rekvizitai egzamino darbe
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:30:20 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
doviliuke rašė:

ei zmones, gal zinot ar tikrai nevertinami tie darbai kuriuose paarasai savo varda bei pavarde ? na siandien per anglu egzamina rasymo darbe kur reikejo rasyti laiska, parasiau savo varda bei pavarde. gal kam teko susidurti su tokia problema ? prasau, padekit :( is anxto dekoju !
 

 Mano mokytoja - nepriklausoma ekspertė. N metų taiso tuos darbus. Sakė visada būna taip: jei mokinys, apsižioplinęs ko nors prirašo savo darbe, tuomet tas darbas nunešamas komisijos pirmininkui, kuris tiesiog liepia užtušuoti vardą ir pan.duomenis su korektoriumi ir tas darbas tikrinamas toliau. Net ir tokius darbus, kur rašo ,,Gerai įvertinkit, sumokėsiu. Mano tel. ...'' užtušavę šitas nesąmones vertina, tai manau, kad tavęs pasigailės. Viskas bus gerai, nesijaudink, nestresuok. Juk ir vertinimo komisijoje žmonės dirba.

 "Gerai ivertinkit, sumokesiu...."

Žinutė parašyta: 2009-06-04 09:40:36 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Lenocka rašė:
Muuuuu rašė:
doviliuke rašė:

ei zmones, gal zinot ar tikrai nevertinami tie darbai kuriuose paarasai savo varda bei pavarde ? na siandien per anglu egzamina rasymo darbe kur reikejo rasyti laiska, parasiau savo varda bei pavarde. gal kam teko susidurti su tokia problema ? prasau, padekit :( is anxto dekoju !
 

 Mano mokytoja - nepriklausoma ekspertė. N metų taiso tuos darbus. Sakė visada būna taip: jei mokinys, apsižioplinęs ko nors prirašo savo darbe, tuomet tas darbas nunešamas komisijos pirmininkui, kuris tiesiog liepia užtušuoti vardą ir pan.duomenis su korektoriumi ir tas darbas tikrinamas toliau. Net ir tokius darbus, kur rašo ,,Gerai įvertinkit, sumokėsiu. Mano tel. ...'' užtušavę šitas nesąmones vertina, tai manau, kad tavęs pasigailės. Viskas bus gerai, nesijaudink, nestresuok. Juk ir vertinimo komisijoje žmonės dirba.

 "Gerai ivertinkit, sumokesiu...."

 Tu nemanyk, mums mokytoja kaip pripasakojo: po 1000Lt siūlo už 100 balų :D, paskambinkit, praneškit ten visaip varo :D Ir kas svarbiausia, kasmet tokių dundukų atsiranda :D

 Nieko sau.. =D geras.. ot duoda, vaikuciai =DD  Ju vietoj dziaugciausi, kad isvis darba taiso... =))

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:07:39 | Nuoroda

Chi chi, linksmai čia ;D
O temos autorę užjaučiu tikrai, stresas visagalis :/ Na, bet tikėkimės "žmogiškas" vertintojas pasitaikys :)

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:53:46 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Muuuuu rašė:
Lenocka rašė:
Muuuuu rašė:
doviliuke rašė:

ei zmones, gal zinot ar tikrai nevertinami tie darbai kuriuose paarasai savo varda bei pavarde ? na siandien per anglu egzamina rasymo darbe kur reikejo rasyti laiska, parasiau savo varda bei pavarde. gal kam teko susidurti su tokia problema ? prasau, padekit :( is anxto dekoju !
 

 Mano mokytoja - nepriklausoma ekspertė. N metų taiso tuos darbus. Sakė visada būna taip: jei mokinys, apsižioplinęs ko nors prirašo savo darbe, tuomet tas darbas nunešamas komisijos pirmininkui, kuris tiesiog liepia užtušuoti vardą ir pan.duomenis su korektoriumi ir tas darbas tikrinamas toliau. Net ir tokius darbus, kur rašo ,,Gerai įvertinkit, sumokėsiu. Mano tel. ...'' užtušavę šitas nesąmones vertina, tai manau, kad tavęs pasigailės. Viskas bus gerai, nesijaudink, nestresuok. Juk ir vertinimo komisijoje žmonės dirba.

 "Gerai ivertinkit, sumokesiu...."

 Tu nemanyk, mums mokytoja kaip pripasakojo: po 1000Lt siūlo už 100 balų :D, paskambinkit, praneškit ten visaip varo :D Ir kas svarbiausia, kasmet tokių dundukų atsiranda :D

 Nieko sau.. =D geras.. ot duoda, vaikuciai =DD  Ju vietoj dziaugciausi, kad isvis darba taiso... =))

 Nesupranta chebra, kokia čia sistema su 100 prekyba.

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-04 22:07:24 | Nuoroda

tikekis, viskas bus gerai, juk vertintojai irgi zmones, gal uztusuos ir toliau tikrins ;]]] zinau, kad vienas is mano mokyklos anglu rasini parase i juodrasti, nes nemate, kad svarrastis kitam psl.. pamenat, juk buvo rasiniui duoti du juodrascio puslapiai, ir jis nepamate kitoj pusej svarrascio ir tiesiog ant juodrascio uzrase: final version.. gal patikrins, nors pagal taisykles i juodrasti net neziuri..

Žinutė parašyta: 2009-06-04 22:31:04 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

 Tu nemanyk, mums mokytoja kaip pripasakojo: po 1000Lt siūlo už 100 balų :D, paskambinkit, praneškit ten visaip varo :D Ir kas svarbiausia, kasmet tokių dundukų atsiranda :D

 Nu man įdomu kokiam čia pasakų pasaulį taip. Ne be reikalo visur eina 3 vertintojai. Gerai, pirmam sumoka 1000 - kiti užsimerkę peržvelgs ar jiems irgi mokės ? :D Abejoju ar kas rizikuotų dėl tokios sumos.

 

Beje dėl to vardo - nu blin apgailėtina :D Juk buvo tiek užduotį tiek pabaigoje paminėta jog PASIRAŠYTI NEREIKIA :D Jau rašant egzą tai prajuokino - paskaičiau ir pagalvojau, kažkas tikrai pasirašys vardą pavardę :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą