VU TSPMI 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:10:46 | Nuoroda

kaip manot, ar turiu šansų įstoti į nemokamą, jei mano balai yra: istorija 100, lietuvių 89, anglų 84 ir matematika 9 b lygiu? :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:20:08 | Nuoroda
Tadas12 rašė:

kaip manot, ar turiu šansų įstoti į nemokamą, jei mano balai yra: istorija 100, lietuvių 89, anglų 84 ir matematika 9 b lygiu? :)

 Ta matematika tau pašikt gali visą reikalą, bet, manau, istorijos šimtukas tave ištrauks ir įstosi į vf. Bent jau linkiu :)

Aš čia į vf neįstoju su savo rezultatais - istorijos per mažai. Šausiu į MRU teisę vf, jei per fuksą neįstosiu į VU teisę dar :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:26:28 | Nuoroda

o į mokamus bandyt nenori? 

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 84
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:31:33 | Nuoroda

gal čia ir juokingai paklausiu bet ar yra man šansų į mokamą įstoti jei istorijos 83 lt 89 ang 71 matiekos metinis 9?

 

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:03:45 | Nuoroda

Turiu lietuvių 89, anglų 88, istorija 78, matematika B 5. Balas išeina toks: 18,06. Į MRU teisę lyg ir įstočiau, bet pirmu numeriu parašiau VU Politikos mokslus... nesupykčiau, jei nutiktų stebuklas. :)))

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:16:59 | Nuoroda
donatus rašė:

Turiu lietuvių 89, anglų 88, istorija 78, matematika B 5. Balas išeina toks: 18,06. Į MRU teisę lyg ir įstočiau, bet pirmu numeriu parašiau VU Politikos mokslus... nesupykčiau, jei nutiktų stebuklas. :)))

 mano balas 18,72 bet abejoju kad įstočiau

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:20:52 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
donatus rašė:

Turiu lietuvių 89, anglų 88, istorija 78, matematika B 5. Balas išeina toks: 18,06. Į MRU teisę lyg ir įstočiau, bet pirmu numeriu parašiau VU Politikos mokslus... nesupykčiau, jei nutiktų stebuklas. :)))

 mano balas 18,72 bet abejoju kad įstočiau

 tai ką, visi į MRU trauksim? :D

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:23:35 | Nuoroda
donatus rašė:
Karalaitė rašė:
donatus rašė:

Turiu lietuvių 89, anglų 88, istorija 78, matematika B 5. Balas išeina toks: 18,06. Į MRU teisę lyg ir įstočiau, bet pirmu numeriu parašiau VU Politikos mokslus... nesupykčiau, jei nutiktų stebuklas. :)))

 mano balas 18,72 bet abejoju kad įstočiau

 tai ką, visi į MRU trauksim? :D

 vis vien parašysiu vu o gal įstosiu į mokama taip netyčia

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:25:34 | Nuoroda

Karalaite, jug gi viskas priklauso nuo šiais metasi stojančių. Juk gi , kaip aš suprantu ir pataisykite jei klystu, konkursinio balo sudarymas kito.. Beje aš ir pats norėčiau įstoti į TSPMI ir labai knieti paklausti, kaip sekėsi istorijos lietuvių ir anglų egzaminai? turiu omenyje rezultatus. Aš pats asmeniškai bandysiu šauti ( deja su tokiai rezultatai geriausiu atveju tik į mokamą )  su ist- 94; angl -85 ; lt (prašom nesijuokti, visokių fail būna.) - 65.

  • Chemija / VBE 65
  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:27:59 | Nuoroda
telius rašė:

Karalaite, jug gi viskas priklauso nuo šiais metasi stojančių. Juk gi , kaip aš suprantu ir pataisykite jei klystu, konkursinio balo sudarymas kito.. Beje aš ir pats norėčiau įstoti į TSPMI ir labai knieti paklausti, kaip sekėsi istorijos lietuvių ir anglų egzaminai? turiu omenyje rezultatus. Aš pats asmeniškai bandysiu šauti ( deja su tokiai rezultatai geriausiu atveju tik į mokamą )  su ist- 94; angl -85 ; lt (prašom nesijuokti, visokių fail būna.) - 65.

 tai tavo dar gerai, mano tai ist 83 lt 89 anglų 71 tai labai abejoju ar įstosiu bet vis vien bandysiu, nes po to gailėsiuos jei neparašysiu

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:30:58 | Nuoroda

Karalaite, į mokamą tikrai turėtum įstoti... jei tik yra pinigų - pirmyn. :) Labai jums, studijuosiantieji ten, labai pavydėsiu. :))) Planuoju, kad kai pasibaigsiu teisės studijas, kas mane irgi traukia, imsiuos ir šitų studijų. :) Nes nu, svajonė vis tiek kada nors turi išsipildyti! :)))

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:35:33 | Nuoroda
donatus rašė:

Karalaite, į mokamą tikrai turėtum įstoti... jei tik yra pinigų - pirmyn. :) Labai jums, studijuosiantieji ten, labai pavydėsiu. :))) Planuoju, kad kai pasibaigsiu teisės studijas, kas mane irgi traukia, imsiuos ir šitų studijų. :) Nes nu, svajonė vis tiek kada nors turi išsipildyti! :)))

 gaila tų pinigų, nes žinau kad gal į kitą specia lybę vf įstočiau bet ko dėl svajonės nepadarysilabai geras tavo požiūris aš lygiai taip pat elgsiuosi jei neįstosiu

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:27:35 | Nuoroda

kaip manot, jei lt 100, istorija 100, bet anglu tik 88, o matke b lygiu10, yra garantija i vf?

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:32:58 | Nuoroda

Labai norėčiau į čia į vf vietą... bet manau su 99 istės, 92 lietuvių, 81 anglų ir  8A matkės mažai šansų patekt deja..

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:39:51 | Nuoroda
nuisance rašė:

Labai norėčiau į čia į vf vietą... bet manau su 99 istės, 92 lietuvių, 81 anglų ir  8A matkės mažai šansų patekt deja..

 net nzn sunku šiais metais ką nors prognozuoti, bet bandyk gal ir įstosi

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:54:51 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
nuisance rašė:

Labai norėčiau į čia į vf vietą... bet manau su 99 istės, 92 lietuvių, 81 anglų ir  8A matkės mažai šansų patekt deja..

 net nzn sunku šiais metais ką nors prognozuoti, bet bandyk gal ir įstosi

 Na taip į pirmas vietas ir reikia rašyt tas svajones :) gal netyčia juk pateksi..va o jau į galą sarašo tai jau pradėt tokias į kurias realiai gali įstot :D nors šiemet tikrai sunku ką nors prognozuot...ech galėjau metais anksčiau gimt :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:57:00 | Nuoroda
nuisance rašė:
Karalaitė rašė:
nuisance rašė:

Labai norėčiau į čia į vf vietą... bet manau su 99 istės, 92 lietuvių, 81 anglų ir  8A matkės mažai šansų patekt deja..

 net nzn sunku šiais metais ką nors prognozuoti, bet bandyk gal ir įstosi

 Na taip į pirmas vietas ir reikia rašyt tas svajones :) gal netyčia juk pateksi..va o jau į galą sarašo tai jau pradėt tokias į kurias realiai gali įstot :D nors šiemet tikrai sunku ką nors prognozuot...ech galėjau metais anksčiau gimt :D

 na jau kada gimem tadaaš tai db žiūriu kur norėčiau stoti ir net nzn labai man sunku bijau, kad įstosiu ir man nepatiks

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:03:45 | Nuoroda

Na taip kai dar nežinai kur nori tai tikrai baisu kad gali suklyst ir neteisingai pasirinkt.. :) man tai politikos mokslai buvo sena bet turbūt vis dar nepasiekiama svajonė :D nors ir daug kontraversiškų atsiliepimų girdėjęs apie jų perspektyvą ir naudą... :) bet jei ką pakaks ir teisės kur nors :) kad tik kas priimtų :D

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:05:37 | Nuoroda
nuisance rašė:

Na taip kai dar nežinai kur nori tai tikrai baisu kad gali suklyst ir neteisingai pasirinkt.. :) man tai politikos mokslai buvo sena bet turbūt vis dar nepasiekiama svajonė :D nors ir daug kontraversiškų atsiliepimų girdėjęs apie jų perspektyvą ir naudą... :) bet jei ką pakaks ir teisės kur nors :) kad tik kas priimtų :D

 o aš tai žinau, kad teises nenoriu nzn kodėl bet nevilioja galbūt bijau, kad bus man per sunku tačiau apie verslo informacijs vadyba galoju, bet nzn kažkaip keistai ji man skamba

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / MBE 10
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:10:00 | Nuoroda
nuisance rašė:

Labai norėčiau į čia į vf vietą... bet manau su 99 istės, 92 lietuvių, 81 anglų ir  8A matkės mažai šansų patekt deja..

 dar ir kaip šansų yra :D

  • Istorija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą