Visų egzaminų apžvalga
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-17 00:02:02 | Nuoroda

Siaip aiskiai yra parasyta, kad krepseliu skaicius yra skiriamas atskirai visoms studiju kryptims: biomedicina, fiziniai mokslai, humanitariniai mokslai ir tt. Pvz fiziniams mokslams skiriama berods 1700 krepseliu. Sakykim visi besirenkantys siuos mokslus ir turintys didziausius balus pasirinko IT. Vadinasi visi krepsneliai stojantiems i IT ir atiteks, o kokiai matematikso specialybei ju nebeliks. Bet zinoma tai neimanoma. Vistiek mazdaug tolygiai pasiskirsto geriausiuju skaiciai stoti i skirtingas studijas (matematika, it, fizika...). Na, zinoma, jei tu ir gauni per plauka krepseli, dar nereiskia, kad istosi i koki VU ekonomika... Paprasciausiai universitetas gali priimti, atrodo, daugiausiai 120 procentu pernai nemokamas studijas gavusiu studentu skiauciaus nauju studentu i nemokamas studijas. Bet, velgi, tai priklauso ir nuo specialybes ar tai kokie nors fiziniai mokslai, ar socialiniai, nes pvz bent IT tai kai kurie universitetai apskirtai vos surenka grupes, kai tuo tarpu ekonomiku prisirenka pilni srautai. Taigi viskas priklausys ir nuo universiteto, ir nuo studiju krypties.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-06-17 01:02:36 | Nuoroda

mano egzaminai man nepatiko:D

1.Lietuviu vbe pasirode labai lengvas,nieko as jam nesiruosiau tik paziurejau funkcinius stilius.Bijau,kad nukrypau nuo temos ir suvokima supratau ne taip....ech tos baimes.Labai noreciau gauti 70+ is tikruju:D

2.Anglu vbe...ech tas listeningas,ten daugiausia pridariau klaidu,siaip esu gera klausytoja,bet si karta buvo not my time;/Paskaiciavau,kad be writingo tureciau surinkt apie 84 taskus,tai gal ir neblogai.Noreciau gauti 70+

3.Istorija VBE.Kas ir kiek patiktu istorija,man visiskai nepasiseke.norejau islaikyt 50+,bet padariau tokiu kvailu klaidu ir labai daug.....tai bijau,kad neislaikysiu;/ ate VU;(

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-17 11:08:41 | Nuoroda

kaip tu gali be writingo surinkt 84,jei writingas sudaro30tsk,o iswis yra100tsk

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-17 13:19:15 | Nuoroda

niu kai skaiciavau lyg tai taip isejo:D ka jau padarysi,zinau,kad bloga matematike esu:D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-17 13:51:39 | Nuoroda
Leeee rašė:

kaip tu gali be writingo surinkt 84,jei writingas sudaro30tsk,o iswis yra100tsk

 matyt tasku is 2 nepadalino

Žinutė parašyta: 2009-06-17 14:54:08 | Nuoroda

as iswis nesuprantu kaip jies skaiciuoja,juk wirsuje parasyta kiek tasku surenkama is to ir to uzdawynio

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-17 15:16:05 | Nuoroda
aiste18 rašė:
Leeee rašė:

kaip tu gali be writingo surinkt 84,jei writingas sudaro30tsk,o iswis yra100tsk

 matyt tasku is 2 nepadalino

 jo ten berots listening ir use of english dali reik is 2 padalint

Žinutė parašyta: 2009-06-18 19:55:16 | Nuoroda

dekui labai,kad pasaket:)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-18 20:37:44 | Nuoroda

beje, siandien gavau laiska is KMU priemimo komisijos:

I valstybes finansuojams vietas siemet priimsime ne daugiau, kaip 110proc. pernykscio skaiciaus, taigi mokamu vietu bus - gal kiek maziau, bet bus.

taigi nebus taip, kad visi sustos vien tik su krepseliais. tik man neaisku, prie kur prisiskirs buvusios dvf vietos, ar prie mokamu vietu, ar isiskaiciuos i ta 110%? pagal viska turet buti mokamos vietos, bet kodel laiske sakoma, jog mokamu vietu bus maziau?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-18 20:38:18 | Nuoroda

beje, siandien gavau laiska is KMU priemimo komisijos:

I valstybes finansuojams vietas siemet priimsime ne daugiau, kaip 110proc. pernykscio skaiciaus, taigi mokamu vietu bus - gal kiek maziau, bet bus.

taigi nebus taip, kad visi sustos vien tik su krepseliais. tik man neaisku, prie kur prisiskirs buvusios dvf vietos, ar prie mokamu vietu, ar isiskaiciuos i ta 110%? pagal viska turet buti mokamos vietos, bet kodel laiske sakoma, jog mokamu vietu bus maziau?

Žinutė parašyta: 2009-06-19 00:30:08 | Nuoroda

skaičiau ano puslapio komentarus, tai man baisu, kad čia dar tiek daug yra nesuprantančių reformos esmės ir krepšelių tvarkos... RVM, stebiuos kaip tau neatsibodo visiems tą patį vis aiškinti ir kaip patys abiturientai nepasidomi tuo, kas nemažai nulems ateinantiems keliems metams..

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-06-21 17:08:36 | Nuoroda
man atrodo, kad ir kiek mes cia besistengtume viska suprast, vistiek nezinosim to, ko mums nelemta zinot. sergu absoliuciu pesimizmu:(
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:28:05 | Nuoroda

geriau nesitiketi, kad viskas bus gerai, nes jei bus atvirksciai, jausimes tragiskai.. geriau stengtis isvis apie tai negalvoti... nors ne visiem tai pavyksta

Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:40:21 | Nuoroda
aiste18 rašė:

geriau nesitiketi, kad viskas bus gerai, nes jei bus atvirksciai, jausimes tragiskai.. geriau stengtis isvis apie tai negalvoti... nors ne visiem tai pavyksta

Tikrai ne visiems.... =) Aisku, kad mazesnis nusivilimas butu galima nusiteikti blogiausiam... Bet.. Man buna, sakau tevam ar draugam: "na va islaikysiu turbut prastai...", bet sirdyje tai visvien tikiuosi gerai =DDD Saves neapgausi =)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 21:37:33 | Nuoroda
Lenocka rašė:
aiste18 rašė:

geriau nesitiketi, kad viskas bus gerai, nes jei bus atvirksciai, jausimes tragiskai.. geriau stengtis isvis apie tai negalvoti... nors ne visiem tai pavyksta

Tikrai ne visiems.... =) Aisku, kad mazesnis nusivilimas butu galima nusiteikti blogiausiam... Bet.. Man buna, sakau tevam ar draugam: "na va islaikysiu turbut prastai...", bet sirdyje tai visvien tikiuosi gerai =DDD Saves neapgausi =)

 man rezultatu laukimas visiskai  dingo  tad ir nezinia ko  tiketis,  va manau  jau pradesiu kazka apie tai galvoti kiek gausiu vieno ar kito egzamino, o  pamirsti patarciau visiems nes niekas nekankina isijauskite i  vasaros atostogas nes tirkai jos trumpos...o tai pades tikrai kazkoks veikimas, darbas ar da kas nors...

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Žinutė parašyta: 2009-06-21 22:45:28 | Nuoroda
dainius.... rašė:
Lenocka rašė:
aiste18 rašė:

geriau nesitiketi, kad viskas bus gerai, nes jei bus atvirksciai, jausimes tragiskai.. geriau stengtis isvis apie tai negalvoti... nors ne visiem tai pavyksta

Tikrai ne visiems.... =) Aisku, kad mazesnis nusivilimas butu galima nusiteikti blogiausiam... Bet.. Man buna, sakau tevam ar draugam: "na va islaikysiu turbut prastai...", bet sirdyje tai visvien tikiuosi gerai =DDD Saves neapgausi =)

 man rezultatu laukimas visiskai  dingo  tad ir nezinia ko  tiketis,  va manau  jau pradesiu kazka apie tai galvoti kiek gausiu vieno ar kito egzamino, o  pamirsti patarciau visiems nes niekas nekankina isijauskite i  vasaros atostogas nes tirkai jos trumpos...o tai pades tikrai kazkoks veikimas, darbas ar da kas nors...

 sutinku 100proc. Reikia dziaugtis vasara, tuolab kad sinoptikai grazu ora pranese, tiek liepa, tiek rugpjuti. reik uzsiimt kokia nors veikla.. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-22 09:28:24 | Nuoroda
dorido rašė:
dainius.... rašė:
Lenocka rašė:
aiste18 rašė:

geriau nesitiketi, kad viskas bus gerai, nes jei bus atvirksciai, jausimes tragiskai.. geriau stengtis isvis apie tai negalvoti... nors ne visiem tai pavyksta

Tikrai ne visiems.... =) Aisku, kad mazesnis nusivilimas butu galima nusiteikti blogiausiam... Bet.. Man buna, sakau tevam ar draugam: "na va islaikysiu turbut prastai...", bet sirdyje tai visvien tikiuosi gerai =DDD Saves neapgausi =)

 man rezultatu laukimas visiskai  dingo  tad ir nezinia ko  tiketis,  va manau  jau pradesiu kazka apie tai galvoti kiek gausiu vieno ar kito egzamino, o  pamirsti patarciau visiems nes niekas nekankina isijauskite i  vasaros atostogas nes tirkai jos trumpos...o tai pades tikrai kazkoks veikimas, darbas ar da kas nors...

 sutinku 100proc. Reikia dziaugtis vasara, tuolab kad sinoptikai grazu ora pranese, tiek liepa, tiek rugpjuti. reik uzsiimt kokia nors veikla.. :)

 

birzelis taip juodai nuvyle savo orais, kad ziauru... tikekimes sauletesnes atieties:D
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą