Kauno kolegija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:53:30 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

na nes noriu pradeti savarankiskai gyventi, vertinti pinigus ir pan :D o tai maniskiai jau isvis pakvaisto, kuo vyresne darausi tuo man maziau galima :D o tu kodel ne klaipedoje?

 nes girdėjau, kad Kaune geriau, daugiau duoda visko pačiupinėt :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:56:48 | Nuoroda
vaje rašė:
egzzzotika rašė:

na nes noriu pradeti savarankiskai gyventi, vertinti pinigus ir pan :D o tai maniskiai jau isvis pakvaisto, kuo vyresne darausi tuo man maziau galima :D o tu kodel ne klaipedoje?

 nes girdėjau, kad Kaune geriau, daugiau duoda visko pačiupinėt :D

 Vel kisuosi - jei apie kolegija Kauno kalbat, tai tikrai, nemazai "paciupinet"leidzia. Mano specialybes praktikoje leido eit i lavonine, ten pjauste kuna kaip koki mesos gabala. Kai kurie nedirso eiti vidun

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:58:07 | Nuoroda
Kęstutis1244 rašė:

Atsiprasau, kad kisuosi i judvieju pokalbi, bet LKKA daug daugiau demesio skiria sporto fiziologijai, pvz.,yra paskaita judesiu valdymas ir mokymas, sporto ir pratimu fiziologija, oKMU to tikrai nera. KMU skiria daugiau demesio anatominiams dalykams, o LKKA - sportiniams.

Tavo pateikta informacija butu galima interpretuoti sitaip:

KMU daugiau demesio skiria pamatinems zinioms, kurios, ko gero, ilgai isliks teisingos ir jas galesi pritaikyti visos savo karjeros metu. Jei puikiai suprasi anatomija ir fiziologija, tuomet be vargo galesi uzsiimti siuo darbu, nuolatos tobuleti.

LKKA daugiau demesio skiria sportinei reikalo pusei, o si - labai nepastovi. Siandien jau niekas nebeatlieka tokiu pratimu, kokie buvo populiarus pries 10 metu. Taigi, kol baigsi, tavo zinios bus bevertes.

Cia tik siaip, pamastymai

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:00:26 | Nuoroda
Kęstutis1244 rašė:
vaje rašė:
egzzzotika rašė:

na nes noriu pradeti savarankiskai gyventi, vertinti pinigus ir pan :D o tai maniskiai jau isvis pakvaisto, kuo vyresne darausi tuo man maziau galima :D o tu kodel ne klaipedoje?

 nes girdėjau, kad Kaune geriau, daugiau duoda visko pačiupinėt :D

 Vel kisuosi - jei apie kolegija Kauno kalbat, tai tikrai, nemazai "paciupinet"leidzia. Mano specialybes praktikoje leido eit i lavonine, ten pjauste kuna kaip koki mesos gabala. Kai kurie nedirso eiti vidun

 o kokia tavo specialybė? ar jaurašei, nerandu

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:01:34 | Nuoroda

Tarp kitko, geri pamastymai 

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:03:19 | Nuoroda

Taip ir maniau, kad kai uzsiminsiu apie lavonine, tai paklausit, kokia spec. kazkaip daug ka sumasina tas zodis Biomedicinine diagnostika, ale jau isejau pries 2 sav.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:10:04 | Nuoroda

www.lkka.lt/index.php?cid=5865

paskaitykit.kaip manot  ar verta cia?ar pelninga?mokslas kainuoja i metus 10180lt.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:20:16 | Nuoroda

nežinau, ką ir pasakyti... brangu, bet visur dabar dideles kainos

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:21:52 | Nuoroda
vaje rašė:

nežinau, ką ir pasakyti... brangu, bet visur dabar dideles kainos

 na tiek to..einu geriau namus tvarkyti :D o tai  ciA tik laiko gaisinimas, vistiek jau  nieko nepakeisi :D veliau prisijungsiu, gal dar ka sumastysim, bet abejuoju :)P

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:22:57 | Nuoroda

pala dar :D kokį kodą reik tam prašyme įrašyt? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:18:28 | Nuoroda
vaje rašė:

pala dar :D kokį kodą reik tam prašyme įrašyt? :)

 nueik i www.lamabpo.lt ir ten kazkur turi buti kodai, tik paieskot reikia geriau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:21:04 | Nuoroda

isiterpsiu i jusu pokalbi. truputi juokingai skamba kai sakoma kad KK yra s... ir pan, o jau koks LVA tai jega. i ta LVA yra zymiai lengviau istot nei i KK, taip kad tai daug ka pasako.. kitas dalykas apie islyginamasias, turiu pazistama kuri baige KK biomedicinine diagnostika, ir i islyginamasias istojo i VDU biologija. taip kad maziau kalbu, kurios yra neargumentuotos ir pan.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:46:24 | Nuoroda

Jei neįstosiu į KTU, tai čia stosiu į tą pačia spec. kaip ir KTU - verslo anglų kalbą. Jei neįstosiu į šią spec. nusišausiu

  • Biologija / MBE 7
  • Istorija / MBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 8
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:57:29 | Nuoroda
plepute rašė:

isiterpsiu i jusu pokalbi. truputi juokingai skamba kai sakoma kad KK yra s... ir pan, o jau koks LVA tai jega. i ta LVA yra zymiai lengviau istot nei i KK, taip kad tai daug ka pasako.. kitas dalykas apie islyginamasias, turiu pazistama kuri baige KK biomedicinine diagnostika, ir i islyginamasias istojo i VDU biologija. taip kad maziau kalbu, kurios yra neargumentuotos ir pan.

 Nesakyciau, kad KK nieko gero, jei ten pats nesimokyciau, jei ka. Zemas lygis ir tiek, meciau ne neatsigrezdamas. Taip, galima i islyginamasias, bet nesuprantu, kam moket uz studijas po kolegijos, kai galima iskart i universiteta istot...Kokie cia nedraugiski zmones, vakar prisiregistravau, bet jau man gana tokio sirsyno

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:59:40 | Nuoroda

 Kaip manote ar ymanoma istot i multimedija su tokias mano rezultatais?

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:44:03 | Nuoroda

Gal kas zinot, ar be matiekos egzo galima istoti i istaigu ir imoniu administravima? paskaiciavus balas nesiekia ne 10-ties

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:45:59 | Nuoroda

ar kas nors nori stoti i kineziterapiją šioje kolegijoje ?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:03:16 | Nuoroda
Mante19 rašė:

 Kaip manote ar ymanoma istot i multimedija su tokias mano rezultatais?

 manau imanoma ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:04:56 | Nuoroda
ūūūūū rašė:

ar kas nors nori stoti i kineziterapiją šioje kolegijoje ?

 stos stos, tik dar neatsiliepe..bet jau lamabpo.lt yra net skaicius KIEK I SIA ir KITAS srytys padave prasymu abiturientai :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:22:00 | Nuoroda
Kęstutis1244 rašė:
plepute rašė:

isiterpsiu i jusu pokalbi. truputi juokingai skamba kai sakoma kad KK yra s... ir pan, o jau koks LVA tai jega. i ta LVA yra zymiai lengviau istot nei i KK, taip kad tai daug ka pasako.. kitas dalykas apie islyginamasias, turiu pazistama kuri baige KK biomedicinine diagnostika, ir i islyginamasias istojo i VDU biologija. taip kad maziau kalbu, kurios yra neargumentuotos ir pan.

 Nesakyciau, kad KK nieko gero, jei ten pats nesimokyciau, jei ka. Zemas lygis ir tiek, meciau ne neatsigrezdamas. Taip, galima i islyginamasias, bet nesuprantu, kam moket uz studijas po kolegijos, kai galima iskart i universiteta istot...Kokie cia nedraugiski zmones, vakar prisiregistravau, bet jau man gana tokio sirsyno

 nu zinok ne visi gali iskart i univera, nes egzu rezultatai gal per mazi univerui. na tai tau ten nieko gero, o kitiem gerai. as manau jau vien kad istoti sunkiau i ten nei i LKKA ar LVA daug ka pasako apie mokymo lygi. prie ko cia nedraugiski zmones ? visi pasakom savo nuomone :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą