Verslo Vadyba -> VGTU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 08:25:58 | Nuoroda
Na kaip. Vadyba - tai mokslas apie viska ir apie nieka Sioje specialybeje susipazinsit tiek su ekonomika, vadyba, strateginis ir kokybes valdymas tiek ir su teise. Prie situ dalyku dar pradeda tokie smulkus dalykai kaip rastvedyba, braizyba it t.t. Taip kad viskas manau prikalauso nuo paties studento. I kuria is destomu sriciu labiausiai gilinsis ten ir gales darbo rast. Paciai teko ir personale ir apskaitoj padirbet, o dabar su tarptautiniais rysiais dirbu. Visis grupiokai jau nuo kokio 2-3 kurso turejo darbus ir tikrai ne padavejais dirbo. Apskritai as manau, kad universitetas bet kokioj specialybej duoda tik pagrindus, o jau nuo zmogaus priklauso, ar jis sugebes tinkamai pasinaudoti savo ziniom
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 09:39:42 | Nuoroda
As noriu i verslo vadyba, bet bandysiu i mokama arba vakarini, nes mano balas tik 15.97
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 14:19:26 | Nuoroda
Mano balas 19.5 tai stojant problemu neturetu buti... Magistre minejo, jog dirbo personalo valdyme ir apskaitoj, o tai yra du dalykai, kurie mane labiausiai traukia, tik yra esminis klausimas: kaip darbdaviai ziuri i VGTU vadybos diploma?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 16:40:24 | Nuoroda
Nelabai supratau, ArnunaiM, tavo klausimo Kaip ziuri... Teigiamai ziuri. Juk cia ne kolegijos, o univero diplomas. Juo labiau darbdaviai zino, kad VGTU, atsizvelgiant i kursiniu ir koliu kieki, tinderio tikrai nemusit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 16:50:18 | Nuoroda
ir dar. Galiausiai darbdaviai ziuri ne i diploma, o i tavo segebejimus ir nora dirbti. O be siu dalyku net ir Oxford'o diplomas nepades
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 00:02:31 | Nuoroda
Magistre, tiesa sakai, kad užsispyrimo ir noro tikrai reikia DAUG. Manau, kad visi tikrai zino, kad VGTU yra vgtu. Arunai, sveikinu su gan aukstu balu! Man grazu toli iki tokio, maniskis tik 18.32, nors jei atvirai, tai net negalvojau stoti i tokia specialybe, galvojau apie kazka labiau inzineriskesnio (statyba ar civiline). Na, tikiuosi, kad kaip nors pakliusiu. Bandysiu taip pat rasyti mokama, bet mokama yra mokama, smagiau butu i nemokama. Man dabar toks klausimas pasitoja po Aruno klausimo, ar pakankamai gerai yra vertinamas pats diplomas vgtu palyginus, tarkim, su VU? Ar kokio MRU? Nes si specialybe, tokia "socialine", o visas VGTU kaip ir technikos universitetas. Na, butu idomi Jusu nuomone ponai ir ponios.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 10:40:56 | Nuoroda
Na, vadyboj tik pirmaz kursas toks labai techniskas yra, o kuo toliau, tuo labiau tampa hhumanitariniu. Siaip asmeniskai nemanau, kad vieno ar kito universiteto diploma vertina skirtingai. Dabar darbdaviams svarbu, kad ji is viso turetum. O kiekvienam kolektyve visuomet rasit skirtingu univeru ir net kolegiju atstovus Pasikartosiu - darbdaviai vis tiek labiau ziuri ne i tai, ka baigei, o i tavo sugebejimus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 11:05:00 | Nuoroda
Deje, kai kur svarbu is kur yra diplomas. Buna gi parasyta "TVM ir ISM" studentai nepriimami i konkursa" ar panasiai, nors ISM vienas is geriausiu ekonomikos universitetu. Tad galvoju, gal yra kvailu stereotipu apie VGTU vadyba, kad inzinierius baiges buni, o ne rimtas vadybininkas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 11:37:50 | Nuoroda
Na kolkas neteko susidurti su tokia problema ir mano vadybos diplomas kol kas darbdaviams nekliuvo
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 22:48:41 | Nuoroda
O su kokiais balais zadat istot i verslo vadyba? Mano tai 19.5, pagal praetus metus istoju, bet vistiek sirdute nerami...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-16 23:02:34 | Nuoroda
Jei jau su 19.5 neramu, tada jau pailseti nuo egzaminu reikia Vadyboms ir tai ne patys geriausi laikai, o kad pakils per 1.2 balo, tai is vis nerealu butu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 23:32:06 | Nuoroda
Gal ir taip, bet visada ir visur islieka rizika Gaila, kad vadybos specialybes ivaizdis buvo sugadintas tokiu, kurie mano: „Nezinau kur stot, tai i vadyba“ , bet manau, kad viskas greitai turetu susitvarkyt. Vadyba - mano tikslas jau seniai, todel buciau stojus net i vakarini, kad tik cia ArunasM, tu gal irgi i vadyba?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-20 11:39:11 | Nuoroda
Aha, aš ir į vadyba Man tokia pati situacija kaip ir tau Minaaa, visada žinojau, kad studijuosiu ekonomika arba verslo vadyba, ir man visai nusispjaut į aplinkinių nuomonę, kad čia neprestižinė, žemo lygio, nenaudinga specialybė, ir iš vis ne "mokslas"... Kitose šalyse (Šveicarija, UK, Švedija) verslas yra viena iš didžiasią autoritetą turinčių specialybių, kur net studentai vertinami labai rimtai ir remiamasi jų idėjomis, 0 dėstytojais dirba žymiausių firmų direrektoriai ar savininkai... Po keturių metų pasakysiu kokia vadybos mokslo padėtis Lietuvoje Dabar telieka sulaukti trečiadienio, ir tada jau tikrai bus aišku ar, Minaaa, būsi mano bendramoksle
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-20 15:56:02 | Nuoroda
Mano KB cia 19.96, taciau ne pirmais nr rasiau, todel tikiuos ankstesniu nr istot.. Bet nieko negali zinoti..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 16:25:49 | Nuoroda
ArunasM, tikekimes, kad busim siaip ar taip, treciadinei viskas jau bus aisku
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 23:29:47 | Nuoroda
Beje, ArunasM, koks tavo konkursinis balas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-22 08:54:44 | Nuoroda
sveiki,gal kas zino,kur rasti praeitu metu pasirenkamumus?:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-22 09:22:52 | Nuoroda
Minaaa, mano 19.5... Bet jau sklando gandai apie MRU finansu ekonomikos konkursini bala,kuris i mokama nėra labai aukštas, o pas mane butent MRU pirmoje vietoje, tad tikriausiai neišeis man VGTU vadybos studijuot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 00:05:24 | Nuoroda
ArunasM, tikrai linkiu, kad i pirma ir istotum
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 15:27:14 | Nuoroda
YESSS! istojau cia!!! Verlo vadyba Dieninis VF 65 numeriu Kas dar bus mano bendrastudentas?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą