rekvizitai egzamino darbe
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:21:10 | Nuoroda

ei zmones, gal zinot ar tikrai nevertinami tie darbai kuriuose paarasai savo varda bei pavarde ? na siandien per anglu egzamina rasymo darbe kur reikejo rasyti laiska, parasiau savo varda bei pavarde. gal kam teko susidurti su tokia problema ? prasau, padekit :( is anxto dekoju !
 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:27:20 | Nuoroda
doviliuke rašė:

ei zmones, gal zinot ar tikrai nevertinami tie darbai kuriuose paarasai savo varda bei pavarde ? na siandien per anglu egzamina rasymo darbe kur reikejo rasyti laiska, parasiau savo varda bei pavarde. gal kam teko susidurti su tokia problema ? prasau, padekit :( is anxto dekoju !
 

 Manau, kad nevertinami užjaučiu, man pasakojo kai parašė laišką ir vaikis iš neturėjimo ką veikt kažkokia žvaigždutę nupiešė, tai jam padarė neišlaikyta egzaminą prie porą metų mokytoja ,sake šiandien žiūrėjau žiūrėjau ir nusprendžiau nerašyt tai prisimines, nes vardas pavardė gali būti kaip sufleris vertintojui ar kažkas panašaus pagal įstatymus.

  • Biologija / VBE 13
  • Informacinės technologijos / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:30:06 | Nuoroda

uzjauciu bet 100 % nevertins jei valstybinis...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:32:44 | Nuoroda

na taip buvo valstybinis. o kazin ar galesiu perlaikyt, kaip manot ? negali taip but, jog visu mano egzaminu nevertins ? :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:36:43 | Nuoroda

Taip griežtai baudžia? :O

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:37:06 | Nuoroda

Blemba kaip uzjauciu :( cia tai ziauru... bet kaip tu neysiskaitei, keleta kartu buvo pamineta tiek ant virselio, tiek ant uzduoties, kad nepasirasineti..ir mokytojos turejo ispeti :(

Kitiems tavo egzams tai tikrai netures reiksmes.. tu galesi perlaikyt mokyklini. :)Bent tiek gerai..

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:39:58 | Nuoroda

na bent gerai, kad kitiems egzaminams tai nepakenks :( na tokia ziopla buvau, is jaudulio net nepagalvojau kad tai begalo svarbu :( paarsiau nec laiska, taciau jie neiko gero neatrase, na kad svarstis ir teik :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:41:41 | Nuoroda

nu pasvarstys ir gal pasigailes,,,,? tikrai labai uzjauciu...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 21:43:12 | Nuoroda

dekui labai . na jeigu ir pasvarstis tai nemanau, kad mano naudai, na kad ten as viena is tukstanciu tokia ziopla tai jiems dzin ;(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:02:57 | Nuoroda

nu bet prasinesei juk jie zmones( turbut )gal supras kad jaudulys daro savo.. nu linkiu sekmes sitoj istorijoje...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:09:52 | Nuoroda

na bandysiu. bet manau rezultatas aiskuus :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:24:51 | Nuoroda

Taigi visur GRIEZTAI pasakyta kad nerasyti duomenu kurios galetu padeti identifikuoti tavo asmenybe. Man atrodo net mokyklos negalima parasyti...

Uzjauciu istikro...

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:51:49 | Nuoroda

na jo zinau, kad negalima kazkokiu savo rekvizitu rasyt...

bet manau turetu buti suteikta kazkokia galimybe, kaip ir nec rase tai tipo i mano parsyma bus atsizvelgta, bet kad viskas ok bus prizadeti negali. tai taip ir leidzia iskart suprast kad be sansu :( girdejau jog lt egzo neanuliuoja, siuncia vyr komisijai, bet neaisku kaip su anglu :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:54:53 | Nuoroda

Uzuojauta ...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:00:31 | Nuoroda

kazkox kosmaras :( vieni 100% istikine jog anuliuos, kiti dar mano jog bus atsizvelgta ir gali siust vyr komisijai vertinimoo :( o kaip istikrujuu ? galbut kazkas yra susidure su tuo ir patyre patys ? ar nera tokiu zioplu kaip as :(

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:02:46 | Nuoroda

118 - ten dazniausiai viska pasako...

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:08:22 | Nuoroda

na viska, tik ne tokia info ;/

Žinutė parašyta: 2009-06-03 23:56:14 | Nuoroda

 Mokytoja mum sake, jog kartais nesa pas pirmininka, o tas jau spredzia ka daryt. Daznai buna, jog uztusuoja ir leidzia taisyti is naujo :)

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 78
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2009-06-04 00:19:25 | Nuoroda
rosso rašė:

 Mokytoja mum sake, jog kartais nesa pas pirmininka, o tas jau spredzia ka daryt. Daznai buna, jog uztusuoja ir leidzia taisyti is naujo :)

 Jo, ir aš tą patį žinau.  Pažymi ant darbo, kad buvo nurodyti asmeniniai duomenys, juos užtušuoja ar ką ten jiems padaro, kad nesimatytų, ir dažniausiai toliau taiso.

Aišku, vertintojams maža džiaugsmo ;-D nešti, taisyti, tušuoti, rašyti.. O kai vertintojas nelinksmas, tai ir kimba. Na, bet paaiškės rezultatai, paaiškės ir tavo situacija. Net jei dėl to netaisytų, perlaikyti tikrai turėtų leisti.

Dėl visa ko, paknaisiok po NEC'o tinklalapį, gal bus kur panaši paslaptis išduota. :-D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:26:45 | Nuoroda

oj tikiuosi ir su mano darbu taip atsistiks :(

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą