VU INFORMATIKA (su skaiciuokle paskaicuoti kionkursiniai)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:42:08 | Nuoroda
1. VK programavimas kompiuteriais 2. VU informacinės sistemos 3. VU informatika Bet dar yra biškį laiko apkeist viską.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:45:57 | Nuoroda
Kiek kalbejau su savo projektu vadovu , o zmogus tikrai zino , kas yra kas , nes pats dar studijuoja ir pazysta daugybe zmoniu kurie dirba it srityje ir jis labai ispeike VK (todel , kad ten moko minumumo minimuma) ir man sake bandyt studijuot betkokiam univere , o paskutinej vietoj i vk varyt . Aisq nenoriu prikarkset , bet tai pakeite mano poziuri i kolegija
Žinutė parašyta: 2008-07-02 19:57:28 | Nuoroda
Hmmm, na aš šiaip esu n kartų galvojus ir m kartų persigalvojus. Man vu nepatinka, nes ten daaaaauug sausos matematikos, baisu, kad galiu jos nepatempt. O dabar kai padarė, kad nemoka už mokslą tie, kurių vidurkis daugiau negu 8, kai tuo tarpu vu informatikoj tik porą žmonių su tokiu vidurkiu yra... O kolegijose aišku būna praktika, todėl įdomiau. Kas be ko lengviau mokytis ir lengviau gauti stipendiją. Kaip tu galvoji?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:08:28 | Nuoroda
na esme ta , kad pabaiges kolegija gali pasijusti , nieko neismokes , o va to tai as labiau bijau negu iskristi is vu
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:11:48 | Nuoroda
Na, nieks netrukdo pabaigus kolegiją eit studijuot dar kur nors kitur. O išmokt, jie yra noro, galima ir pačiam viską.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:12:51 | Nuoroda
Na, nieks netrukdo pabaigus kolegiją eit studijuot dar kur nors kitur. O išmokt, jie yra noro, galima ir pačiam viską. Sekmes tau mokantis
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:13:59 | Nuoroda
Kai kas trungdo, tas kas jau turi aukštąjį išsilavinimą, jau nebegali studijuoti nemokamai, tad privalomai reikėtų mokėti, bet manau po metų jau niekam tai nerūpės.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:26:31 | Nuoroda
Pakeisiu biškį savo žinutę: Nieks netrukdo po metų mest studijas ir bėgt į vu, jei reikalas prispirs ir jausiuos nieko neišmokus.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:29:38 | Nuoroda
Po metų jau mokamo mokslo reforma galios, tad reikės mokėti pilną kainą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:30:22 | Nuoroda
as kazkaip tikiuosi , kad ta reforma negalios
Žinutė parašyta: 2008-07-02 20:31:57 | Nuoroda
Aš irgi tikiuosi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 14:27:58 | Nuoroda
Tokiais pasakymais tie destytojai ir tu parodo savo ziniu lygi ... kesstux, nesijaudink, aš savo žinių lygiu esu patenkintas (jų užteko laimėt IBM turnyrą). Iš kursiokų, dirbančių su PHP komentarų galiu pasakyti, kad visi nori keist kvalifikaciją i C++ ar JAVA programuotojus. PHP, mano manymu, tinka nebent front-endui. Dėl programavimo studijų kolegijose, tai ne per daugiausiai hiperbolizuojant, ten puse metų mokomasi for ciklo ir studentai nežino, kas yra funkcijos argumentai. Ten taip pat yra protingų žmonių, tačiau jų mažuma.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 14:32:15 | Nuoroda
tai dabar parodyk , kaip "nesipruseliui" savo ziniu lygi ir papasakok kuo php yra ne rimtas programavimas per kuria vieta konkreciai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 14:35:40 | Nuoroda
na web puslapiui as tikrai nenaudociau niekad c++ cia tas pats kas i is vilniaus i kauna vaziuot per palanga mano manymu...
Žinutė parašyta: 2008-07-03 14:42:14 | Nuoroda
Tinka ir C++ Bent jau kai kurioms dalims, kad tarkim ir tracker'iai, šerdis rašoma dabar su C++, o PHP/Python/Ruby kaip front-end'as. Taip resursų sunaudojimą net ir 20 kartų gali sumažinti. Iš tų tokių komercinių kalbų svarbiausios yra C# ir JAVA, nekalbant apie kalną dalykų kuriuos aplink visą tai turi žinoti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 14:56:02 | Nuoroda
kesstux: sėkmės rašant operacinę sistemą arba kokį nors rimtą verslo projektą vien su PHP. Sutinku su david komentaru, nors pačiam labiausiai patinka C++ (tačiau tenka pripažint, kad komerciniuose projektuose vis rečiau naudojamas, bet aš ir nesiorientuoju į verslą )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 15:02:22 | Nuoroda
Na, As VU IT rasysiu 3 nr, balu dar neskaiciavau kiek turiu. Pirmu NR taip pat programavima VK ten surinkau nedaug... bet pagal praitu metu balus i DVF dienini pakliuciau manau dar nepaskutiniu nr... na jei tiesa apie ta for cikla puse metu tai gerai bo visa paskali teko ismokt per tingejima visus du metus per dvi savaites laiko, tai atkaliau viska kas tik knygoj egzistuoja pasipraktituot tik rimtai nespejau... nera sunkus tas programavimas jei nori ismokt, gali stot net ir tie kurie nelabai ana supranta, tik reikia pasiruost knygu griauzimui kekviena diena iskyrus sekmadieniais nebent gabus esi isisavinant medziaga ir ja perprantat per pora kartu tai ir greiciau daug gaunasi...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 15:18:52 | Nuoroda
kesstux: sėkmės rašant operacinę sistemą arba kokį nors rimtą verslo projektą vien su PHP PHP skrita tik webui , abejoju ar kas su ja isvis kazkokias programas raso , jau nekalbu apie OS ... O seip ispruseli sekmes tau OS rasant su betkokia kalba , OS rasyt tai cia jau ne skaiciavke daryt... O jeigu projektas paremtas vien web technologijom , tai ji laisvai galima vien su php parasyt ir dar uzdirbt is jo ...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 16:23:56 | Nuoroda
PHP skrita [b:kih7cpke]tik[/b:kih7cpke] webui nu nereiktu taip nusišnekėt būtų labiau tikę "dažniausiai naudojama tik web kūrimui". Ir nebelyginkit kaliošu su tapkem PHP interpretuojama ir kaip visų interpretuojamų kalbų sparta yra salyginai maža. OS rasyt tai cia jau ne skaiciavke daryt... Esu su Delphi suprogramavęs skaičiofke! tai man jau galima OS pradėt rašyt? Čia buvo retorinis klausimas, gal baigiam offtopic
Žinutė parašyta: 2008-07-03 16:26:28 | Nuoroda
Mažiems projektams, skriptukams taip, PHP tinka. Tiesa teko su PHP ir programą kartą mėginti rašyti, ten per pagalbines bibliotekas, keistas jausmas buvo. Dideliems projektams dažniausiai reikia kokio nors gero framework'o, kuris palengvintų veikimą ir svarbiausia MVC palaikytų. Tada gyvenimas paprastas, na dar DB kokio valdymo mechanizmo reikia kaip AR. Na dar šiokių tokių "features" ir jau su džiaugsmu gyvename. Kas dėl OS, tai nėra ją taip sunku parašyti, tik reikalauja kaip reikalas žinoti ir projektuoti, o pats rašymas matyt mažiausiai užima. Darbas lengvėja jeigu ji turi beveik nieko nedaryti, o kaip kalkuliatorius veikti, deja, teks daug sudėtingesnę parašyti.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą