikrai reikia. kalbą tai visą semestrą, o kitus dalykus šiaip irgi reiktų visą semestrą, kad nevažiuotų stogas per sesiją paskui šiaip jei įdomu ir yra noro išmokti, tai viskas įmanoma kaip didaktiškai čia pavariau.. o dėl info trūkumo tai joooo, baisi čia problema pas mumi..bet su ja susidurti labiausiai tenka, kai jau kursinį rašyt reikia. prieš tai kažkaip neužkliuvo man..na jo, kas be ko, nefainai, kad nėra daug, pavyzdžiui, istorijos knygų ir labai labai reikia daug šviestis, bet tikrai ne iš 6 bibliotekų, nes tik vienoje išvis kažkas yra. Bet kursiniam tai siuntės grupiokės ir iš amazon knygų, šiaip po bibliotekas teko palaikstyt ir panaršyt duombazes nemažą valandų skaičių. Tai va.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 20:49:16 | Nuoroda
Taigi vis dėlto apsigavojau dėl Azijos kalbų, nors ir skauda širdį kažkiek. Pagalvojau, kad nenoriu nert į tuos hieroglifus, o dar kai informacijos toks trūkumas. Rinksiuosi lengvesnį kelią. O kitiems linkiu sėkmės.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 09:57:57 | Nuoroda
Labas :} Gal žinote kiek reikia mokėti už šios krypties studijas, jei neįstoji į valstybės finansuojamą vietą? :} ,.}
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 11:18:22 | Nuoroda
4798Lt/ per metus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 12:18:03 | Nuoroda
Bet kad tik vieną priima į mokamas studijas. Beveik be šancų patekt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 00:39:11 | Nuoroda
Jap, tik viena vieta. Bet pasvajot galima
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 10:44:24 | Nuoroda
visos Tai kaip supratau i orientalistika stoja vien merginos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 11:45:16 | Nuoroda
Visai suprantama. Humanitarinis mokslas ir jam reikia daug mokytis... Vaikinai paprastai neturi tiek kruopštumo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 13:56:37 | Nuoroda
Yra pasitaikę ir vaikinų . Kažkas iš OC sakė, kad iranistiką dažniau renkasi vaikinai (ar tai rekomendavo rinktis vaikinams, jau nebepamenu, kaip ten sakė). Kai pagalvoji, tai tikrai moterims tuose kraštuose sunkiau , bet manęs tai neatbaidytų.
Žinutė parašyta: 2008-07-11 15:28:13 | Nuoroda
Rekomenduot tai rekomendavo, bet iranistikoje vien merginos. Nors siaip musu kurse vaikinu, palyginus, daug - net keturi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 19:15:41 | Nuoroda
gal kas žino ar oc bent kiek susijęs su filologijos fakultetu ir ar pridedami balai už filologinius laimėjimus??
Žinutė parašyta: 2008-07-11 19:35:29 | Nuoroda
Nesusijęs, OC ir Filologijos fakultetas yra du skirtingi VU padaliniai. Papildomi balai pridedami tik už specializacijos kalbos kurso baigimą Rytų kalbų mokykloje. http://www.oc.vu.lt/priemimas/las.html
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 15:01:56 | Nuoroda
o kur ten lamos pulapy yra ta info apie stojančiųjų skaičių? pvz į turkologiją??
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą