kur geriausia mokytis ekonomikos specialybės?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:51:10 | Nuoroda
sveiki labai noriu studijuoti ekonomiką, manau, jog esu motyvuota (teko ir olimpiadose dalyvauti). Visada norejau studijuoti KTU, bet žinot kaip būna... prieš lemtingą įvykį nei iš šio nei iš to pradedi abejoti būtų malonu sužinoti kitų (ypač studentų, o gal net ir baigusiųjų) nuomonę, kur geriausiai mokytis ekonomikos. Pagelbėkit abejojančiai, please...
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:13:30 | Nuoroda
Lietuvoje ISM vienareikšmiškai yra pats geriausias, tik mokslas brangiai kaštuoja(apie 10k per metus) . Mano supratimu ekonomika nėra specialybė
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 00:21:03 | Nuoroda
Aš irgi už ISM, nes mokaus ten Mokslai įdomūs (sunku patikėt, ką?). Daba kai visur padarys mokamus mokslus, tai, manau, konkursas į ISM gerokai išaugs. Požiūris į uniką patį irgi gerokai pasikeis. Aplinka nuostabi. Dėstytojai į studentus, kaip į žmones žiūri. Ekonomika nėra specialybė. Tai yra mokslas;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:02:18 | Nuoroda
nezinau is kur cia istrauket , bet ISM tikrai negalima laikyt geresniu uz VU. Mokslo kokybe ten tikrai nera prastesne. VU buvo ir bus VU. O tas ISM
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:11:29 | Nuoroda
Ar esi mokęsis ir VU, ir ISM, kad gali taip teigti? Nemanau. Nuomonė subjektyvi;) Išvis, niekas negali pasakyti, kur mokslas geresnis yra. Beje, toks mažytis pastebėjimas.. Iš VU chebra pas mus perbėginėja.. Vien pirmam kurse buvo keturi ar penki, kurie iš VU atėję...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:24:57 | Nuoroda
nu bet VU visokie durniai nestoja kaip tame tavo ISM ... ir va dar pamastymui, tarkim du studentai baigia ekonomika vienas VU kitas ISM, darbdavys pirmu nr visvien ims is VU, nes daznaiusiai ten ir durnesni uz $ baigia.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:31:00 | Nuoroda
A ko tu čia jau nervinies?:D Tavo žiniai, vien po pirmo semestro išlėkė apie 50žmonių. Po antro kiek - dar neaišku, bet bus panašiai. Jei manai, kad ISM galima baigt nesimokant, tik turint pinigų.. Tai laaabai klysti.. Pripažįstu - VU turi vardą geresnį nei ISM;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:56:06 | Nuoroda
As irgi noreciau studijuoti ekonomika, tai mastau apie VU, man net minties nekilo apie ISM
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:02:56 | Nuoroda
Jei egzamininiai balai išveža VU, tai kodėl gi ne?:) Bet, manau, geriau tada jau SSE nei VU..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:21:00 | Nuoroda
Lietuvoje ekonomika vienareiksmiskai galiu pasakyti kad geriausia mokytis SU? juokinga? manote kalbu netiesa? anaiptol, studiju programos yra suderintas pagal ITFFL sertifikata, destytojai kvalifikuoti, cia nera tokiu dalyku kaip profesuru togos ar rektoriu insignijos kur labai stipriai issisaknijusios VU ar tam paciam marketingo fabrike ISM, beto SU galima isvykt stazuotis pagal ECCM ir ITSSL programas, taip kad spresti jums, bet yra kaip yra ... .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:32:35 | Nuoroda
bet kad i ta siauliu univera bet koks durnius islaikes egzus po balu gali ten istot. VU pabaiges tikrai manau labaiu vertinamas .
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:36:59 | Nuoroda
Arčiausiai ir geriausiai - SSE. Iš VU likęs tik vardas, taip kad nereik čia spangt apie kažkokią mokslo kokybę, kur vos ne vien tik teoriją dėsto. Į VU įstočiau, bet nestosiu dėl to. Apie KTU girdėjau neblogų atsiliepimų, bet per daug nesidomėjau tuo universitetu. Apie ISM neblogą įspūdį susidariau, galbūt, jeigu į SSE neįstosiu, studijuosiu ten.
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:40:29 | Nuoroda
kas tas SSE? Nu jai sakai kad tik vardas likes , tai zinok tas vardas visoj europoj labai gerai zinamas ir darbdavys i tai atsizvelgia. VU yra VU, o tas jusu IS
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:44:16 | Nuoroda
Iš kur tokias nesąmones trauki? ISM turbūt Europoj žymiai labiau pripažįstamas ( nors man tai ne rodiklis), tu pasidomėk gal prieš šnekėdamas. Dabar mėtai neargumentuotą nuomonę ir tiek. SSE yra Stockholm School Of Economics, yra filialas Rygoj, viena geriausių verslo ir ekonomikos mokyklų Europoje ir tikrai geriausia Pabaltyje. Dėl Lietuvos, tai dar gal visai neblogai atrodo MRU Finansų ekonomika.
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:47:34 | Nuoroda
Pritariu Moskitui;) Beje, ISM'as išvis pakliuvo tarp 300 žinomiausių verslo universitetų pasaulyje su keturiom palmės šakelėm. Daugiausiai buvo galima penkias gaut, o gavo tokie kaip Harvardai, Oksfordai.. Deja, VU EKO nepateko. Gal kažko nežinau ar praleidau;)
Žinutė parašyta: 2008-06-27 16:39:20 | Nuoroda
Taip taip, 4 šakelės labai neblogai yra;) Nors žinoma, tai nėra kažkoks tai super rodiklis, tačiau nemanau, kad jas gaunama už bet ką;)
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 18:09:03 | Nuoroda
dekui uz nuomones SSE mane lb trauktu, bet jau per velu ten registruotis... be to paskaitos anglu kalba... dar ne viska suprasiu ziuriu daug atsiliepimu yra apie VU, o ar VU Kauno humanitarinis yra lygus VU Vilniuje? (turiu omeny studiju kokybę)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 00:30:55 | Nuoroda
as tai va gal ir stociau i ISM, jei anglu buciau laikius, bet as prancuzu laikiau:) be to, man si kalba labiau patinka siaip galvoju apie MRU finansu ekonomika
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 11:09:59 | Nuoroda
1. SSE (Ryga) 2. VU 3. MRU 4. ISM 5. KTU 6. VDU Čia subjektyvi nuomonė aišku
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 11:27:56 | Nuoroda
VU eko neabjotinai geriausias LT. Del kitu maza , ka galiu pasakyt. Tik galiu pridurt, kad dearbdaviai is ties pripazista gan neblogai ir ISM, mano pusbrolis ten db verslo vadybos magistraturos studijas eina, tai jam lb gerai. Istojo neislaikes matkes VBE, perlaike mokyklini ir istojo. Dabar dirba banke, geroj vietoj, nzn kaip jis ten tas studijas dar suderina.....
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą