VU INFORMATIKA (su skaiciuokle paskaicuoti kionkursiniai)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 11:58:46 | Nuoroda
cia snekma daugiausia apie informatika ir PS. o kas yra Informacines technologijos? nauja VU specialybe, mokoma 3.5 metu.. ar galima ja lyginti su kuria nors is tu dvieju?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 12:20:38 | Nuoroda
Zmogeliai, zmogeliai kalbesiu su tais kurie nemoka kolkas programuot ir tikisi ismokti universitete. Turiu blogu ziniu, nieko jum neiseis, na nebent kokiem 2% is jusu, nieko ten jusu is tikro neismokys, bus keleta paskaitu apie viena arba kita kalba, ismoksite parasyti tiek, kad sesija praeitumete ir viskas. O jus nors pamastote kas bus, jei jus pradesit rimtai programuot ir tai jum pasirodys nuobodu arba sunkiai suprantama - tiesiog ne visi zmones gali programuot, tai nereiskia, kad jie kuom nors prastesni, ju talentai pasireiskia kituose srityse. Tai va, iseje po situ mokslu turesite popieriuka rankose ir maza suvokima apie programavima(aisku jei jus busite tie is 20% kurie mokslo metu istvere sunkius egzaminus ir neisejo suprate, kad jie ne sito norejo mokytis), o kaip gauti darba?. Rinkoje pilna tokiu kurie moka programuoti ir jos priima ir be issimokslinimo, nes jie jau nuo seno programuoja, o dar kartu su jumis iseis ir tie, kurie jau gerai moka programuot + turi popieriuka. Aisku as suprantu, kad kazkoks anoniminis postas negali smarkiai pakeisti jusu nuomones, bet as jus skatinu pamastyti. Pabaiga ispesiu apie statistika: mazdaug 50% istojusiu iseina is per pirma kursa!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 11:28:27 | Nuoroda
Paskaitau viska..tai aisku, jug tai INFORMATIKA, o ten isvis programavima ne labai daug turi buti. Bet su vanduo ne visai as sutinku. Sutinku kad tu pats turi dometis ir programuoti, o ten ne labai daug gausi, bet ne sutinku kad tie 38% IT egza kazka reiskia, tai pascal kuris man ne idomus, aisku 38% tai nieko ne reiskia, kad as ten busiu blogas programuotojas ir pn. Tai priklauso tik jio zmogaus, ir jei as stoju i informatika nieko nezinodamas, tai ne reiskia kad po 4 metu as ne busiu GERAS programuotojas. Aisku daug teks dirbti savarankiskai..daug man lb blogai su LT, ne kreipkit demesio i klaidu, aciu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 12:02:57 | Nuoroda
sbt_jacker> manau tu teisus, nes esu girdejes, kad ten mokoma viskas nuo pat pagrindu, net pats pascalis is naujo mokomas.. tai gal nebus taip blogai..
Žinutė parašyta: 2008-06-29 12:43:34 | Nuoroda
Baziniam kurse mokamas, kadangi kitaip nesuvienodinsi žmonių žinių, o tuo ir siekiama pirmu kursu. Nors pusė mokslo apie paskalį bus panaudota, kad suvoktumėt kas yra rodyklės, adresai ir kaip viskas veikia. Nors nežinau ar Informatikai gilinasi kaip jis veikia.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 12:50:36 | Nuoroda
To KeeperMustDie, As su tavim, 50/50 sutinku, To Visiems , bet jeigu kas nori istot i informa, tai programavimo bus mazai, labiausiai bus mazai 1 kurse (ten daugiau matematikos).
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 22:32:05 | Nuoroda
Informatika: taip, pirmais metais daugiausia dėmėsio skiriama matematikai. Tie, kas programuoti nelabai moka, gali nebijoti, nes kalbas moko nuo pradmenų. PHP ar kitu web biesų universitetas nemoko, bet tai ir nėra rimtas programavimas (kai kurių dėstytojų nuomonė). Kaip specialybė, informatika suteikia daug perspektyvų, nes yra daug konkursų ir turnyrų. Dėl klausimo Informatika vs. Programų Sistemos galiu pasakyti tiek: rimtai besimokantys (universitete ir savarankiškai) informatikai niekuo nenusileidžia "progsysams". Šiais metais informatikai laimėjo vieną IBM organizuotą turnyrą, keli (kiek žinau 2) dalyvauja Google Summer of Code.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 14:21:36 | Nuoroda
IT egzas rodo ko is jusu galima tiketis tokioj speckej kaip Informatika. Jei per egza surinkai maziau 50 tai reiskia kad nei nesupranti elementariojo programavimo. Tai kam tau eiti i informatika?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 14:42:07 | Nuoroda
PHP ar kitu web biesų universitetas nemoko, bet tai ir nėra rimtas programavimas (kai kurių dėstytojų nuomonė) Tokiais pasakymais tie destytojai ir tu parodo savo ziniu lygi ...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 16:03:12 | Nuoroda
IT egzas rodo ko is jusu galima tiketis tokioj speckej kaip Informatika jis nihuja ne rodo
Žinutė parašyta: 2008-07-02 17:43:42 | Nuoroda
IT egzas rodo ko is jusu galima tiketis tokioj speckej kaip Informatika. Jei per egza surinkai maziau 50 tai reiskia kad nei nesupranti elementariojo programavimo. Tai kam tau eiti i informatika? Visų pirma nemanau, kad tas egzas labai jau ką nors daug rodo. Be to, tam ir ketinu stot į informatiką, nes man ta specialybė įdomi ir aš noriu jos išmokt. Nesakau, kad visai nieko nemoku, bet jei mokėčiau viską tai nemanau, kad ten stočiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 18:55:41 | Nuoroda
o jeigu zmogui nepasiseke , kaip man ? tai dar nereiskia , kad jis nesupranta programavim pats gavau vos virs 50 bet cia jau buvo pacio bedos ( nespejau ats surasyt i atsakymu lapa)
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:07:01 | Nuoroda
o jeigu zmogui nepasiseke , kaip man ? tai dar nereiskia , kad jis nesupranta programavim pats gavau vos virs 50 bet cia jau buvo pacio bedos ( nespejau ats surasyt i atsakymu lapa) Aš iš vis dabar manau, kad reikėjo man į tą atsakymų lapą viską iškart ir rašyt, nes kitaip tai nežinau kaip ten spėt viską reikėjo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:08:51 | Nuoroda
va tame ir esme juodrasti issprendziau viska o nurasiau gal puse ir tai pirmus is kuriu mazai tasku duoda...
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:15:06 | Nuoroda
Aš tai maždaug pusė uždavinių išsprendžiau į tą sąsiuvinį, po to perrašiau į atsakymų lapą. Po to vėl biškį uždavinių į tą sąsiuvinį išsprendžiau ir vėl į atsakymų lapą rašiau... Niu ir taip gavos, kad kokių keturių paskutinių uždavinių, už kuriuos duoda daugiausiai taškų net sąlygų nespėjau perskaityt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:16:39 | Nuoroda
o as spejau juos padaryt , kas nebuvo tikrai paprasta , nes programuot i lapuka esu neprates , o va kai nespesi ats surasyt tada , tai nervai suima
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:25:28 | Nuoroda
Bet tai nesąmonė čia yra. Tarkim matematikos egzaminą sudaro 21 uždavinys, iš kurių 7 testiniai, o informatikos egzaminą šiais metais sudarė irgi 21 uždavinys, iš kurių 5 testiniai. Skirtumas tas, kad matematikos egzaminui išspręst skiriamos 3 valandos (ir tai mano grupėj nieks anksčiau iš savo vietos nesikėlė), o informatikos egzaminui viso labo 1,25 valandos, iš kurių dar tas 25 minutes tikrai reikia paskirti atsakymų perrašymui į tą nelemtą lapą. Ir dar mano nuomonę į kai kurias informatikos užduotis reikėjo žymiai labiau įsigilint ir įsiskaityt negu matematikos. Tai vat, teisybės nėr.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:28:54 | Nuoroda
informos egzas , tai buvo totali nesamone ten turejai moket zaibo greiciu uzduotis daryt , kai realiam gyvenime niekas gi neveja taves... Niekada as nerasau kodo zverisku greiciau , geriau kaip tik stengiuos kokybe palaikyt
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:36:33 | Nuoroda
Aha, čia buvo kas greitesnis tas gudresnis. o aš šiaip kai man skubėt reikia tai labai išsibalansuoju ;D O tu vu informatiką pirmoj vietoj rašai?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:38:08 | Nuoroda
jo o tu ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą