Šauktinio liudijimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:39:40 | Nuoroda
seomas rašė:

aha, skyrių. sakė, gausiu atestatą- per dvi savaites ateiti su jo kopija.. kitą savaitę ir nuvažiuosiu. tai vis dėlto mes esame prievolininkai? :)

 Kaip suprantu, mes esame prievolininkai, kuriems tiesiog nereikia atlikti karinės tarnybos. Visgi bet kada gali būti atšauktas įstatymas ir visi prievolinkai pakviesti į tarnybą.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:43:33 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
seomas rašė:

aha, skyrių. sakė, gausiu atestatą- per dvi savaites ateiti su jo kopija.. kitą savaitę ir nuvažiuosiu. tai vis dėlto mes esame prievolininkai? :)

 Kaip suprantu, mes esame prievolininkai, kuriems tiesiog nereikia atlikti karinės tarnybos. Visgi bet kada gali būti atšauktas įstatymas ir visi prievolinkai pakviesti į tarnybą.

 Kolega, jums leidus isakymas

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:45:43 | Nuoroda

213(1) straipsnis. Karo prievolininkų karinės įskaitos pažeidimas

Karo prievolininkų karinės įskaitos pažeidimas, taip pat neatvykimas teisės aktų nustatytais atvejais į vietinę teritorinę įstaigą be svarbių priežasčių arba nepranešimas laiku įskaitą tvarkančiam organui, kurio karinėje įskaitoje karo prievolininkas yra, apie gyvenamosios vietos pakeitimą –

užtraukia baudą nuo vieno šimto iki dviejų šimtų litų.

Tokie pat veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už šio straipsnio pirmojoje dalyje numatytus pažeidimus, –

užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio litų.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 19:54:20 | Nuoroda

Sakes.....Ruosdamasis priduoti prasyma pastebejau,kad sauktinio liudijime parasyta,kad reikia ten atvykti iki tos dienos kai man sukanka 19m.Praejo jau beveik 5menesiai kai man 19. Gausiu bauda nors jau nebera tos prievoles???...Ar priims mano sauktinio liudijimo kopija pildant prasyma jej jame matyti kad nenuvykau y ta vieta kai man sukako 19? Blemba kokios nesamones.....

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 43
Žinutė parašyta: 2009-07-08 20:42:19 | Nuoroda
haskis rašė:

Sakes.....Ruosdamasis priduoti prasyma pastebejau,kad sauktinio liudijime parasyta,kad reikia ten atvykti iki tos dienos kai man sukanka 19m.Praejo jau beveik 5menesiai kai man 19. Gausiu bauda nors jau nebera tos prievoles???...Ar priims mano sauktinio liudijimo kopija pildant prasyma jej jame matyti kad nenuvykau y ta vieta kai man sukako 19? Blemba kokios nesamones.....

 nuėjau,niekas nieko nežėjo kada ten prisistatyt reikėjo,nors 5mėnesius vėlavau,tik štampa užmetė,sako šaukimai nevykdomi,jeigu ką informuosim;D

  • Chemija / VBE 33
  • Fizika / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 28
Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:00:17 | Nuoroda
haskis rašė:

Sakes.....Ruosdamasis priduoti prasyma pastebejau,kad sauktinio liudijime parasyta,kad reikia ten atvykti iki tos dienos kai man sukanka 19m.Praejo jau beveik 5menesiai kai man 19. Gausiu bauda nors jau nebera tos prievoles???...Ar priims mano sauktinio liudijimo kopija pildant prasyma jej jame matyti kad nenuvykau y ta vieta kai man sukako 19? Blemba kokios nesamones.....

 Žinoma, kad priims ir tokią kopiją. Tuo labiau aš pats užvakar buvau nuvažiavęs ir gavau tik dabar tą šauktinio liudjimą, nors 19 metų jau du mėnesius turiu. Dar pasakė, kad reikės atvežti jiems atestato kopiją po 15 dienų.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:02:50 | Nuoroda

Beje, jokios baudos negavau, ten dirba suprantingi žmonės.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:05:42 | Nuoroda

Bauda dar galima gaut... Klasiokelis gavo, nes 16 metu neatejo, o dabar jam jau 19. Jei butu spejes iki 19 butu negaves baudos. Zodziu vistiek geriau susitvarkyt laiku.

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:18:18 | Nuoroda

o tj blet, jei as nepasirodes tam skyriui bet lapely turiu(16metu buvau. 19 ne dar).. tj mano prashymo neprijims stojimams?

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:22:15 | Nuoroda
jauniklis rašė:

o tj blet, jei as nepasirodes tam skyriui bet lapely turiu(16metu buvau. 19 ne dar).. tj mano prashymo neprijims stojimams?

 O tu šauktinio liudijimą turi?

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:26:12 | Nuoroda

Na dabar paskaičiau taisykles dar kartą, apie dokumentų registravimą. Apskritai apie tą šauktinio liudijimą nieko lyg ir nesakoma. Vienintelė vieta tai :

"Karinis liudijimas ir kiti papildomi dokumentai, suteikiantys stojančiajam teisę į lengvatas"

Čia kiek suprantu tam, kad tarnavusiems suteikiamos kažkokios lengvatos(?).

Kur jūs radote parašyta, jog reikia nešti tą liudijimą ? Nes logiškai mąstant jei reikėtų, tai parašytų prie pagrindinių reikiamų dokumentų, o ne papildomų skiltyje.

Ir dėl to atestato nešimo jiems - kodėl jie nepranešė kad reikia atnešti ? Juk turėtų atsiųsti laišką ar kitaip informuoti.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:27:58 | Nuoroda

Na pats radau savo klaidą - šio liudijimo reikės įforminant priėmimą, o ne registruojant dokumentus.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:29:12 | Nuoroda
Kayen rašė:

Na dabar paskaičiau taisykles dar kartą, apie dokumentų registravimą. Apskritai apie tą šauktinio liudijimą nieko lyg ir nesakoma. Vienintelė vieta tai :

"Karinis liudijimas ir kiti papildomi dokumentai, suteikiantys stojančiajam teisę į lengvatas"

Čia kiek suprantu tam, kad tarnavusiems suteikiamos kažkokios lengvatos(?).

Kur jūs radote parašyta, jog reikia nešti tą liudijimą ? Nes logiškai mąstant jei reikėtų, tai parašytų prie pagrindinių reikiamų dokumentų, o ne papildomų skiltyje.

Ir dėl to atestato nešimo jiems - kodėl jie nepranešė kad reikia atnešti ? Juk turėtų atsiųsti laišką ar kitaip informuoti.

 Manau, parašyta prie paildomų dokumentų, nes merginoms juk nereikia nešti tų liudijimų.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:31:14 | Nuoroda

Tai bachurai, pagal tave, lengvatas gauna, nes jie bachurai ? :) Juk ten aiskiai parasyta.

Va jau kai priema, tada, atrodo, privaloma tvarka. Linkomanijos forume sake vienas biciukas, kad priemimo punkte pripasakojo esa pametes, tai sake sodros pazymejima atnesti ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:32:16 | Nuoroda
Kayen rašė:

Na pats radau savo klaidą - šio liudijimo reikės įforminant priėmimą, o ne registruojant dokumentus.

 Tiesą pasakius, reikės tiek registruojant, tiek įforminant. Registruojant tiesiog reikės parodyti, o įforminant turėti kopiją.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:39:28 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
jauniklis rašė:

o tj blet, jei as nepasirodes tam skyriui bet lapely turiu(16metu buvau. 19 ne dar).. tj mano prashymo neprijims stojimams?

 O tu šauktinio liudijimą turi?

 turiu, bet ten nera antspaudo kad as pasirodes jiem antrakart buvau.

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:42:44 | Nuoroda
jauniklis rašė:
daktariūkštis rašė:
jauniklis rašė:

o tj blet, jei as nepasirodes tam skyriui bet lapely turiu(16metu buvau. 19 ne dar).. tj mano prashymo neprijims stojimams?

 O tu šauktinio liudijimą turi?

 turiu, bet ten nera antspaudo kad as pasirodes jiem antrakart buvau.

 Nežinau, ar tas antspaudas turi kokios nors įtakos. Visgi siūlau gavus atestatą ir pasidarius jo kopiją apsilankyti KAM teritoriniame skyriuje ir viskas bus sutvarkyti vienu kartu.

Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:51:32 | Nuoroda

nu bandysiu pirmadieny nesht prashyma priduot, tj jei neprijams, varysiu pas kareivius tuo paciu :D

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2009-07-08 21:54:09 | Nuoroda
jauniklis rašė:

nu bandysiu pirmadieny nesht prashyma priduot, tj jei neprijams, varysiu pas kareivius tuo paciu :D

 Sėkmės

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:02:02 | Nuoroda

Nesąmonės visiškos su tais šauktinio liudijimais. :]

  • Dailė / MBE 10
  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą