Farmacija KMU 2009
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 19:59:10 | Nuoroda
Tarchy rašė:

na taip, bet as toks zmogus, turiu zinot uztikrintai. galeciau kokia biochemija molekuline biologija, siaip genetika traukia, bet laboratorijose uzsidaryt visai neturiu noro

 Galima tiesiog pripazinti, kad suklydai pasirinkdama mokyklini egzamina ir skirti vienerius metus siai klaidai istaisyti bet aisku reikia gerai pamastyti ar farmacija yra is ties tai, ko tu nori... nes, kaip kazkas minejo, didzioji dalis ju tiesiog dirba kasininkais vaistineje...

Pernai maziausias KB i farmcija buvo 17.79, 2007 - 17.94, 2006 - 17.65, taciau balo sudarymo principas buvo visai kitoks nei siais metais. Dabar viska lemia ne du, o trys egzaminai, o vienas is tu triju pas tave yra -10 vbe skaleje. Jei rimtai galvoji apie farmacija, tai butinai rasyk pirmu numeriu - o gal pavyks prie pabaigos ismukt juk priima 90 norinciuju

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:05:34 | Nuoroda

kaip nuotaikos visu norinciuju cia stoti po visu egzaminu? man lietuviu taip viska sugadino..

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:20:28 | Nuoroda
Monikitita rašė:

kaip nuotaikos visu norinciuju cia stoti po visu egzaminu? man lietuviu taip viska sugadino..

 kiek lietuviu gavai?as 35, sakes

Žinutė parašyta: 2009-06-29 17:48:13 | Nuoroda
belatriks rašė:
Monikitita rašė:

kaip nuotaikos visu norinciuju cia stoti po visu egzaminu? man lietuviu taip viska sugadino..

 kiek lietuviu gavai?as 35, sakes

 jei matiekos metini turejai 10A tai i farmacija visai imanoma dar istot. o i medicina tai tikrai galetum jei pati noresi :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:29:40 | Nuoroda

as 9 a lygi turejau.. o surinkau 53% mokytojai sokas , sako su 90% turejai pareit. kiti klasiokai su sesetu metinam i valstybini nuejo ir po 60-70% surinko, kai as turejau virs devyniu.. nu zodziu tas lietuviu egzas visiska nesamone. Tai turesiu dar vilties kurnors prie galo pakliut.. o kazin ar siemet i farmacija , kaip ir pernai, bus didesnis balas nei i medicina?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-29 18:34:05 | Nuoroda

beje as zadu apeliacija rasyt, mokytoja palaiko. Vistiek jau nebera ka prarast.. sako sumazint neturetu , tai arba pakels arba ta pati paliks rezultata paliks. o kaip tu, belatriks? neplanuoji rasyt ? tik lb gaila butu jei iki isleistuviu neisaisketu..

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:57:03 | Nuoroda
Monikitita rašė:

beje as zadu apeliacija rasyt, mokytoja palaiko. Vistiek jau nebera ka prarast.. sako sumazint neturetu , tai arba pakels arba ta pati paliks rezultata paliks. o kaip tu, belatriks? neplanuoji rasyt ? tik lb gaila butu jei iki isleistuviu neisaisketu..

 as net nezinau, aukletoja sako, kad kazin ar ka pades musu mokytoja buvo labai prasta, visa klase panasiai islaike, didziausias balas 71.tikiuosi tos glusos pensininkes nuo rugsejo 1 - osios mokykoj nebebus, nors nesimokysiu, bet ant sirdies ramiau bus, bent brolio nenumokins

 

o manai verta apeliacija rasyt?jei maziau parasys?nors gal neturetu.metiniam lietuviu 9 turejau, o tik tiek gavau stresas buvo, verkiau belenkaip, namie niex nuramint negalejo, paskui i mokykla nuvaziavau, tai su aukletoja pasnekejus geriau pasidare

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:06:40 | Nuoroda

Kažkaip mažokai būsimų farmacininkų čia. Pagal lamabpo duomenis tai jau 73 žmonės pirmu nr. farmaciją parašė:> Apsireiškit, pabendrausim visi;>

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:50:54 | Nuoroda

Sveiki as ir apie farmacija jau tiek prisisvaigus kad nzn ziauriai noriu jau net niekur kitur nebenoriu jauciu i kokia kineziterapija istociau apsiverkciau ziekit o kas ten su anglu kalba yra? mes cia kaip mokomaji dalyka turesim ar kaip?

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 71
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:47:15 | Nuoroda
gabike rašė:

Sveiki as ir apie farmacija jau tiek prisisvaigus kad nzn ziauriai noriu jau net niekur kitur nebenoriu jauciu i kokia kineziterapija istociau apsiverkciau ziekit o kas ten su anglu kalba yra? mes cia kaip mokomaji dalyka turesim ar kaip?

 Anglų kalbos testą reikia laikyti, pagal jį suskirsto į grupes:) O anglų k. kaip mokomasis dalykas irgi bus;>

Žinutė parašyta: 2009-07-02 01:39:57 | Nuoroda

rasysiu pirmu ir vieninteliu numeriu:) sieksiu daugiau, nei kasininkes vietos vaistineje:)

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:44:38 | Nuoroda

muuu lb aciu uz palaikyma   gal kas zino ar tos 90 vietu farmacijoj visos vf ar cia ir su mokamom vietom tiek?

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-02 10:48:33 | Nuoroda

vf,bent visad taip budavo tai ir si kart manau taip pat.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:35:05 | Nuoroda

 paskaiciavau ta savo bala tai 19,72..  turetu uztekt bet vistiek bisky baisu tik viena rasyt... kokie jusu balai gaunasi?

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:41:26 | Nuoroda

To siesta. Sutaupysi pinigėlių tik vieną specialybę parašius;) Aš tai 4 parašiau dėl visa ko;) Kodėl apsisprendei į farmaciją stoti?;)

Mano konkursinis balas 19,6

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:58:19 | Nuoroda
gabike rašė:

Sveiki as ir apie farmacija jau tiek prisisvaigus kad nzn ziauriai noriu jau net niekur kitur nebenoriu jauciu i kokia kineziterapija istociau apsiverkciau ziekit o kas ten su anglu kalba yra? mes cia kaip mokomaji dalyka turesim ar kaip?

 Gabike, iš kokios mokyklos būsi?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:15:46 | Nuoroda
miela rašė:

To siesta. Sutaupysi pinigėlių tik vieną specialybę parašius;) Aš tai 4 parašiau dėl visa ko;) Kodėl apsisprendei į farmaciją stoti?;)

Mano konkursinis balas 19,6

 As jau db nemazai zinau apie cheminius, ir apie naturalius vaistus, jau seniai  domiuosi, netgi konsultuoju draugus, pazistamus ir giminaicius.

nuejus i bet kuria vaistine, kalbinu vaistininkus(o jei dar jaunutis koks berniukas dirba, tai mmmm, dvigubas malonumas ;D, domiuosi, kodel jie pasirinko butent farmacininko darba, kodel ne medicina ar kokia odontologija. dazniausiai isgirstu toki  atsakyma, kad jiems malonu padeti zmonems, idomu tobuleti ir domestis vaistu naujovemis, dauguma tu, kurie paprasciausiai dirba uz prekystalio, apgailestauja , kad vaistininkas siuolaikineje visuomene laikomas nebe sviesuoliu, kaip anksciau, o paprastu  pardaveju  sukomercintoje vaistineje (del sito tikriausiai kiekvienam is musu, svajojanciam apie farmacininko karjera, yra itin apmaudu:////)

neseniai suzinojau, kad keli man artimi zmones svajojo apie sia specialybe, taciau tuomet buvo sunkesni laikai, nepavyko jiems igyvendinti sios svajones. tai isgirdus ne kazin ka nustebau, matyt tai yra uzkoduota genuose, ir tik dar labiau supratau, kad  tikriausiai(na vistiek negaliu dar drasiai pasakyti) busiu pasirinkus teisingai.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:34:05 | Nuoroda

O gal tu tiesiog svajoji apie galimybe laisvai prieiti prie "nemokamu" psichotropiniu medziagu? gal tai ne genai, o paprasta priklausomybe

Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:35:57 | Nuoroda
siestaa rašė:
miela rašė:

To siesta. Sutaupysi pinigėlių tik vieną specialybę parašius;) Aš tai 4 parašiau dėl visa ko;) Kodėl apsisprendei į farmaciją stoti?;)

Mano konkursinis balas 19,6

 As jau db nemazai zinau apie cheminius, ir apie naturalius vaistus, jau seniai  domiuosi, netgi konsultuoju draugus, pazistamus ir giminaicius.

nuejus i bet kuria vaistine, kalbinu vaistininkus(o jei dar jaunutis koks berniukas dirba, tai mmmm, dvigubas malonumas ;D, domiuosi, kodel jie pasirinko butent farmacininko darba, kodel ne medicina ar kokia odontologija. dazniausiai isgirstu toki  atsakyma, kad jiems malonu padeti zmonems, idomu tobuleti ir domestis vaistu naujovemis, dauguma tu, kurie paprasciausiai dirba uz prekystalio, apgailestauja , kad vaistininkas siuolaikineje visuomene laikomas nebe sviesuoliu, kaip anksciau, o paprastu  pardaveju  sukomercintoje vaistineje (del sito tikriausiai kiekvienam is musu, svajojanciam apie farmacininko karjera, yra itin apmaudu:////)

neseniai suzinojau, kad keli man artimi zmones svajojo apie sia specialybe, taciau tuomet buvo sunkesni laikai, nepavyko jiems igyvendinti sios svajones. tai isgirdus ne kazin ka nustebau, matyt tai yra uzkoduota genuose, ir tik dar labiau supratau, kad  tikriausiai(na vistiek negaliu dar drasiai pasakyti) busiu pasirinkus teisingai.

 laisvai su tokiu ir tu istosi :) o kodel pati renkiesi farmacija?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:37:40 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

O gal tu tiesiog svajoji apie galimybe laisvai prieiti prie "nemokamu" psichotropiniu medziagu? gal tai ne genai, o paprasta priklausomybe

 neatskleidinek mano slaptu planu  bandau graziai paslepti savo priklausomybe...o tu...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą