VU, Ekologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 21:47:29 | Nuoroda
to ekologiskas Kodel taip nusprendei ,jog as megeja sirgti Sergu nei dazniau , nei reciau,negu kiti eiliniai zmones.Antibiotiku nesileidziu, o , jeigu reikia, vartoju tableciu ar kapsuliu pavidalu, kartais susileidziu vienokiu ar kitokiu vitaminu.Nesu as nei is Puvociu, ( net nezinau ,kur sis kaimas tiksliai randasi) nei is Marcinkoniu, nei is kurio nors kito Varenos rajono kaimo.Jeigu idomu ,gimiau Vilniuje, kol tevai dar studijavo.Mokykla pradejau lankyti(kuria dabar ir baigiau) Varenoje, ten mama ir dirba rusu klb. mokytoja. Tai tokia trumpa mano biografija. Nesupratau,ka reiskia'' moteriske su patirtim'' Prie Minijos nebuvau, tad negaliu gincytis, kuri upe ar gamtovaizdis grazesnis. Dabar Ulos krantai griuva nuo gausybes megeju plaukiojimo baidaremis, o graziausiu ezeru krantai apdergti kaunieciu ar vilnieciu. Atsiprasau, kad neparasiau ilgokai ,nes buvau isvykusi i Vilniu susitvarkyti savo buto ir nusipirkti smutkiu isleistuvems, kurios bus si ketvirtadieni. Taip, as is periferijos, bent jau cia augau, tikra dzuke nesu, nes tevas- aukstaitis, o mama dzuke.Zmoniu neskirstau i kaimiecius ir miestiecius, o bendrauju taip, kaip kas, mano nuomone , nusipelno.Linkiu busimam ekologui sekmes visose sio permainingo gyvenimo srityse ir kuo maziau taip zmones atstumiancios ironijos
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 23:16:30 | Nuoroda
Pirma: per daug į širdį jami, net nepasiaiškinus, ar tiksliai supratai... Antra: taip, 'pasikandžiot', 'paironizuot' ar 'pasarkastint' mėgstu, nes esu toks žmogus, matyt, per didelė daktaro Cox'o įtaka Bet ir tai - ne 'piktybiškai'. Ir visiems pasaulio žmonėms patikti nesiruošiu ir negaliu; kas mane 'gyvai' pažįsta, žino, koks esu iš tiesų; foruminis rašymas nebūtinai sutampa su realiu vaizdu:) Tiesiog - pirma atėjusi mintis, kad dažnai sergi (kaip pasirodo nėra) buvo todėl, kad pati sau leidies vaistus. Paprastai žmonės nesimoko to daryti, jei nėra pastovaus reikalo/būtinybės... Aišku, yra įvairių atvejų. Kad ir įdomumas ar noras išmokt... Ir man nesvarbu, iš kur esi, žmones į 'savo kategorijas' dėlioju pagal tai, kokie jie yra, o ne pagal tai, iš kur jie yra. Tiesiog buvau išvardinęs gyvenvietes Dzūkijoj, kurias žinau ir kuriose yra tekę pabuvoti (arba bent jau ketinu pabuvoti). Labai apgailestauju, kad tai privertė neteisingai pagalvoti kaip apie 'šaipymąsi'. Rašymas yra gan sausas dalykas, kurio neverbalinė kalba negali papuošti ir padėti geriau suprasti pašnekovą (visi tie šypsniai/šypsenėlės/veidukai/'smailai' padeda tik iš dalies)... Taip ir kyla nesupratimai, nesusipratimai, konfliktinės situacijos, piktumai ir panašios 'pasaulinės socialinės blogybės'. 'Patirtim' - kad jau injekuoti moki... Šiaip yra tiesos tame, kad didesnę 'pirkimo galią' turintieji (Lietuvoje paprastai tai yra didžiųjų miestų gyventojai) gali leisti sau išvykas prie gražesnių ežerų ir ten kaip svolačiai kokie teršti. Todėl pasakymas apie 'kauniečius ir vilniečius' ko gero realybę bent jau dalinai tikrai atspindi... Yra įvairių žmonių, kad ir neteršiančių ar negalinčių/neišgalinčių kur toliau pavažiuot (aš pats asmeniškai nei kur ežeroju, nei juolab 'dergiu'), bet vat tačiau per tokius slunkius visi viso miesto gyventojai tampa tokiu 'dergimo' etalonu. Ką gi, linkiu turiningai, prasmingai, sėkmingai ir visaip kaip pozityviai kitaip baigt vieną gyvenimo etapą ir pradėt kitą
Žinutė parašyta: 2008-07-15 23:35:23 | Nuoroda
nu ir iskalba zmogaus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 23:55:49 | Nuoroda
Ne, ruduopasauliu, tiesiog mėgstu rašyti, kartais iš to anksčiau konkursuose (esė, publicistika, politiniai pezalai, etc.) ir kokį prizą gaudavau Jei turiu ką pasakyti, tai ir sakau. Mane asmeniškai knisa tokie 'singletiniai' pasisakymai (kuriems reikia ilgai ruoštis, galvoti, apmąstyti būsimą kalbos formą ir turinį, sudėliot atatinkamai mintis į vietas...) kaip "Labas", "Jo", "Ką veikinėji" ir nieko daugiau nepasakant
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 23:57:43 | Nuoroda
Arba dar blogiau: vietoj žodžių vien tik kokį 'snukutį/šypsenėlę' įkišant ir dar tikintis atsakymo
Žinutė parašyta: 2008-07-16 00:39:45 | Nuoroda
jauciama nuoskauda is po pazinciu portalu ar nesekminga sms meile?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 13:48:24 | Nuoroda
Žinok, kad nei vienas variantas, nei kitas:P Aš iš viso tokiais dalykais nesinaudojau ir nesinaudoju, nes jie skirti vargšam bendravimo kompleksų turintiems mažyčiams vaikučiams, realiai gyvenime negalintiems prieiti ir užkalbinti patikusio asmens Arba keturiolikmetėms, neturinčioms kur savo 'paskrudusių kelių milimetrų apimties iš po per didelių stringų išlindusių šlaunelių ar/ir tariamai didelės krūtinės parodyti', nes tai vienintelis turimas ar 'turimas' dalykas, kurį jos turi Vat toks įspūdis susidaro, pamačius kur nors kokio nors pažinčių portalo banerį O 'meilės trumposiomis žinutėmis' - dar blogesnis dalykas Meilė yra tiesioginis 'dalykėlis', vykstantis tarp dviejų žmonių, o visos telekomunikacinės priemonės tėra tam tikra komunikacijos palengvinimo forma, esant tam tikroms 'force majore' aplinkybėms. kaip, pvz., esant dideliam atstumui, kurį tegalima sumažinti iki 0 (ar net iki minusinio skaičiaus; matematikai supras ) tik porą kartų metuose
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 13:52:26 | Nuoroda
Oj, per daug žodžių 'turi' '...nes tai vienintelis dalykas, kuriuo jos naudojasi arba bent mano galinčios naudotis'
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:00:04 | Nuoroda
Nu žodžiu, vasara į galvą jau tvojo
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:00:34 | Nuoroda
che,na pasakysiu neregeta naujiena - zmones nera tobuli jie kompleksuoti,nelaimingi,verkiantys ir kliendintys, tad nereikia jau cia taip is auksto, pro perspektyvos duma visi mes turim one.lt accounta,niekur nuo to nepabegsi tiesa,del tu niolikmeciu,tai buciau linkusi sutikti, tik velgi neitu labai smerkti,nes turint galvoje fakta,kad ir man buvo 14, tai negaliu sau leisti buti tokia veidmaine ir spjaudytis a la kokios siais laikais mergaites sms meile - greiciau ironija, bet shit happens
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:05:50 | Nuoroda
Aš kalbėjau apie tuos ir tas su 'ligom', kai draugystė neįsivaizduojama be tarpininkaujančio kompo Visi mes netobuli, tobula tik valdžia (šiandien mačiau maikoną: "nevok, nes valdžia nemėgsta konkurentų" )... Ėgi ne, uonėj.lt aš iš viso nesiregistravęs One.lt - žmonių traumavimo instancija
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:09:24 | Nuoroda
a,tada su jumis viskas gerai ,as jau buvau beissigastanti maniakiskai teisuoliskos pasaulevokos bet neturejimas ones vercia suabejot jusu kaip piliecio stabilumu ir naudingumu ateities kartoms,patarciau pasitaisyti ''nevok - valdzia nemegsta konkurentu'' geras,uzsirasysiu skypej :D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:14:24 | Nuoroda
Apsirikote Aš esu stabiliai pilietiškas, už Darbo partiją nebalsuoju, tik už konservatorius, nes Kubilius fizikas Ateities kartos dar minės tokį homo sapiens sapiens non-one'icus, one.lt peikusiu ir dėl to amžininkų rūstybę užsitraukusiu
Žinutė parašyta: 2008-07-16 14:17:14 | Nuoroda
konservatorius? nu kas cia dabar per netvarka. man rodos, brazauskius su savo obuolmusiais zandukais keliskart perspjauna visus pasaulio fizikus kartu sudejus kad mines tai tikiu,bet netikiu,kad geruoju
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 15:44:11 | Nuoroda
Ekologiškasis (Apuokene, ar klystu?) baigiau šiemet pirmą ekologijos kursą... va tada ir išblėso entuziazmas. Bet aš tik viena iš nedaugelio mūsų grupėje tokių.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 17:23:11 | Nuoroda
Galima ir taip, ir taip. Tiesiog buvo užklupus amnezija su vieno vardo slaptažodžiu, tai teko iš bėdos suktis Tai denaturatas irgi skundžiasi studijų kokybe, green gavusi skolą iš stuburinių irgi apie kitus dalykus pagalvoja... Kita vertus, tikroji ekologija nuo antro kurso lygu ir prasideda...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 18:45:02 | Nuoroda
Ekologiskas, atvirumas uz atviruma. Be abejo, kas liecia verbalini ir neverbalini bendravima, tu be isimties teisus, as gi negalejau zinoti, kokia buvo tavo veido, akiu israiska, kai rasei atsakyma.Taciau yra vienas ''bet'' - ar tu visas savo pazistamas ir nelabai pazistamas merginas vadini moteriskem? As sito zodzio reiksme suprantu visai kitaip. Labai savotiskai zmones ivertino musu bendravima, ar ne? Aisku, buvo daug nukrypimu nuo pagrindines temos, bet ruduopasauliu poziuris sokiravo mane.Tavo atsakymas, tikiuosi, patenkino jos smalsuma. O jeigu vadovautis posakiu ''pasaulis mazas'',nieks negali zinoti ateities ivykiu eigos ar aplinkybiu sutapimo - juk as galiu ir neistoti i medicina, o antru nr. rasiau ekologija...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 18:50:42 | Nuoroda
Ir dar,as galvojau, kad Labanaktukas vyras, o pussesere pasake, kad tai moteris ir ,kodel taip ja vadina.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 19:55:12 | Nuoroda
Neklausiu, kur tiksliai ruduopasauliu šokiravo Tave, norės, pati paklaus. Ir taip...A, 'moteriškės'. Mano žodyne tai nėra 'apjuodinantis' ar kaip kitaip negatyviai moteris/merginas apipiešiantis žodis; kartais bet kokią X arba bet kokį Y galiu atitinkamai pavadinti (be jokių pašaipinių poteksčių ir pan.) 'moteriške' ar 'diedu'. Ot tai bau, tas pats lietuviškas žodis, raidės ir jų seka ta pati, bet kiek semantikos, kiek reikšmių Na, atskleisk savo požiūrį šių klausimu, t.y. ką taip vadini ("As sito zodzio reiksme suprantu visai kitaip."). Bet gi 'vienok' kita vertus, stilistiškai ir kitaip yra bendrinis skirtumas tarp 'moters' ir 'moteriškės' (ar 'vyro' ir 'diedo'), bet mano žodyne tai lygiaverčiai žodžiai. Hm, padariau klaidą - apie situaciją ir aplinkybes rašydamas nepagalvojau. Mes gi veik nepažįstami, tai galėjai suprast kitaip, nei kad aš norėčiau, jog suprastum Aj, žodžiu - nieko įžeist nenorėjau. Na bet čia jau gaunas lingvistinis atsiprašau už žodį 'išsipisinėjimas' ('vandenėlio pilstymas' lietuviškiau, taisyklingiau ir nevulgariau), baigiu 'interpretaciją' čia. Tikrai labai atsiprašau, jei įžeidžiau. Nors gal kažkiek ir norėčiau, kad vat imtum ir ekologijon įstotum (esi įdomi pašnekovė), tačiau su Tavo balais (kiek pamenu, konkursabliniai virš 90, o metiniai irgi turėtų būti atitinkamai panašiai - 8-9-10?) labai užtikrintai medicina šviečiasi. Didesnė tikimybė, jog įstosi ekologijon, būtų tada, jei prašyme šias dvi pozicijas vietom apkeistum Šiaip medicinon priima truputį virš 180 (bent jau 2006 taip buvo) - nes valstybė 'davė' didesnį užsakymą gydytojus 'gamint', užuosdama nelabai sveikatoapsaugiškai palankią situaciją po kelių metų (kaip žinia, daug dabartinių daktarų, ypač rajonuose, yra pensinio amžiaus; priedo gal įvertino 'emigracinę' jaunuomenės nuotaiką...). Bet gi kaip minėjai - "pasaulis mažas", o Dievo keliai nežinomi. Šiaip ar taip, vienu ar kitu atveju GMF'e medicininės reikšmės turinčius parazitus eisi žiūrinėt (tikriausiai jau susipažinai su tvarkaraščiu medfako puslapy...) Pabaigai: sužinoję, kad yra dėstytoja Labanaktukas, už pilvų susiėmėm (negirdėta pravardė...), ypač sužinoję kodėl Apskritai ji kaip žmogus ir kaip dėstytoja labai gera, tikrai išmokinanti, nepiktybiška (ne 'kirvis'), padedanti studentui. Ir ką čia padarysi, kad kartais per paskaitą gali būti 'labanakt' - žmogus gi jau savo amžiuje...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 21:45:39 | Nuoroda
Ekologiskas, viskas gerai, nereikia manes atsiprasineti, tiesiog taip pavadinta, pasijutau 20-30 metu vyresne.Issamesni atsakyma parasyiu rytoj, taigi iki rytojaus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą