Ar korepetitoriai padėjo pasiruošti egzaminams ?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:06:14 | Nuoroda
O as labai tingejau papildomai mokytis,tik anglu kalba papildomai pas korepetitore nuo 8 klases lankau. Nemanau,kad lankydamas kitus korepetitorius geriau egzus islaikyciau. Pas mane tiek daug klasioku vaiksciojo pas istorijos mokytojus,o rezultatai ju apgailetini.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:09:27 | Nuoroda
man tai tikrai padejo, nemaloniausia buvo kai per atestatu iskilmes skaite geriausius rezus ir vardino mokytojus kas jiem ruose, tai mane paminejo prie 6 egzu ir kai pasakydavo sules mokytojo pavarde tai namalonu buvo nes zinojau kad ne jie mane ruose...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:28:28 | Nuoroda
man tai labai padejo. be mokuytojos nebuciau islaikius chemijos, o db gavau 99:) visos zinios igytos per siuos metus ir esu lb dekinga savo virgutei:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 00:13:48 | Nuoroda
korepetitorius korepetitoriui nelygu vienas korepetitorius gali buti destytojas is kokio licejaus, ktug ar kokio univero ir gali but pasusvio pagrindines mokytojas(cia pvz., neisizeiskit pasusvietiskieciai ) pats nesinaudojau, nes nemanau, kad pinigai mokami uz sia paslauga atsiperka,(ypac kai is kaimo esu, kur gero mokytojo ne su ziburiu nerasi) nebent lb stengiesi. bet jei lb stengiesi, galbut kartais tie korepetitoriai net nereikalingi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 00:19:20 | Nuoroda
Niekas neverčia eiti pas prastus korepetitorius. Tokiu atveju manau daug geriau yra GALYBĖ savų pastangų. Aš vaikščiojau matematikos mokytis pas nuostabią mokytoją, nes mokykloje matematikos pamokos buvo vertos nulio. Tai egzaminą išlaikiau galima sakyt mokydamasis 1 kartą per savaitę (ir aišku + namų darbai). Jeigu ne korepetitorė, nebūčiau gavęs tų 84 balų, kuriuos dabar turiu.
Žinutė parašyta: 2008-07-18 00:35:19 | Nuoroda
nuosirdus sveikinimai. as asmeniskai mokykloj turejau klaikius mokytojus, kurie,kad ir kiek tu procentu gavau,jie man nepadejo visiskai. tad viskas vyko tik per save. ir tikrai visai px ar tu lankei papildomai,ar ne, nes tikrai pati maciau,kaip zmones mokedami nemazus pinigus,galvoja,kaip cia issisukus nuo mokymosi. pati lankiau anglu ir istorija,tiesa,anglu buvo silpnoka,bet galbut jei nebuciau lankius,gal visai nebuciau islaikius?:) tad kiekviena renkasi pagal save, nes neverta tiketis ,kad nieko nedarant,bus kazkas gero. antra vertus,sekme - bukuju pusej, bet anksciau ar veliau tenka irodyt,ka turi ,o ko - ne. o situacija mokyklose yra apgailetina. tera vienetiniai atvejai, kur yra geriau, bet apskritai paemus, arba darai kazka pats (vienas ar ne vienas),arba tikiesi,kad nebus biliuno.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 00:47:46 | Nuoroda
arba tiketis, kad rasinius apie tolerancija vertins tolerantiski vertintojai vat uztat, kad mokyklose apgailetina padetis. paciam nei kiek mokytojai nepadejo, na aisku jie patys taip nemano kaip as teko anglu palankyt kazkiek iki 10 klases pas korepetitore, bet po to atsisakiau, mokytoja gal ir tokia visai puse velnio buvo, kazkiek netgi padejo, bet tikrai teko paciam padirbet ir visai nemazai. ir 97 balai visai neblogas ivertinimas. juolab kad nuo 5 klases iki 11 deste vis kitos mokytojos, vos sugebejusios baigti kolegijas siauliu ar kedainiu ir pirmus ar antrus metus tedesciusios apskritai, tai apie koki paruosimo lygi galima kalbeti.
Žinutė parašyta: 2008-07-18 00:50:55 | Nuoroda
tai vat apie tolencija kalbant,tolerancijos nesulauksi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 12:55:59 | Nuoroda
Visus 12 metu mokykloj prasimokiau neidama pas jokius korepetitorius. Bet egzaminus islaikiau tikrai labai neblogai. Gal kai kuriem jie ir gali padet gerai pasiruost, bet manau jei tau nors kiek patinka dalykas ,kuri mokais, pats labai neblogai gali pasiruost. Na aisku dar reik per pamokas padirbeti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 14:56:46 | Nuoroda
Ejau pa sanglu ir istorijos korepetirotiu.su istorija niekados neturejau dideliu problemu, ji visad buvo mano hobis.Lankiau koreptitorius menesi laiko, gal truputi daugaiu, po to nebevaiksciuojau.Viska paisekiau pats ir tuo didziuojuosi.Nors, aisku, anglu ir nedaug gavau [ 70proc, bet zinau,kad cia mano kalte - nesugebejau susidoroti su rasiniais].Pritariu tiems,kurie teigia, kad korepitoriai kazka padeda.Jeigu pats nesimokysi - niekas nepades.Korepetitorius geriausiu atveju primena kazkiek uzmirstus dalykus, duoda info,kuria gali pasinaudoti ruosiantis egzaminui, o taipogi daug kas priklauso nuo poziurio i juos ir ju mokymo sistema( analogiskai su mokslu mokykloje).Kita vertus, pastebejau,kad tie,kurie nelabai mokesi, nelabai suprato tam tikrus dalykus mokykloje, palanke korepetitorius, neblogai islaike egzaminus.Bet viskas priklauso nuo mokinio.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 15:51:29 | Nuoroda
Jeigu pats nesimokysi ir neturesi noro mokytis, jokie korepetitoriai tau nepades
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 15:52:50 | Nuoroda
As manau kad korepetitorius reikalingas kai esi motyvuotas ir pan. Cia tiesiog kad tau paciam butu ramiau, kad galetum pats sau pasakyti '' as viska padariau ''. Tie korepetitoriai nera kokie burtininkai ir neatlieka jokiu magisku ritualu jei tu nieko nedarai tai nieko gero ir nelauk. Pati ejau pas anglu matematikos ir istorijos korepetirores / korepetitorius ir labai dziaugiuosi del to del rezultatu ir dar del to kad teko bendrauti su is tiesu labai fainais, protingais zmonemis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 15:55:40 | Nuoroda
Būtent ;] AŠ ėjau pas istorijos mokytoją, jis toks šaunus mokytojas, viską įdėmiai papasakoja, duoda, ką svarbu mokytis, ko nereikia, moko spręst, atkreipt dėmesį į tą ir aną. taigi pas jį mokiaus metus, gavau 97 proc, o tuo tarpu papildomai ėjau matematikos mokytis, nes mano mokytoja mokykloj išdėstydavo tik teoriją ir nieko nesuprasdavau, tad ėjau tik dėl geresnio pažymio, o egzaminui nieko nesimokiau, nieko nesprendžiau, nes tas matematikos VBE man buvo tik šiaip sau. dėl to gavau 50. Taip, kad korepetitorius negarantuoja, jog gausi labai daug. Tiesiog reikia noro mokytis. Bet šiaip gerai, kai gali pasikonsultuot su išmanančiu savo dalyką žmogumi, jei tau kyla neaiškumų, o jų būna ;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 18:25:03 | Nuoroda
As taip pat lankiau anksciau siame forume paminetus matematikos kursus VU KHF ir islaikiau egzamina 94%. Ju pilnai uzteko pasiruosti egzaminui, nors tai ir neprilygsta individualiam mokymui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 19:48:38 | Nuoroda
Noriu papasakoti savo istorija. Kai mokykloje buvo galima rinktis antra uzsienio kalba, o tai buvo 6 klaseje ilgai nedvejojus pasirinkau vokieciu kalba. Pirmas mokymosi pusmetis buvo ziaurus: nesuprasdavau apie ka kalba eidavo, gaudavau prastus ivertinimus ir buvo nemegstamiausia pamoka. Po pirmo pusmecio pasitariau su mama ir nutareme, kad reikia samdyti korepetitoriu. Turiu pasakyti, kad mokytoja is tiesu gavau puikia. Idomiai vesdavo privacia pamoka, puikiai isaiskindavo ir mano mokymosi rezultatai vis gerejo ir gerejo. Galiausiai ji mane su vokieciu kalba taip uzkabino, kad tai tapo mano arkliukas. Ir jau 8 klaseje zinojome (as ir mokytoja), kad laikysiu vokieciu kalbos valstybini egzamina. Ir iki 12klases buvo dirbama sistemingai ir siekiama pasiruosti valstybiniui egzaminui. Deja, 11 ir 12 klase mane nuvyle.(galbut, kad mokytoja tuo laiku istojo i univera, i kita specialybe ir vis maziau eme krepti demesi i mano pasiruosima). Bet tai dar nebuvo pabaiga...Galiausiai 11 ir 12klaseje ji atejo i mano mokykla, kur as mokiausi ir pradejo vesti pamokas. Atrodytu kas cia tokio, bet vietoj to, kad vestu pamokas, tai pradejo su panelemis plepeti pamoku metu apie nereiksmingus dalykus(kosmetika ir kt). P.S. mano grupiokes taip pat nesidomejo vokieciu kalba ir tik as viena ruosiausi egzaminui. Ka darysi...buvau priversta sedeti dantis sukantus...Slykstu buvo net ziureti i ja...Ir si nemaloni situacija tesesi iki pat egzamino. Bet geriausia buvo tai, kad likus savaitei iki egzamino, kai turejo buti konsultacijos teko jos tiesiog prasyneti, kad susitiktume ir pravestu pamoka. Ir si bjauri situacija per du metus ypatingai tikrai apkarto. Dziaugiuosi, kad egzas islaikytas ir nebereikes tureti su ja reikalu. Nors egzamino rezultatas tikrai nedziugina, nors ir buvo dirbta sistemingai ir mano pacios detos pastangos nuo 6 klases.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-18 23:36:52 | Nuoroda
Oho, čia tai bent istorija.. Na, dažniausiai mokytojos būna motyvuotos dirbti, kai gauna pinigus į rankas, manau. Tiesiog linkiu nepamiršti įgytų žinių ir jas tobulinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-19 22:42:49 | Nuoroda
anglu man nelemta buvo suprast,kad ir kiek litu praleidau... bet islaikiau net 45,lb dziaugiuos... daugiau korepetitoriu neturejau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-23 11:00:11 | Nuoroda
Man kazkaip pasiseke kad mokykloj turejau nuostabius mokytojus, kurie su mumis terliojosi kad kiekvienas durnius suprastu. Neturejau egzaminams jokiu korepetitoriu ir geresniu rezultatu negalejau net tiketis (na, jei as asmeniskai, pavyzdziui, i lietuviu k. pati pastangu niekada nedejau ir nemegau is principo , tai neturiu teises skustis mokytoja jei negavau 100, juk tai mano bedos ), ACIU mano mokytojams, visiems, nuo maziausiu klasiu, juk daugiau neturiu kam dekoti. Zinoma, reikia moketi ta duodama informacija pasiimti, „susidometi“ gal pasakyciau, bandyt suprast, ka darai, o ne siaip iskalti. Ir apskritai reikia noreti - juk jei nores tik mokytojas, o mokiniui bus ....., tai... Nieko ir neiseis. Domekites patys ir klauskit laiku jei nesuprantat, neleiskit atsirast spragoms. Suprantu ir uzjauciu tuos, kurie turejo mokytojus, kurie tik ateina, papasakoja savo dalyka, o toliau jiem nusispjaut, net i klausimus neatsakineja arba liepia knygoj skaityt kol suprasi arba - greiciausiai - taip ir nesuprasi. Ka tik ateje dirbti mokytojai gal ir su gerais ketinimais bet... Mum irgi pavadavo siek tiek tokia, tai visi keikesi, nieko nesuprasi Tada tiesiog nelieka nieko kito, kaip tik moketi pinigus papildomai...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą