Molekulinė biologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 15:29:49 | Nuoroda
gal kas galetu placiau papasakoti apie sia specialybe? gal net yra studijuojanciu sia spec. busiu dekinga uz bet kokia info.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 09:40:33 | Nuoroda
Na, studijuoju pirmi metai, esu ganėtinai patenkinta - programa pakeista, nebėra tiek daug bestuburių ir stuburinių (abu kursus išeinam per metus). Tik va matematikos nemažai - du metai, tai įstojus su B lygių žmonėm ganėtinai sunku būna.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 16:45:32 | Nuoroda
na as turiu matematika a lygiu ir gana neblogai baigsiu manau. tai ica nekliutis norejau paklausti o kaip su perspektyvom? ir is vis kokius darbus galima dirbti baigus? su kokias tu balai istojai jei ne paslaptis?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 17:47:44 | Nuoroda
jo mane irgi domina kokius darbus bus galima dirbt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 19:21:59 | Nuoroda
girdejau, kad cia labai sunku istoti, o galima dirbti ivairiuose laboratorijose, perspektyvu tikrai yra
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 22:46:36 | Nuoroda
perspektyvų yra, bet turi patikti tai ką mokaisi. Įstojau 9 numeriu su 92 biologijos, 67 chemijos ir 98 lietuvių. Metiniai pažymiai buvo 9 - 10. Šeip nėra labai sunku įstot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-29 22:47:09 | Nuoroda
šiaip*
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 18:36:55 | Nuoroda
nu bet tavo pacios balai tikrai gana auksti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-30 21:39:27 | Nuoroda
iš viso priima 40 tai galima ir su mažesniais įstot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 15:28:22 | Nuoroda
ar stojant i molekuline biologija , gali dirbt kaip mikrobiologe?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-02 22:26:16 | Nuoroda
galima rinktis mikrobiologijos magistrą
Žinutė parašyta: 2008-06-13 00:00:49 | Nuoroda
as irgi studijuoju cia jau metus... is tikro, tik istojus supratau, kad programa apima ne tik biologija (zoologija botanika ir tt) bei chemija, bet ir fizika, matematika... su matematika lb prastai man buvo, nes "mokiaus" B lygiu... bet issilaikiau abu semestrus, gal ir dar metus kazkaip atsilaikysiu... su fizika irgi liudna, bet teks mokytis o siaip jau treciam kurse vyksta kurso profiliavimas i genetika ir mikrobiologija... taciau renkantis magista, tai pasirinkimu tikrai daug, nes dabartine patobulinta programa teikia galimybe studijuoti magistra ne tik genetika ar mikrobiologija, bet ir neurobiologija, biofizika, medicinos biologija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-13 23:09:56 | Nuoroda
vai tai tai o kas tai yra medicinos biologija? ka dirba igyje toki magistra?
Žinutė parašyta: 2008-06-15 01:02:54 | Nuoroda
http://www.mf.vu.lt/studijos/stud-med-biol.htm visa informacija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 18:28:01 | Nuoroda
O teisybe, kad chia daug braizhybos ir shiaip be galo daug ir sunku mokytis? kzkas sake, kad visai laiko nelieka, tik spek pasimokyti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-23 18:29:16 | Nuoroda
P.S labai skiriasi mokslas nuo paprastos biologijos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:33:20 | Nuoroda
Ar tikrai programa pakeista ? ziurejau VU GMF tinklapyje, tai ne itin ten kazkas pasikeite. Kadangi pats svarstau stoti, tai pagr. sitos programos trukumas- per daug prikista nereikalingos biologijos (zoologija, botanika). jei pagooglinus ir pasinagrinejus kas yra molekulines biologijos tyrimu objektas, tai yra visa genetine "medziaga" - DNR, RNR, baltymu strukturos, biomolekules ir t.t. Kol kas mano subjektyvia nuomone VU biochemijos programa pranasesne siuo poziuriu. Domina tik darbas laboratorijose. Gal yra alternatyviu nuomoniu ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 18:01:49 | Nuoroda
Mano manymu panashiausia yra bioinzhinerijos ir biochemijos programa, jeigu nori su DNR ir baltymais, ligandais ir pan. dirbti. Na o jeigu stotum i molekuline, tai ten magistras yra genetikos + 3-4 kursuose yra genetika ir kzkas panashaus i biotechnologijas. Bet vistiek chia pirmauja bioinzhinerija ir biochemija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 18:45:35 | Nuoroda
genetika nera blogai. tarkim uzsienio univeruose studiju programa "molecular genetics" labai idomi, beda, kad GMF molekuline kazkaip visai neisipaiso i globalias tendencijas. va dabar perziurineju VU biochemijos programa, man ji patinka: 1 kursas 1 semestras bendroji biologija/chemija/matematika 2 semestras org.chemija/bendr/biologija 3 semestras organine/bioorganine chemija 4 semestras biochemija, fiziologija ir t.t. kazkaip normali programa, rimti fundamentiniai dalykai. VGTU bioinzinerija irgi gera programa, tik ten daugiau akcentuojama inzinerine puse, daugiau "mechanizmu", daugiau technologiju, kai VU biochemijoje daugiau fundamentikos... Na cia mano subjektyvi nuomone. Manau Lietuvoje geriausia VU biochemija, bet kad ten nezmoniskai sunku istoti...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 20:07:52 | Nuoroda
joa, pilnai sutinku su tavim. Mane tai daugiau domina biologija, gamta, augalai. Todel renkuosi tarp biologijos ir molekulines biologijos. O shiaip tai vistiek planuoju tolimesnes studijas testi uzhsienyje. t.y olandijoj arba anglijoj. Ten ir darbo mano norimo daugiau ;]
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą