Aplinkos apsauga
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-23 13:40:54 | Nuoroda

Sveiki,
esu abiturientas, myliu gamtą ir esu žvejys sportininkas.Svavoju apie darba su aplinkos apsauga, konkrečai, tai, kad darbas būtų susijęs su ežerų brakonierių gaudymų, pažeidėjais ir panašiai.Kokią mokymosi įstaigą reikia baigti norint būti Aplinkos apsaugos inspektoriumi?Ačiū ;-)

 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-23 14:45:24 | Nuoroda

turi pabaigti ekologija arba aplinkotyra, pasiieskok.

Žinutė parašyta: 2009-06-23 14:49:13 | Nuoroda

O ekologija yra Lietuvos Žėmės Ūkio Universitete  

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-23 14:57:06 | Nuoroda
bartezas16 rašė:

Sveiki,
esu abiturientas, myliu gamtą ir esu žvejys sportininkas.Svavoju apie darba su aplinkos apsauga, konkrečai, tai, kad darbas būtų susijęs su ežerų brakonierių gaudymų, pažeidėjais ir panašiai.Kokią mokymosi įstaigą reikia baigti norint būti Aplinkos apsaugos inspektoriumi?Ačiū ;-)

 

 Taip pat yra Aplinkos apsaugos inzinierija VGTU, aplinkotyra VDU, ekologija ir aplinkotyra KU, SU..aplinkos inzinierija KTU, KU... na, pasirinkimas tikrai yra =)

Žinutė parašyta: 2009-06-23 14:57:33 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

O ekologija yra Lietuvos Žėmės Ūkio Universitete  

 Gal pati studijuosi LZUU, kad taip reklamuoji? =D

Žinutė parašyta: 2009-06-23 23:51:35 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

O ekologija yra Lietuvos Žėmės Ūkio Universitete  

 Na ekologija yra berods ir VU ,bet manau sunku istot labai VU ir VGTU...O LZUU tj kaune tai nekas  dar yra panevezio kolegijoje va o chemijos nelaikiau o matkes tai tik mokyklinis..Tai be sansu...Persilaikyt egza matkes reiks i VBE ir chemijos bent mokyklini...

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą