Ar korepetitoriai padėjo pasiruošti egzaminams ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 15:31:02 | Nuoroda
Labas, buvęs abituriente Dauguma dvyliktokų, norėdami efektyviau pasiruošti brandos egzaminams, naudojasi korepetitorių paslaugomis. Norėdami padėti išsirinkti teisingus korepetitorius, vykdome apklausą apie papildomą mokymą. Jeigu Tu naudojaisi korepetitorių paslaugomis, Tavo nuomonė apie jas mums yra labai svarbi. Jeigu nepagailėsi kelių minučių savo laiko ir užpildysi anketą, prisidėsi prie švietimo sistemos tobulinimo. Nepatingėk, užpildyk šią anketą: http://www.apklausa.lt/answerform.php?form=16351 Ačiū ir sėkmės, žengiant į kitą mokslų ir gyvenimo būdo etapą! Gerda
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 16:08:43 | Nuoroda
Ir jeigu turite kokių įdomių pastebėjimų (rekomendacijų, pasipiktinimų, pabėdavojimų etc.) tai parašyitk ir čia
Žinutė parašyta: 2008-07-17 16:19:17 | Nuoroda
o tai kaip zinosit, ar padejo? manau reikia apklausti ir zmones, kurie nesinaudojo korepetitoriu paslaugomis, tuomet ju rezus palyginti su kitais.. manau, reiketu issamiau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 16:27:14 | Nuoroda
Joks korepetitorius nepadės, jei pats žmogus nenorės mokytis. Kvaila manyt, kad jei jau papildomai mokaisi, tai rezultatai turi būti geri. Visiškai ne. Jei žmogus tingės, tingės visur. O korepetitorius mano nuomone tik paaiškina/padeda sistemingiau mokytis ir geriau įsisavint pateiktus dalykus, paaiškint, sudaryti mokymosi sistemą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 16:28:01 | Nuoroda
aš žinau kad padėjo. per du metus nuo nulinių žinių pakilau iki tiek, kad aplenkiau 90 proc išlaikiusiųjų.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 16:34:41 | Nuoroda
Rehab, aš tau nepritariu , jog manyti, kad korepetitoriai padės, kvaila. Kažkodėl korepetitorių samdymas man sukelia aliuzijas į lankymąsi sporto klube( ne visi, bet daugelis galėtų teigti, kad lankymąsį sporto klube skatina ir tingėjimą malšina mokestis). Tokia situacija ir su korepetitorių samdymu - ir tik jei jų paslaugos būtų nemokamos, tada tikėčiau, kad tai ir toliau leistų tingėt, bet, kai tenka mokėt pinigus, bele koks tinginys, galvoju, stengiasi konpensuot savo spragas ir bent kažkokios naudos iš to gaut. Asmeniškai pati korepetitorių paslaugomis nesinaudojau, nes neturėjau tam laiko ir pinigų.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 16:58:18 | Nuoroda
mano pazistamiems LABAI padejo istorijos koorepetitoriai - net tie, kurie praktiskai iki 12 klases nesimoke istorijos, o 12 kl pradejo mokytis papildomai, gavo virs 90 % tai vat, patariu, pati gailiuos truputi kad nelankiau, nes individualus istorijos mokymasis ne toks efektyvus.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:08:25 | Nuoroda
rehab - as irgi nepritariu, nors ismastymas visai logiskas mokymasis koorepetitoriu pagalba pastangu/laiko reikalauja ZYMIAI maziau, nei mokymasis individualiai. zinau ne viena tingini, kuris tik 12kl susigriebe jog reikia pradet mokytis, ir gavo tikrai daug, nes pradejo mokytis papildomai pas koorepetitorius. tai vat.. o jei kalbant apie kokia matematika - kas lanko koorepetitorius, tai is vis superinis dalykas tai vat toks patebejimas is po egzu - pinigai gali padaryt daugiau nei atrodo..uztenka tik minimaliu noru
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:09:54 | Nuoroda
rehab - as irgi nepritariu, nors ismastymas visai logiskas mokymasis koorepetitoriu pagalba pastangu/laiko reikalauja ZYMIAI maziau, nei mokymasis individualiai. zinau ne viena tingini, kuris tik 12kl susigriebe jog reikia pradet mokytis, ir gavo tikrai daug, nes pradejo mokytis papildomai pas koorepetitorius. tai vat.. o jei kalbant apie kokia matematika - kas lanko koorepetitorius, tai is vis superinis dalykas tai vat toks patebejimas is po egzu - pinigai gali padaryt daugiau nei atrodo..uztenka tik minimaliu noru
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:11:02 | Nuoroda
sorry, biski padauginau
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:13:43 | Nuoroda
as visiskai pritariu rehab, mano vienas draugas praitais metais pavare,nesimokino istorijos iki 12 klases va paskaite pora vadoveliu ir gavo 90 procentu,o mano dar vienas draugas lanke matematikos korepetitore ir neislaike egzo manau cia nuo kiekvieno zmogaus priklauso jei jis turi kazkoki mastyma tam dalykui ir bent kazkiek noro pasimokyti jis ir islaikys o korepetitorius gali paasikini kazka issamiau ir patart kaip sistemingai mokytis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:26:14 | Nuoroda
zinoma, jei matkes 4-6A lygiu turi ir pradedi paskutiniais metais mokytis, tikrai nemanau kad labai jau pades, bet jei turi nebloga galva, tai gali per paskutinius metus tiek ismokt kad.. ir pralenkt net didziausius moksliukus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:50:09 | Nuoroda
Aišku gali, bet turi norėt. Jei nenori mokytis ir ruoštis joks korepetitorius nepadės. O šiaip manau jei tik yra galimybė ir jauti, kad reikia žmogaus, kuris gali pakonsultuot ir susistemint, sudėliot viską, ką buvai išmokęs, tai būtinai reikia lankytis papildomai/ Bet vistiek svarbiausias noras ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 17:58:35 | Nuoroda
Bent man asmeniskai korepetitorius labai padejo. Tokia istorija aisku galima daug skaityt ir gana, bet nuolatinis darbas su saltiniais tikrai lavina mastyma. Taipogi ir anglu. Taisykles mokytis turbut nebuciau prisivertusi niekada o korepetitore nuolat jas kartodama tiesiog ikale i galva. Matematika taip pat padeda suprasti ir isigilinti labiau. Vienareiksmiskai - korepetitoriai naudingi. Aisku kas neturi pinigeliu, tenka labiau stengtis patiems. ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 18:05:55 | Nuoroda
Asmeniškai man viena KTU matematikos dėstytoja lb padėjo pasiruošti matematikos egzaminui, kadangi aš turėjau spragų iš 11 klasės, kai mums dėstė tokia panelė neseniai pabaigusi... ir šiaip manau, jog net jei ir atrodo jog viską puikiai moki, nueiti papildomai apsimoka, nes geri korepetitoriai (aišku tokį dar ir susirasti reikia) pabrėžia dalykus, kurie dažniausiai būna ar galėtų būti egzamine. Nenoriu peikti, bet vat pvz. viena mano draugė lankė parengiamuosius kursus VU KHF ir matematikos iš viso neišlaikė, nors tikrai žinau kaip ji stengėsi. Žinoma kursai nelygūs individualiam mokymui, tai turbūt todėl taip ir gavosi, bet vis tiek lankyti ten niekam nepatariu. P.S. puiki tema
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 18:13:11 | Nuoroda
Sureikšminat tuos korepetitorius. Na meka mane ir mokykloje gerai moke, ir namuose, tai ir rezultatas buvo tikrai neblogas, o lietuvių tai nžn, mokykloje labai prastai mokė ar išvis nemokė, tačiau užteko mėnesiuką kasdien pas korepetitorių pavaikščiot ir 60 proc. gavos...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 18:19:03 | Nuoroda
Sakai mėnesiuką? Tikriausiai vėlai susigriebei, ką? Lytų nepasakyčiau, kad gerai mokėjau, nors literatūros pamokos buvo įdomios, apie lytų korepetitorių gyvenime nemasčiau. bet 95 gavau Ir vis dėlto matematika be korepetitorės nebūtų pasisekus, bet čia kiekvienas žino ko jam trūksta ir stengias tobulėt tada viskas lb gerai išeina
Žinutė parašyta: 2008-07-17 18:42:42 | Nuoroda
jei nenori dirbti, nesugebi vienas isigilint i dalyka, mokykloj mokytojai yra lievi arba tu gryba pjauni, tuomet tikrai reikia korepetitoriu. info i galva niekas neides, reikia paciam prisiversti dirbti.. man nereikejo jokiu korepetitoriu, kadangi mokytojai buvo labai geri, visada atlikdavau uzduotis ir darydavau namu darbus (namie dar kartais savarankiskai paspresdavau), tad be problemu islaikiau egzus. Aisku padejo ir tai, kad turejau polinki i matematika, kazkaip naturaliai viska greitai suprasdavau ir tebesuprantu ;D
Žinutė parašyta: 2008-07-17 18:44:17 | Nuoroda
del to kartais paspresdavau, tai turiu pasakyti, kad cia tik artejant egzam, siaip megstu patinginiauti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:02:18 | Nuoroda
Man korepetitoriai padėjo Suteikė tiek naudingų žinių,tiek išmokė našiai dirbti.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą