VU, Ekologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-11 17:16:53 | Nuoroda
* VBS
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 07:11:53 | Nuoroda
to Ekologiskas BE abejo, tu teisus, pasaukimas, didelis noras dirbti, ka pasirinkai ,ir yra tie pagrindiniai kriterijai stojant. Pvz., mano mama ,dar vertinant penkiabale sistema, baige visais penketais, gavo tuo metu vadinama aukso medali ir labai labai norejo stoti i medicina, bet kadangi tuo laikotarpiu (1985-86 m.) buvo i virsunes iskelta rusu kalba, istojo labai lengvai i pedagogini, i rusu filologija, kur reikalavimai mokantis buvo labai dideli , aisku baige, o dabar gailisi visa gyvenima, nes paklause tevu patarimo, o jeigu tiksliau,reikalavimo, todel ,remdamasi savo liudna patirtim, man nieko neregulioja,ka studijuoti, o as jau pasirinkau, bet ne i ekologija (kazkam reiketu dziaugtis, jog atpuola gana rimta konkurente ) , taigi sekmes stojant ir mokantis linkiu nuosirdziausiai, zinoma, tiems pirmiausia, kas turi pasaukima, nes tai laikau dievo dovana. O kai forume paskaitai, padarai isvada- kad dauguma stoja visiskai neapsisprende - tik kad kazkur istot. Tad dar karta sekmes
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-12 11:12:50 | Nuoroda
Tau irgi sėkmės visur kur Įstok, kur nori. O gaila, kad tokios rimtos 'durniaus nevoliojančios' panelės nebus tarp ekologų Beje, o ką žadi studijuoti? Sprendžiant iš to, kad vaikai kažkiek į tėvus būna panašūs, tai, matyt, gal ir apie mediciną galvoji, a?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 06:43:21 | Nuoroda
Aciu uz gerus zodzius, zinoma, labai noreciau i medicina, turbut, kaip minejai,tai paveldejau is mamos,procentai 5vbe (nesigiriu ) virs 90, tai gal ir pasiseks, bet gal ten visi simtukininkai susirinke, bet visgi 1nr. parasiau medicina, 2 nr.-kineziterapija, o 3 - mru, teise ir muitines veikla , nes (ir vel sutapimas) mano tevas 12 metu dirbo muitineje, darbas sekesi gerai, tik kai prasidejo rotacija(komandiruotes i visus Lietuvos muitines postus, kad ir uz keliu simtu km., nuo namu menesiui ar ilgesniam laikui), tada isidarbino Lukiskiu kalejime-izoliatoriuje karininku - va cia tai jau darbas , nors tiesiogiai su kaliniais nebendrauja, bet mato priziuretoju darba, salygas, nors dauguma priziuretoju baige mru penitencine, net pinigeliu negauna uz issilavinima.Pliusas tas, kad po 20 darbo metu arba, kai sueina 50, iseinama i pensija, bet i penitencine net nerasiau, nes nera jokio noro bendrauti su zmogzudziais ir kreiptis i juos, pvz.,''tamsta Vertelka'', nes toki isaka isleido musu isrinktieji seimunai.Tai stai tokia mano situacija, o tu tik i ekologija rasei ar dar kur nors?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 15:37:44 | Nuoroda
kliaksa, ne tik kad įstosi, bet dar ir 'prie viršaus' būsi. Šiokį tokį patyrimą bei supratimą apie mediciną turiu - ir šios patirties užtenka, kad pasakyčiau 'tai ne man'. Teisinėje sistemoje gaudausi tiek, kiek pats reikalui esant panaršau ar kokią 'Panoramą' pažiūriu, taip kad daug nekomentuosiu. Tiksliau sakant, beveik išvis nieko nesakysiu, išskyrus tai, kad muitininku būt visiškai nenoriu, apskritai tokių minčių turėjęs nesu. Ateis laikas, pasimokysiu aplinkosauginės teisės - ir bus per akis; nuo šūsnies tomų tomų ir akyse raibuliuot gali Tavo mama rusų filologė, mano irgi, tik Šiauliuose institutą baigė. Ir jai taip pat tėvai įtakos renkantis 'tolimesnį kelią' turėjo... Na, bet jei būtų abiejų mamos studijavusios tai, ką norėjo, tai gal ir mūsų nebūtų Pabaigai: jap, terašiau VU ekologiją, kitur niekur nenoriu, be to, labai norai šiais metais užbrango Ir tikrai žinau, kad įstosiu, ypač po 'registracijos pažymos' gavimo. Klausimas tėra ar į pvf, ar dvf Ko gero, bus pvf.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 15:39:39 | Nuoroda
Ir dar: ko taip anksti keliesi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:27:03 | Nuoroda
to ekologiskas Kad tavo zodziai dievui i ausi del istojimo i medicina, del mamu labai idomus sutapimas, o ji nesigaili, gal jai patinka dirbti mokytoja, jeigu,zinoma, si darba dirba.Keliuosi anksti todel, kad esu tipiskas vyturys - apie 22 juodai noriu miego, negaliu net kokio nors idomesnio filmo pasiziuret, nes kaip mat uzmiegu, todel ir iseina taip anksti pasikelt, be to, tylu, ramu, nieks netrukdo, ir atmintis mano rytais geresne, ruosdamasi egzaminams, keldavausi apie 4 ryto, pasikartodavau, o po to diena laisvesne budavo. O tu turbut miegaliukas ? Beje, o kaip tau pasiseke su vbe ir kiek ju laikei(jeigu nepaslaptis)?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:50:13 | Nuoroda
Ėgi kam dabar rusų kalbos mokytojai reikalingi, į bibliotekas dažnai vargšus sukiša, nebent dirbt mokykloj rusų dėstomąja kalba... Šiaip gimęs mamai karjerą 'sugrioviau', gavo darbo ieškotis arčiau, kad į kitą miesto galą nesitrankytų. 'Rezultate' yra priešmokyklinės grupės auklėtoja metodininkė Kiekvienam savo. Aš tipiškas apuokas, man akys piestu stojasi vidurnaktį, pats darbymetis Šiaip nemoku sistemingai dirbt ir racionaliai laiką planuot, gal tai įtakos 'apuokybei' turėjo. Ir pamiegot mėgstu Tik kad į darbą keltis reikia... Na, vis šioks toks 'aktyvus poilsis' mano išvargusiems sulci et gyri Laikiau bendrai sumoj šešis be - vienas mbe ir penki vbe (tada lietuvių dar buvo išskaidytas į dvi dalis - kaip žinia, į testą ir interpretaciją). Iš visų per 90 neturiu, tamstai neprilygstu; virš 90 išlaikiau biologiją ir chemiją. Šiaip rezultatais nesiskundžiu, juolab, kad 'ant durniaus' dar turėjau 'ruoštis' ir laikyti anglų su matematika. Tiesiog galvojau, kad jei jau mokykloj šiuos dalykus išplėstiniu lygiu mokiaus arba 'mokiaus', tai negražu būtų užraukti juos be egzaminų. Vat ir viešos paslaptys.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 18:56:42 | Nuoroda
Tavo dienos režimas labai gerai turėtų atsispindėti fiziologinėje darbingumo kreivėje: darbingiausi esti periodai 10-12 ir 16-18 valandomis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 19:35:38 | Nuoroda
Apie siuos periodus as zinau taip pat, bet gal buna isimciu, gal jie daugiau atsispindi mano fizinej veikloj, nes baltaranke tikrai nesu, tenka ir darza paravet, valgyt pagamint, kambarius sutvarkyt(aiku, tai elementaru), 5 katinus pasert, pasukuot, suni pavedziot ir t.t. Tarp kitko, paskaicius pirma tavo komentara ir sekancius, pirma mintis ,kuri man kilo ir neapleido iki sio laiko , o dabar pasidare visiskai aisku, kad tu jau studijuoji ekologija ir, speju, tikrai ne pirmakursis, o...prasau, pabaik sakini pats
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 20:13:37 | Nuoroda
O gal as klystu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 21:05:28 | Nuoroda
Darbingumo savoka apima apima tiek protinę, tiek fizinę veiklos sritis Iš kur tokia katinų ferma?.. Nea, rašiau, kad tik ketinu stoti ekologijon. Tačiau studentiško gyvenimo ragavęs esu, nes, kaip jau minėjau, turiu šiokios tokios patirties 'medicinoje'. Dar tiksliau - perstoju iš medicinos. Ilgai ir viską apsvarstęs bei tikruosius norus su galimybėm paderinęs. Nors kažkiek gaila (metų ir € prasme), bet ką jau išmokai - ant pečių nenešiosi. Ką išmoksi, ant septynių kaklinių vertebrų nešiosi:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 21:38:59 | Nuoroda
Na,as jau esu tokia su savo protines ir fizines veiklos periodu ypatumais, beprotiskai patinka katinai, gal todel, kad pagal horoskopa esu liutas, katinu seimos atstovas, ten ne ferma, o mini prieglauda Dabar svarbiausias klausimas- kodel palikai medicina, kokios ptiezastys, gal galetum pasidalint savo patirtimi, visgi 1 nr. irasiau butent tai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-13 22:30:35 | Nuoroda
Ėgi čia ekologinė 'tema', medicininių nemažai prikurta, ten ir tokia Rūta daugmaž nupasakojo Prašyme tada buvau pirmu numeriu įrašęs VU medicina, antru - VU ekologija. Medicinos studijų galimybė man buvo primesta iš šalies, niekada gydyt anei medicininiu požiūriu žmogų tyrinėt nenorėjau. Savo dar padarė 'sekimas paskui draugus', proto užtemimai ir panašiai. O ir šiaip - pavargau. Tai vat ir sakau, kad esama savotiško pašaukimo... Jei ne savo vėžėse sėdi, tai pavargsti dar labiau, o ir nuovargį/pervargimą įveikti būna sunkiau, galbūt netgi neįmanoma, neturint atatinkamos motyvacijos ir iš vidaus einančio pasiryžimo, troškimo, noro. Gal ir kvailas buvau, bet ką jau čia... Bent jau sistemą (tiek žmogaus organizmą, tiek sveikatos apsaugą, tiek tai, kas čia per studijos) pamačiau, kai ką išmokau, kas tikiuosi gyvenime pravers. Iš pradžių viskas einasi iš savotiško užsidegimo, entuziazmo, o vėliau pradedi susivokti, kur esi, kad 'sprendžiasi' tavo ateitis, ar to tikrai nori/norėjai/norėsi, ar nesigailėsi paskui visą likusį laiką ant Žemės, prieš patekdamas po Žeme arba ant staliuko Prozektoriume (anas variantas dėl politikierių ir guvių bioetikos sargų 'įžvalgos ir gilaus supratimo' kaip ir atkrenta). Galva taip prigrūsta įvairių minčių buvo, kad visas tas farširatas nė normaliai mokytis neleido... Iš pradžių net miegot Atari dieną kaip robotas, ir tik naktį 'egzistenciniais' klausimais pagalvot tegali, tsakant Tai va. Nemąstyk ir neapsisunkinsi sau gyvenimo Nors ir yra Dekarto sakoma: cogito, ergo sum. (Per lotynų k. paskaitas arba egzaminui ruošiantis gali reikėti iškalt ne taip jau ir mažai lotyniškų posakių Nors gal jau ir nebereiks, nes Labanaktukas berods jau nebedėsto; kaip pas kitas dėstytojas - nežinau.)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 08:15:12 | Nuoroda
Zinai, o as visgi bandysiu.Mano pussesere studijuoja visuomenes sveikata, rudeni bus jau 4-kurse, bet 2-3 kursuose turejo skolu, taciau issikapste, o su ja gyvena busima medike( jos buvusi klasioke),zodziu, mokosi juodai, jokio laisvalaikio ir pan., bet tai turbut ir buvo jos tikslas ir pasaukimas. O gal moterys istvermingesnes truputi? Ir dar- gal tu galetum pakomentuoti ka nors konkretaus apie slauga, tik prasau, gal nereikia tu lotynisku posakiu, nes is bendro issilavinimo zinau tik keleta populiariausiu, gal truputi paprasciau, sutinki?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 09:11:44 | Nuoroda
Gal ir ištvermingesnės, o gal tiesiog nuo mažumės lėles gydydavo ir visą laiką link to ėjo, niekeno neverčiamos Lotyniškai tik šitą sentenciją teprisimenu, jei 'nugąsdinau', tai psio, daugiau lingua latina nebus Slauga, slauga... Nelabai aš ja ir tesidomėjau kaip atskira specialybe; slaugą šiaip turi ir antrakursiai medikai, dalykas eina kartu su vidaus ligų propedeutika. Vat per slaugą ant muliažų (ar tarpusavyje tarp savanorių) yra mokomasi vaistus leist . Prisimenu, buvo toks vienas slaugas, bet į statybos inžineriją perstojo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 13:45:45 | Nuoroda
Zinai, as irgi ant saves ismokau vaistus leist ir ne pirmi metai, dabar, jeigu prireikia, iduriu ir seimos nariams, ir aplinkiniams kaimynams, tik svarbu i kraujagysle nepataikyt, nes tada truputi skauda.Gal esu perdaug smalsi(bet cia jau isskirtinis dzuku bruozas), todel noreciau paklausti- tu vilnietis, ar ne, nes sprendziant pagal ta fakta, jog tavo mama mokesi tuometiniame SPI tai, gal esi is Siauliu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-14 17:53:16 | Nuoroda
Tai sirgt mėgeja, a? Jei netaikai į kraujagysles, vadinasi, į raumenis leidi, toliau vadinasi, kad, matyt, antibiotikus injekuoji? Šiaip geriausia yra taikyt ir subadyt viršutinį lateralinį sėdynės (vienos ar/ir kitos pusės) kvadrantą, nepraeina ten kokios nors svarbios 'pavojingos struktūros'. Ir durt reikia ne tarp smiliaus ir nykščio suspaudus ir iškėlus odos su poodinėm struktūrom gabalėlį, bet atvirkščiai - kaip galima būsimą dūrio vietą išlyginus (maždaug taip: uždėt smilių ir nykštį ant odos ir traukt juos vieną nuo kito) - tada mažiau skauda, nes sensorinių nervų galūnėlės rečiau išsidėsto/'projektuojasi į paviršių'. O injekcijos į kraujagysles - čia jau atskira opera, bet per slaugą viską išmoksi Tačiau jau ir šiaip moteriškė su patirtim ir žiniom esi Dzūke dzūke, iš kur esi? Varėnos, Mardasavo, Marcinkonių, Puvočių, dar kur nors? Nea, nei aš šiaulietis, nei mama buvo. Taigi galima studijuot kad ir kitam Lietuvos gale:) Šiauliai tėra jos studijų metų miestas. Berods, tada institutas vadinosi Preikšo pedagoginis... Neprisimenu tiksliai. Dėl savo 'augimvietės/buveinės' - esu vilnietis, labiau mėgstantis Minijos krantus ir vandenį nei kokios Ūlos ar Merkio
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 18:28:14 | Nuoroda
permečiau akimis žinutes Jūsų forumo, būsimi ekologai.. ir ką galiu pasakyt... Pavydžiu entuziazmo. Maniškis per daug greit išblėso.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-15 20:49:44 | Nuoroda
Oo, pati pirma žinutė Na, kaip jau sakiau - kiekvienam savo. Vienas galbūt nori, tačiau visus norus reali situacija nugesina... O kitam atvirkščiai - žino situaciją ir vis tiek nebenori. O dar kitas - nori, tačiau realios situacijos nežino Entuziazmas šiaip geras ir pageidautinas dalykas. Jei čia stot buvai 'nugesinta', tai linkiu kitur su entuziazmu įstot
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą