Visų egzaminų apžvalga
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-13 18:00:39 | Nuoroda

Kadangi man visi egzaminai buvo sunkūs ir įtempti, aš galiu tai atvirai teigt :)))

Žinutė parašyta: 2009-06-13 18:06:45 | Nuoroda

Laikiau 5 egzaminus. Taigi, apie kiekviena trumpai:

1. Lietuviu VBE - beveik nesiruosiau isvis, pasikartojau tik funkcinius stilius. rasiau rasini "ar dora prisidengti kauke?", atrodo visai neblogai sekes. bet rasiniu temos buvo sunkesnes nei interpretaciju opcijos, tad bendram lygy sunku prognozuoti, kaip bus. Pamates teksto suvokima, pagalvojau levakiskas kazkoks, taciau visai idomus pasirode, tik va klausimai sukti gan, bet laiko uzteko. Tikiuos ~60-80%. Siaip tikejaus sunkesnio lietuviu egzamino.

2. Informatikos MBE - nieko nesiruosiau, kadangi jauciaus pakankamai stiprus toj srity, ir, beje, gi ne valstybinis, o visgi mokyklinis. Testas ir 2 praktines uzduotys praejo be nesklandumu. Tikejaus 9 ir gavau 9. :)

3. Matematikos VBE - is visu egzaminu ruosiaus labiausiai, taciau be reikalo. Egzaminas pasirode labai lengvas, prireike tik elementariausiu ziniu. Taciau pridariau zioplumo klaidu. Tikiuos 70-90%.

4. Anglu VBE - isvis nieko nesiruosiau. Taciau siek tiek nepasiseke man, ne per geriausia savijauta ta diena buvo, galva skaudejo, nesiseke isgirst, tad listening'as nekaip praejo. Reading'o temos nepatiko, galejo NEC kazka geresnio parinkt. Taciau atsigriebiau per Use of English ir rasinius visai neblogai parasiau. Tikiuos 50-80%. Nes daug kas sneka, kad lengvas, tad kartele auksta turetu but. Siaip man pasirode sunkesnis nei pernais, lengvesnis nei uzpernais. Toks viduriukas. Tad sunku prognozuot.

5. Istorijos VBE - sunkus, nekorektiskas, labiau primene lietuviu kalbininku sudaryta teksto suvokima. Ruosiuos nedaug, esminiu dalyku egzamine neisvydau - nusivyliau. Testa atmetimo budu dariau, aisku buvo keletas lengvu klausimu, taciau kiti- tragiski. Teko nemazai speliot. Kiek  ziurejau atsakymo variantus, tai siek tiek daugiau nei puse teisingu turetu but. Saltinius is pradziu sekesi neblogai, taciau kai priejau partizanus, sekme nusisuko. Nezinia kaip bus. Tikiuos 60-80%. Nes kartele turetu krist.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 18:07:23 | Nuoroda

Na, jau jūs su tokiais rezultatais tai šakės  vierchais turėtumėt jaustis.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-13 18:12:18 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Kadangi man visi egzaminai buvo sunkūs ir įtempti, aš galiu tai atvirai teigt :)))

 na, kiek pastebejau, mes tuos pacius laikem, tik as plius informatikos MBE. Bet teigt kad visi sunkus ir itempti negaleciau. Matiekos - lengvas, daug kas anksciau isejo. Anglu - puse velnio,nebuvo labai sunkus. Lietuviu - apie si neverta net kalbet, cia jau kaip kam. Sunku isvis apie lietuviu egzamina sneket, nes nezinia yra totali, nuo vertintoju priklausys. Istorija - va sitas tai tikrai itemptas ir sunkus buvo.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 18:29:37 | Nuoroda

Vat butent, kad su ta lietuviu didziausia nezinia... as isejau is suvokimo po valandos ir tai jau viska tris kartus pasitikrinus. Pries mane is suvokimo isejo mazdaug 2/3 abiturientu. O viso laiko , tikriausiai, nei vienas neisbuvo.

O tie mano spejimai anksciau gal ir nekuklus, bet as is matkes  maximum 4 taskus praradau, tai ir rasau, kad tikiuosi mazdaug 90. Istorijos visada buna zema kartele, siemet, tikriausiai bus dar zemesne, taip kad, 80 tasku surinkus, manau, galima bus pretenduot i 90 ar net 90+. Bet gaila, 100 jau tik praeities svajose...

Žinutė parašyta: 2009-06-13 18:36:49 | Nuoroda

man tj wiskas nznia,jau nusibodo laukt,tas laukimas jau nerwus wisus suedena ok pazesim kokie rezai bus,siaip metiniai tj geri isejo,bet gaila kad jie nelb reiksmesmturi ir swarbiausia egzzai,nes tikrai pridariau zioplu klaidu,kokiu nkd nedarau beweik,nesamone

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-13 18:59:07 | Nuoroda
Leeee rašė:

man tj wiskas nznia,jau nusibodo laukt,tas laukimas jau nerwus wisus suedena ok pazesim kokie rezai bus,siaip metiniai tj geri isejo,bet gaila kad jie nelb reiksmesmturi ir swarbiausia egzzai,nes tikrai pridariau zioplu klaidu,kokiu nkd nedarau beweik,nesamone

 taip dazniausiai ir buna :) kai labiausiai reikia - pakisa zioplos klaidos

Žinutė parašyta: 2009-06-13 19:11:17 | Nuoroda

Na, smagu, kad pas mane metiniai irgi geri

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-13 19:17:38 | Nuoroda

na bus dr smagiau kada egzai bus geri,o tj su  net bendru widurkiu9.6nk nepadarysiu jei egzai bus nelb,blem del anglu  wis galwoju kaip bus,nejau jau taip wisi gerai paraseaisku wisada atsiranda kas blogiau,kas geriau,greicau jau tie rezai

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-13 19:52:59 | Nuoroda

Sveiki,na mano laukiami rezultatai tikrai nera tokie ispudingi kaip cia priestai rasiusiu, taciau  vis delto nusprendziau pasidalinti savo ispudziai apie kiekviena laikyta egzamina :)

1. Lietuviu k(gimtoji) valstybinis

Visiskai jam nesiruosiau,rasiau interpretacija nors nebuvau ismokes izangu...Pasirinkau analizuoti stiklo sali,nes ja nesenai aptarinejom klaseje...Manau su izanga puikiai issisukau,o ir interpretuodamas "i lankas" nenuklydau...Suvokimas is pirmo zvilgsnio pasirode labai lengvas,bet kai pradejau atsakineti pamacaiu,kad taip nera ir buvo tikrai daug suktu klausimu...Kia rasydavom klasej bandomuosius mokytoja sake,kad galiu tiketis 90+,jej taip parasyiu,bet lietuviu labai sunku prognozuot,bet manau 60-90 turetu buti...tikslas pries egzamina buvo 60+

 

2.Matematika valstybinis

Matematikas is manes tikrai prastas,o stojant i norima specialybe sio egzamino svertinis koeficientas sudaro 0.4,tad naturalu,kad labiausiai jaudinausi ir nerimavau del sio egzamino.Beje,jam bene vieninteliam ir siek tiek ruosiausi :D Egzaminas tikria labai lengvas,tacaiu per zioplas klaidas praradau ~8-9 taskus,o kadangi sprendziu labai letai,2 uzdaviniams net neuzteko laiko pradeti...suskaiciavau,kad surinksiu nuo 34 iki 39 tasku,nors pagal egzamino sunkuma ir mano galimybes laisvai galejau gauti 50...labai apmaudu...Visgi, manau,kad kartele nekils arba kils nezymiai ir tikiuosi 55-75 procentu...tikslas pries egamina buvo 40+

3. Anglu k. valstybinis

Jauciuosi siame dalyke pakankamai stiprus,tad jam taipogi visiskai nesiruosiau...Egzaminas pasirode vidutinio sunkumo...Visgi, use of english dalyje pridariau nemazai sau nebudingu klaidu...Jej rasto darbai nenuvils,turecaiu gauti 85-95 procentus. tikslas pries egzamina buvo 70+

4. Istorija mokyklinis

Sio egzamino man visiskai nereikes stojant,tad beabejo visiskai jam nesiruosiau,tacaiu norejau paziureti kuo skiriasi mokyklinio egzamino laikymas nuo valsytybinio...Pamacaiu ir jauciuosi tiksla pasiekes :D Kalbejau su mokytoja sake gauti tureciau 9-10.Tikslas buvo 7+ 

 

Apibendrinus: greicaiusiai is visu egzaminu gausiu daugiau,nei buvo mano tikslas,tacaiu visuose(ypac matematikoje) galejau pasirodyti daug geraiu :/ :)

 

 

 

 

 

  • Istorija / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-13 21:01:21 | Nuoroda

Nu ir saunus jus cia :) Baltas pavydas. As irgi truputi pakomentuosiu.

1. Po lietuviu kalbos VBE grizau euforijoj. Labai patiko samprotavimo temos, parasiau, mano nuomone, geriausia samprotavima, koki esu isstenejes iki siol. Teksto suvokimas irgi neatrode sunkus, keli painus klausimai, bet cia naturalu. Taciau, dabar klausant lituanisciu dejoniu apie musu balus ir aplamai musu bukuma, pradejau nervintis truputi. Sunku ir benuspet... Tikiuosi, kad apatine riba bus 80, o visa kita  nuo vertintojo priklausys.

2. Matematikos VBE - dar vienas maloniai nustebines egzaminas. Kelis metus vaiksciojau pas koorepetitore, nes matematika mano silpnoji vieta. Ariau nosimi vadovelius ir siaubingai bijojau pries egzamina. Pasirodo nebuvo ko, egzaminas tikrai nebuvo sunkus. Tiesa, grizes pastebejau "durnumo klaidu" ir siaip balu netekau uz kelias nesamones padarytas, bet tikiuosi zymiai geriau, nei planuoti 60% - daugmaz 85-95%~

3. Anglu VBE - sio egzamino, priesingai, nei praeitu dvieju, nebijojau. Anglu mano stiprioji puse ir ejau iskeles galva. Ir visai kvailai pasielgiau. Listenninge praziopsojau didziasias raides, o ir readinge buvo kur pasukti galva. Sis VBE, mano nuomone, valstybinio egzamino etalonas. Mokantys galejo parasyt, mastantys ismastyt, o nemokantiems buvo kur galva palauzyt. Super egzaminiukas. Tikiuos apie 90%.

4. Istorijos VBE - ka galiu pasakyt... Saltas dusas. Egzaminui ruosiaus ziauriai intensyviai, visus tingejimus padejau i sali, kelis menesius skaiciau viska, kas po ranka papuole ir kaliau datas. O gi kam to reikejo ? Pakliuvo egzaminas, kur esminiu datu reikejo tik keliu (Romos imperija, Bizantija, XIXa. Lietuvoje), o temos kliuvo tos, kurias buvau kartojesis tikrai seniai. Egzaminas labai smulkmeniskas, niekam neidomu tavo istorijos zinios, idomiau, kaip tu darai prielaidas, interpretuoji ir suvoki teksta (visai kaip lietuviu VBE, ar ne?) ir remdamasis ziniomis - spelioji (cia apie testa). Pagal imesta vertinimo instrukcija surinkau vos apie 60 balu, svajoju apie 70% ir tai mane ganetinai slegia. Politologijos ir viesojo administravimo VF studijos atkrenta, gaila.

Is esmes VBE sesija keista. Kai praeitu metu visi egzaminai pasirode ganetinai normalus, vidutiniski, tai siu viena puse per lengva, kita - zlugdanti. Kaip matau ne man vienam. Tikekimes, VBE suderins savo varikliuka ir dirbs ne pagal lempinius standartus, o atsizvelgs ir i musu skundus :) Tai tiek.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-13 22:13:15 | Nuoroda
PsicLt rašė:

3. Anglu VBE - sio egzamino, priesingai, nei praeitu dvieju, nebijojau. Anglu mano stiprioji puse ir ejau iskeles galva. Ir visai kvailai pasielgiau. Listenninge praziopsojau didziasias raides, o ir readinge buvo kur pasukti galva. Sis VBE, mano nuomone, valstybinio egzamino etalonas. Mokantys galejo parasyt, mastantys ismastyt, o nemokantiems buvo kur galva palauzyt. Super egzaminiukas. Tikiuos apie 90%.

 Galvoji, nuims balų dėl to, jog pvz Natural Sciences parašėm iš mažųjų? Net į galvą neatėjo >>

  • Fizika / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2009-06-13 22:35:36 | Nuoroda

egzaminai egzaminai...na ka gi cia pasakius... laikiau 4 anglu, liet, biologijos ir chem VBE...lietuviu egzam. tai tikrai zinojau kad rasysiu analize, bet gavau tai ko nesitikejau visiskai...bet manau kad neblogai busiu issisukus su Biliunu.suvokimas manau tik is pirmo zvilgsnio lengvas, nes musu mokyt. liet. (ji taiso egzam.) sake kad suvokimas buvo sunkus. bet tikiuosi kokiu 80%

Chem...labai lengvas....bet nuo zioplumo vaistu nera...manau mano  apgailetinos klaidos pakis man koja...tikiuosi kokiu 70 - 80%

Anglu - egzaminas, kuri laikiau savo malonumui...pati mylimiausia mano pamoka buvo, tad tikiuosi 90%

Biologija...nepasakyciau kad labai sunkus egzaminas, tik reikejo kai kur kai ka  pamastyti, pagalvoti....manau kad sunkesnis nei pernai, tikiuosi kokiu 85-90%

Taai tokios tokeles...skaiciuojam dienas ir laukiam rezultatu tikru, kurie nenoreciau kad butu sokiruojantys

Žinutė parašyta: 2009-06-13 23:55:43 | Nuoroda

Kažkodėl absoliuti dauguma šioj temoj dešimtukininkai:D vargiai čia drįs apsireikšti su mažesniais balais:]
O mano kiek žemesniuž jūsų, bet nemėgstu spėlioti:]

 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 02:39:17 | Nuoroda
Hilarious rašė:
PsicLt rašė:

3. Anglu VBE - sio egzamino, priesingai, nei praeitu dvieju, nebijojau. Anglu mano stiprioji puse ir ejau iskeles galva. Ir visai kvailai pasielgiau. Listenninge praziopsojau didziasias raides, o ir readinge buvo kur pasukti galva. Sis VBE, mano nuomone, valstybinio egzamino etalonas. Mokantys galejo parasyt, mastantys ismastyt, o nemokantiems buvo kur galva palauzyt. Super egzaminiukas. Tikiuos apie 90%.

 Galvoji, nuims balų dėl to, jog pvz Natural Sciences parašėm iš mažųjų? Net į galvą neatėjo >>

 Na, bent tuose atsakymuose, kur pateike zmones, tai duoti tikriniai daiktavardziai, kaip pavadinimai. Kiek mums mokytoja sake, tai mazina balus, jei tikrinius daiktavardzius,pavadinimus ir t.t. rasai mazaja :) Nors gal netiesa, nesuzinosiu to matomai jau.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-06-14 03:46:50 | Nuoroda

Na, čia tikrai susirinko arba labai protingi, arba labai savimi pasitinkintys. Tikiuosi ir linkiu, kad tai neasisuktų prieš jus. Pati mokausi labai gerai, bet tokia užtikrinta nesu. Egzaminus, iš kurių tikėjausi 100, dabar viliuosi bent išlaikyti

Žinutė parašyta: 2009-06-14 09:03:51 | Nuoroda
Jaunoji rašė:

Na, čia tikrai susirinko arba labai protingi, arba labai savimi pasitinkintys. Tikiuosi ir linkiu, kad tai neasisuktų prieš jus. Pati mokausi labai gerai, bet tokia užtikrinta nesu. Egzaminus, iš kurių tikėjausi 100, dabar viliuosi bent išlaikyti

 Nesijaudink  aš irgi palyginus mokiausi gerai, bet tikrai nesitikiu gerai išlaikyti. Aišku tą "gerai" suvokiame skirtingai. Nesitikiu gauti 100. Man visų skaudžiausia būtų sužinoti, kad neįstoju į nemokamą. O jeigu tik įstoju, tai kaip ir nėra skirtumo kokiais balais.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 94
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 71
Žinutė parašyta: 2009-06-14 10:53:42 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
Jaunoji rašė:

Na, čia tikrai susirinko arba labai protingi, arba labai savimi pasitinkintys. Tikiuosi ir linkiu, kad tai neasisuktų prieš jus. Pati mokausi labai gerai, bet tokia užtikrinta nesu. Egzaminus, iš kurių tikėjausi 100, dabar viliuosi bent išlaikyti

 Nesijaudink  aš irgi palyginus mokiausi gerai, bet tikrai nesitikiu gerai išlaikyti. Aišku tą "gerai" suvokiame skirtingai. Nesitikiu gauti 100. Man visų skaudžiausia būtų sužinoti, kad neįstoju į nemokamą. O jeigu tik įstoju, tai kaip ir nėra skirtumo kokiais balais.

 iš tikrųjų tau pritariu...manau šiais metais svarbiausia yra gauti tą krepšelį ir įstoti į nemokamą vietą... rezultatai kuriuos aš anksčiau rašiau yra tie kokių aš norėčiau...bet ruošiuosi ir daug blogesniems, nes spėlioti kiek gausi yra paprasčiausia loterija...

Žinutė parašyta: 2009-06-14 11:12:00 | Nuoroda

O bent jau man svarbiausia yra istoti i norima vieta... Jau netgi nebe taip svarbu ar i vf ar i m, bet tik i savo norima specialybe ir universiteta... Bet jauciu, kad visi su krepseliais sueis i ta mano norima specialybe ir mokamu vietu ten jau net nebeliks... 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 11:18:13 | Nuoroda
mellisa rašė:

O bent jau man svarbiausia yra istoti i norima vieta... Jau netgi nebe taip svarbu ar i vf ar i m, bet tik i savo norima specialybe ir universiteta... Bet jauciu, kad visi su krepseliais sueis i ta mano norima specialybe ir mokamu vietu ten jau net nebeliks... 

 šaunu tau kai gali stoti ir į mokamą vietą, o man reik melst krepšelio, nes tokio kalno pinigų paskolai, kokio man reikėtų į norimą specialybę, drąsos truputį trūksta imti

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą