del Lietuviu egzo...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 13:45:45 | Nuoroda
Antanas> tai taip iseina kad, kas mokes yra maziau rastingas uz tave??
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 13:47:33 | Nuoroda
Naivus esi, Antanai. Jau rastas darbas, kurio dalys nesutampa, t.y. atliktos skirtingų asmenų. Būtent dėl to LMP ir sujudo. Abi pusės laukia palankių sprendimų. Pažiūrėsime, kaip viskas išsispręs.
Žinutė parašyta: 2008-06-30 13:49:10 | Nuoroda
doom4s, is kur zinai, kad rastas toks darbas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 13:54:42 | Nuoroda
"...prašo NEC iki liepos 4 d. pratęsti šiam egzaminui skirtą apeliacinį laikotarpį." nepagaunu kampo.. jums tu keliu dienu po egzo neuzteko apeliacijai? ar kaip cia?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 13:55:07 | Nuoroda
Kad tik ka Doom4s sake butu tiesa Nes oj kaip man reikia LT, laukau spygas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 13:59:21 | Nuoroda
Manau, kad erezijas cia skleidzia, nes tikrai jau butu viesai paskelbta, o ne vienas tiktai zinotu apie tuos kodus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:01:22 | Nuoroda
Nu, taigi as pats matau, saibom varau, bet visvien uz visokius 8ininkus ir 9ininkus rastingesnis esu, cia nesigiriu, tiesiog faktas kury matau, nes pvz man laikrascius idomu skaityt, juos ir skaitau, apie kasy koky bloga parasyt idomu - ir rasau, namu darbu nenoriu daryt- nedarau, viskas cia paprasta, pazymiai nieko nereiskia, bet egzu geriau nepertaisytu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:02:19 | Nuoroda
Na siandien tik iteiktas rastiskas prasymas yra, jei greitai suregauos atitinkama instancija (kas labai abejotina) tada gal pavyks kazkas LMP...o kas nesuprato kodel pratesti iki Liepos 4d. tai todel, kad egzaminas yra jau Liepos 2d.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:14:53 | Nuoroda
ale koks jums skirtumas, kad jie patikrins tuos kodus ? jeigu esate tikri savo ivertinimais tai nera jums ko ir bijoti...taip? taip o jeigu netychia is tikro yra didele klaida ivelta, tai kodel vieni turi atiduoti savo ateiti kitiems ? cia ne kontrolinis kazkoks kuris nieko gyvenime nereiskia. tai ko jus bijot ? man jau ir jus juokingi darotes...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:31:06 | Nuoroda
atsirado koks korumpuoto teisininko sunelis ar dukryte, nepatenkinti savo rezais ir drumscia vandeni, o gave kitu vbe puikius rezultatus, tyli ,siknas surauke.AS MANAU , KAD KAZKOKS VISAGALIS VALDININKAS, KURIO ATZALA NEPATENKINTA REZU ,SUMOKEJO NEMAZA PINIGU SUMELE KAZKAM IS SMM, KAD VYKTU PERZIURA,GAL DAR IR PAVARDE PASAKE, TODEL SAVAIME PERSASI ISVADA, KAD VISOSE SRITYSE LIETUVOJ KLESTI KORUPCIJA, TACIAU KAM KENKTI IR GADINTI NERVUS KITIEMS. TIESA AR NETIESA, KAD KODAI SUMAISYTI, RASYKIT APELIACIJAS, O NEGADINKIT NERVU KITIEMS. LAIKIAU 5 VBE, TAI JAU IR TAIP ,KAIP IR DAUGUMAI, GERKLEJ STOVI
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:34:45 | Nuoroda
Pritariu visiskai pilnai tavo nuomonei. Jeigu kazkam nepatinka rezultatai tai prasom rasykit apeliacijas ir bukit ramus. Bet nemanau, kad Lietuva nusivaziuos taip ir prades tikrinti visu kodus ir darbus, o tuo labiau iki Liepos 4d. nespes. Na o jei sumazins mums balus kas gerai islaikem tai tada jau mes skusimes visiems ir taip bus pasaka be galo
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:36:11 | Nuoroda
Doom4s>>> Gal viena darba ir surado. Na gal dar du-tris suras. Bet tikrai cia nera masiskas dalykas, negali buti visu kandidatu kodai sumaisyti. Ka apie NEC besakytume, bet vistiek ten ne vaiku darzelis. Jus patys logiskai pamastykite, kaip galima tuos kodus sumaisyti? Jeigu yra ant vieno lapo 1256451236744356 (I dalis) ir ant kito lapo 1256451236744356 (II dalis), is pradziu rezultata iveda pirmos dalies, paskui prie to paties langelio yra kitas langelis, kur iveda antros dalies taskus. Tikiu, kad ivedinejant porai zmoniu galima buvo klaidingai irasyti, bet ne 14000. Na o jeigu aisku vis delto atsitiktu taip, kad jus teisus su tais kodais, tada is pareigu lektu D. Sukiene, butu priverstas atsistatydinti A. Monkevicius, Naujajai sajungai pries pat rinkimus smarkiai nukristu reitingai. Kaip matome, nelabai kam naudinga, kad tiesa paaisketu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:36:37 | Nuoroda
Smagu, kad kažkas pajudėjo į priekį. Tegyvuoja teisybė. kliaksa >> nesinervink, viskas bus gerai. Jei gavai, kiek esi verta, niekas balo nenumuš tikrai. o jei kažkas apsižioplino ir pervertino - ką gi, teks susidurti su realybe.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:54:29 | Nuoroda
mane visa tai nervina... sakykite, kodel kai gaunate gerus rezultatus ir esate jais patenkinti, nekeliate skandalo del kodu sumaisymo, pagal jus, juk tai tiketinas dalykas... siame forume diskutuoja tikrai maza dalis abiturientu ir nereikia skiesti, jog visi yra nepatenkinti rezultatais... as taip pat esu 100pros isitikines, jog masinis kodu sumaisymas yra absurdas... nepamirskite ir to, kad siais metais valstybine interpretacija rinkosi kur kas daugiau negu anksciau (keistesi egzo struktura), todel ir tu darbu lygis aisku buvo ne auksciausias... beto vertinimas priklauso ir nuo vertintojo nuomones, kaip jam patiko jusu rasinys... taigi sudejus viska i viena vieta, manau kad cia viskas teisinga pats mokiausi tikrai gerai, ir rezultatas pateisino mano lukescius... beto supraskite, kad koja jums galejo pakisti ir jaudulys ir tam tikros temos pasirinkimas, gal nepataikete pasirinkdami... o ka kalbeti apie teksto suvokima, juk tikrai nelengvas buvo taigi nepuskite didelio burbulo, nes didele dalis musu yra viskuo patenkinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 14:58:31 | Nuoroda
ne nu is tikruju klecke tu nusikalbi per pievas ir lankas. pricioms cia teisininko ar daug kokio atsiprasant xujaus sunelis ar dukryte? nu ale atsakykit i mano klausima, koks jums, gavusiems gerus ivertinimus, skirtumas ? bijot juos prarasti ? pasirodo viskas nera tiap ir tvarkinga, jeigu su gerais rezais cia visi jau nagus galanda. neatrodo ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:01:05 | Nuoroda
juk paziures tuos kodus ir tiek, niekas jusu rezo nekeis jeigu viskas atitiks as nematau cia reikalo jums kelti bangas be vejo. gyvenkit laimingi, jeigu tikit savimi.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:01:23 | Nuoroda
man ramu, gavau tiek kiek ir buvau verta, tiesa sakant nustebau kad gavau taip tiksliai 92 ir bandomojo buvo 92...visos klases rezultatai skiriasi tik keliais procentais nuo bandomojo, nes visi rase interpretacija kuria jau 4 metus kala...o staigmenu po egzu visada buna, nes ne visi psichologiskai stiprus, be to cia lietuviu- pats subjektyviausias egzas tai greiciausiai su savo rasliavom neitikot vertintojam DDDD muahahaaha
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:03:33 | Nuoroda
REALYBE TOKIA, KAD AS VISUS VBE ISLAIKIAU VIRS 95%, O JU LAIKIAU 5,TAI NELABAI KO YRA MAN JAUDINTIS, BET VISTIEK CIA YRA NERVU TAMPYMAS, O,PATIKEK, PO 5 VBE JAU VEMT NORISI, OCIA DAR TAS SKANDALAS, NORETUSI TRUPUTI POILSIO, ATSIPALAIDAVIMO, O CIA, ATSIPRASANT S.... ISEINA
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:05:54 | Nuoroda
manyciau nera skirtumo kaip tu kitus islaikei, cia ne bendro isprusimo lygio egzas. viena dalyka moki kito ne ir tiek nesirisha. o nervu tampymo cia irgi nera. gyvenk gyvenk, kadanors ateis rezultatai ir pamatysi. jeigu tokia moralishkai silpna esi, tai tau univiere dar sunkiau bus
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:07:37 | Nuoroda
artc>>> Cia jus bangas be vejo keliat. Negi nieko originalesnio negalejot sugalvot, kaip tik tuos kodus. Mane tiesiog erzina tas nusisnekejimas, kad atseit kodus sumaise, ir dar ne bet kaip maise, o butent taip, kad blogiukai gautu gerus ivertinimus, o gerieciai - prastus. Siaip kaip del manes tuos kodus tegu nors simta kartu ziuri, bet pats faktas...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą