VGTU kūrybinės industrijos
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-06 23:59:23 | Nuoroda

Gal ir nieko būtų, jei pridėtų tą balą, nes maniškis diplomas bus su pagyrimu. Bet aš tai jau pasimečiau visuose šituose reikaluose, nors vien kūrybinių industrijų programoj atrandu kažką įdomaus, nesu tikra dėl savo sąrašo...  galimybių ir norų.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-07 13:11:33 | Nuoroda

Saulėgrąža, Tu su tokiais balais tikrai įstosi, nebent dėl noro abejonės... :)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 14:04:12 | Nuoroda

Gal kas žino kiek tiksliai šiemet vietų ir kiek iš jų galės užpildyti vf?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-09 09:51:35 | Nuoroda

man irgi įdomu būtų...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-10 16:30:38 | Nuoroda

Bet siemet ir konkurencija... praeitais metais per visa paraisku davimo laikotarpi i pirma vieta padave daugaiu nei 100, o dabar dar visa savaite su virsum liko ir jau 246! Kalbu apie VF, o i mokama pirma vieta padave 38, i antra vieta net 110 (i antra vieta rase tie patys, kur i pirma nemokama rase, dauguma), tai konkurencija siaubinga, populiariausios studijos visam VGTU! KI lenkia net architektura (ja i pirma vieta irase 243 VF)! Vakar Architektura buvo pirma, o dabar jau antra po KI! Siaubinga.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 18:25:19 | Nuoroda

Baisu! O jeigu nepasitvirtins visų lūkesčiai?  sapnavau, kaip man vienas žmogus sakė, kad nestočiau ten! Vajej... aš dar nepadavusi prašymo.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-13 13:34:39 | Nuoroda

paskaiciau kai kuriuos senesnius atsiliepimus...na ir svaigsta kai kurie cia....kad islaike egza blogiausiai 97% ir jau nesitiki i mokama istot?wtf??? taigi dauguma zmoniu, padave prasymus i sia specialybe, yra ir egzaminus panasiai kaip jus islaike, ir masto panasiai- bijo kad neistos ir pan... aisku konkurencija didele, bet ja sudaro daugelis tokiu, kurie kaip ir siame forume rasineja- islaike visus egzus 40-60% ir labai abejoja ar istos..tai jie ir turetu abejoti...:) as pvz buvau lb susidomejus sia specialybe, bet pasikalbejau su studentais ir studentemis, paskaiciau stud.programa ir db rasysiu ja tik 3 nr..atsarginiu atveju.tiesiog cia socialine sritis ir dar gaus zmones komunikacijos bakalaura, o man kurybines industrijos turetu but arciau kurybos ir meno(menas+verslas). Gaila, tokios specialybes LT dar ner, o vat Skotijoj tuo paciu pavadinimu, yra... www.courses.napier.ac.uk/U54601.htm   hehe, atrodo VGTU nevykusiai kazka nukopijavo:-/ :)   visa tai buvo tik MANO nuomone:)

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2009-07-13 13:37:09 | Nuoroda

www.napier.ac.uk/sci/Pages/default.aspx   ta nuoroda neveikia kazin kodel, tai va cia jei kam idomu, gal veiks:)

  • Dailė / MBE 10
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-13 13:37:40 | Nuoroda

Šią specialybę rašiau pirmu numeriu, kad ir kiek kaitaliojau studijų programų sąrašą ji vis būdavo  viršuje, nes labiausiai mane domina. Taip galbūt kiek ir baisoka, visgi nauja specialybė, dar neaiškios perspektyvos, nors, rodos, turėtų būt ganėtinai perspektyvu, manau, kad verta bandyti stoti  ten kur nori, kad paskui netektų gailėtis   dabar po daug dvejonių jau nebesiruošiu nieko keisti, beje sėkmės visiems čia stojantiems, galbūt būsim kursiokai - grupiokai

Žinutė parašyta: 2009-07-13 13:43:34 | Nuoroda

Man abiejų nuorodų neatidaro.

Visos verslo specialybės yra socialinių mokslų studijų srity  jeigu norisi kažko labiau prie meno, galima rinktis iš meno srities. Kito pasirinkimo Lietuvoj neturim.

Man tai kūrybinės industrijos pasirodė tokia įdomesnė vadybos rūšis, paskui galima magistre baigt normalią vadybą ar adminisravimą be priemaišų

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-13 13:44:39 | Nuoroda
fury_idol rašė:

Šią specialybę rašiau pirmu numeriu, kad ir kiek kaitaliojau studijų programų sąrašą ji vis būdavo  viršuje, nes labiausiai mane domina. Taip galbūt kiek ir baisoka, visgi nauja specialybė, dar neaiškios perspektyvos, nors, rodos, turėtų būt ganėtinai perspektyvu, manau, kad verta bandyti stoti  ten kur nori, kad paskui netektų gailėtis   dabar po daug dvejonių jau nebesiruošiu nieko keisti, beje sėkmės visiems čia stojantiems, galbūt būsim kursiokai - grupiokai

 Pas mane ji taip pat bus pirmoji, nes kito varianto nematau  o dvejonės lygiai tokios pačios... Tačiau manau verta rizikuoti.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-13 14:01:31 | Nuoroda

shita specialybe vf parashiau 6 o mokama 11 :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-13 14:05:58 | Nuoroda
jauniklis rašė:

shita specialybe vf parashiau 6 o mokama 11 :)

 koks tavo KB?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-13 14:10:38 | Nuoroda

na ka, viena konkurente maziau turit.. kurybiniu industriju neitraukiau i savo sarasa, istorija baisiai nenusiseke.. bet visiems busimiems kurybindustrieciams didziausios sekmes studijuojant :)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Žinutė parašyta: 2009-07-13 15:00:15 | Nuoroda
tamoshiuke rašė:

na ka, viena konkurente maziau turit.. kurybiniu industriju neitraukiau i savo sarasa, istorija baisiai nenusiseke.. bet visiems busimiems kurybindustrieciams didziausios sekmes studijuojant :)

 Užjaučiu dėl istorijos

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-13 15:05:23 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
tamoshiuke rašė:

na ka, viena konkurente maziau turit.. kurybiniu industriju neitraukiau i savo sarasa, istorija baisiai nenusiseke.. bet visiems busimiems kurybindustrieciams didziausios sekmes studijuojant :)

 Užjaučiu dėl istorijos

 nieko, istversiu :)

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
  • Užsienio kalba (prancūzų) / VBE 54
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-13 17:20:32 | Nuoroda

Gavau atsakyma is VGTU, del vietos skaiciu:

Sveiki,
finansai skiriami studijų sritims, ši programa priklauso socialinių mokslų sričiai. Taigi visi pasirinkę šios srities studijas pretenduos į "krepšelius" skirtus socialiniams mokslams. Konkretaus atsakymo, deja, nėra. Bendras vietų (vf ir m) skaičius šioje programoje apie 25.
Geros dienos
J.Giedraitienė

Taigi, kazkas klydo, kur sake, kad bus dvi grupes po 30. Konkurencija dar didesne :) As asmeniskai jau nebesitikiu pakliuti, bet vistiek rasysiu i pirma ir antra vieta nemokamai ir mokamai :)

Žinutė parašyta: 2009-07-13 21:59:27 | Nuoroda

25? 

Iš pradžių sakė, kad dvi grupės po 25...

Žinutė parašyta: 2009-07-13 23:20:48 | Nuoroda

Baisu... Kokie jūsų KB stojant į šią specialybę?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-07-14 12:59:22 | Nuoroda

Jūs su 19 KB nerimaujat, o ką man galvoti su 16,98 Labai norėčiau studijuoti šią spec.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą