KU (klaipedos universitetas)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 00:13:19 | Nuoroda
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

 geras bendramintis,jau galvojau,kad tokių nėra;]tai kaip manai su perspektyva šita speialybė?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:47:41 | Nuoroda

 Sveiki. Svarstau apie žurnalistikos studijas šiame universitete, gal galite labiau apie jas papasakoti? Koks buvo praeitais metais stojamasis balas žemiausias į vnf ir vf vietas? Kaip studijų kokybė, barakai? Labai prašau papasakoti bent ką nors apie šį universitetą. Labai lauksiu atsakymų.

  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:39:36 | Nuoroda
Emotion rašė:

 Sveiki. Svarstau apie žurnalistikos studijas šiame universitete, gal galite labiau apie jas papasakoti? Koks buvo praeitais metais stojamasis balas žemiausias į vnf ir vf vietas? Kaip studijų kokybė, barakai? Labai prašau papasakoti bent ką nors apie šį universitetą. Labai lauksiu atsakymų.

 Studijos manau kaip ir kitur, kazkokiu nauju dalyku neprikurs reikiamu moket. I vf maziausias kb buvo 14,72, o vnf 13,48. Del studiju kokybes nieko negaliu pasakyti. del baraku - tragedija :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:13:47 | Nuoroda

Sveiki,

Noriu studijuoti KU rekreaciją ir turizmą, gal kas nors mokotės tai ir galit plačiau papasakot?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:50:13 | Nuoroda
Monė. rašė:

Sveiki,

Noriu studijuoti KU rekreaciją ir turizmą, gal kas nors mokotės tai ir galit plačiau papasakot?

 mane asmeniskai nuo siu studiju atbaide tas, kad tu turizma studijuojanciu studentu tikrai  daug, o Lietuvoje si nisa labai siaura. mano giminaite baigusi turizma stojo veliau i aplinkosauga berods, ir tik tada galejo rasti darba. prastai Lietuvoje su tuo turizmu :) nebent sieji savo ateiti su uzsieniu, tada gali  meginti isplaukti i platesnius vandenius. taciau stebetinai auksti balai reikalingi, pvz KU minimalus kb i vf pernai buvo 18,30 . Vienintelis geras pliusas sioje studiju programoje mano manymu yra reakreacija. Na tiek tos mano nuomones :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:18:34 | Nuoroda
huggy rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

 geras bendramintis,jau galvojau,kad tokių nėra;]tai kaip manai su perspektyva šita speialybė?

 Pati lietuvių filologija yra gana perspektyvi, mano nuomone, o dar antras ,,kabliukas" prideda daugiau tų perspektyvų... Labai, labai, labai tikiuosi, kad įstosiu ir tikrai neketinu gailėtis... O ir darbą rasti, manau, bus ne taip ir sunku, su platesniu profiliu :)

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:06:05 | Nuoroda
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

 geras bendramintis,jau galvojau,kad tokių nėra;]tai kaip manai su perspektyva šita speialybė?

 Pati lietuvių filologija yra gana perspektyvi, mano nuomone, o dar antras ,,kabliukas" prideda daugiau tų perspektyvų... Labai, labai, labai tikiuosi, kad įstosiu ir tikrai neketinu gailėtis... O ir darbą rasti, manau, bus ne taip ir sunku, su platesniu profiliu :)

 kokios perspektyvos tavo manymu lietuviu filologijos?:) man svieciasi arba pedagogika arba zurnalistika ;D jei patinka abu dalykai arba vienas is ju tai labai super! o rezisura, tai rezisuros talenta rodyti miesto kulturos namu teatre beveik altruistiskai uz grasius tai kazkaip ne kokia perspektyva, su menu sunku Lietuvoje:)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:18:24 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

 geras bendramintis,jau galvojau,kad tokių nėra;]tai kaip manai su perspektyva šita speialybė?

 Pati lietuvių filologija yra gana perspektyvi, mano nuomone, o dar antras ,,kabliukas" prideda daugiau tų perspektyvų... Labai, labai, labai tikiuosi, kad įstosiu ir tikrai neketinu gailėtis... O ir darbą rasti, manau, bus ne taip ir sunku, su platesniu profiliu :)

 kokios perspektyvos tavo manymu lietuviu filologijos?:) man svieciasi arba pedagogika arba zurnalistika ;D jei patinka abu dalykai arba vienas is ju tai labai super! o rezisura, tai rezisuros talenta rodyti miesto kulturos namu teatre beveik altruistiskai uz grasius tai kazkaip ne kokia perspektyva, su menu sunku Lietuvoje:)

 Jau tik nereikia to pesimistiškumo tiek... :) Meskit į mane akmenį, esu žmogus, galiu ir klysti... Bet, tikiu, kad su tokia specialybe gali ir vaikus mokyti, ir žinias skaityti, ir renginuką pravesti, radijuje (GAL ir tv įsitrinti) dirbti, redakcijoje plušėti ir galiausiai ,,sukti" romanus tamsiais žiemos vakarais... :)

  • Istorija / VBE 54
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 46
  • Matematika / VBE 24
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:51:54 | Nuoroda
Liūtaširdis rašė:
GodBlessMe rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

 geras bendramintis,jau galvojau,kad tokių nėra;]tai kaip manai su perspektyva šita speialybė?

 Pati lietuvių filologija yra gana perspektyvi, mano nuomone, o dar antras ,,kabliukas" prideda daugiau tų perspektyvų... Labai, labai, labai tikiuosi, kad įstosiu ir tikrai neketinu gailėtis... O ir darbą rasti, manau, bus ne taip ir sunku, su platesniu profiliu :)

 kokios perspektyvos tavo manymu lietuviu filologijos?:) man svieciasi arba pedagogika arba zurnalistika ;D jei patinka abu dalykai arba vienas is ju tai labai super! o rezisura, tai rezisuros talenta rodyti miesto kulturos namu teatre beveik altruistiskai uz grasius tai kazkaip ne kokia perspektyva, su menu sunku Lietuvoje:)

 Jau tik nereikia to pesimistiškumo tiek... :) Meskit į mane akmenį, esu žmogus, galiu ir klysti... Bet, tikiu, kad su tokia specialybe gali ir vaikus mokyti, ir žinias skaityti, ir renginuką pravesti, radijuje (GAL ir tv įsitrinti) dirbti, redakcijoje plušėti ir galiausiai ,,sukti" romanus tamsiais žiemos vakarais... :)

 jooo gražiai tu čia su tais romanais.Nu akmenio į tave nemesiu nors prašei,nes pati iš tiesų šia specialybe labiau susidomėjau būtent dėl žodžio režisūra.Nors ir nelabai įsivaizduoju darbo po šių studijų,bet matai aš toks žmogus man įdomi nežinomybė;]

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:21:17 | Nuoroda

yra planuojanciu stoti i inzinerinius mokslus KU? :)

  • Fizika / VBE 74
  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:41:32 | Nuoroda

Yra, bet niekur nerandu pakankamai informacijos apie juru uosto inzinerija... Jei kas zinot koki puslapi, tai parasykit. ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 21:57:57 | Nuoroda

taigi apie sia specialybe labai mazai, kas zinoma,. todel ir as apsistojau kolkas ties statybos inzinerija.. :)

  • Fizika / VBE 74
  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-12 11:52:35 | Nuoroda

As jei nerasiu daugiau informacijos apie sia specialybe, tai i vgtu stosiu. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:42:24 | Nuoroda

Nemanau, kad VGTU yra mokymo adzvilgiu yra pranasesnis uz KU. ten gal tik daugiau teorija apkrauna :)

  • Fizika / VBE 74
  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-12 18:59:14 | Nuoroda
Lauram rašė:

yra planuojanciu stoti i inzinerinius mokslus KU? :)

 taip, yra. pakol kas pirmoje vietoje taip pat uosto inžinierija, antroje laivavedyba, tačiau turbūt apkeisiu vietom. Jei KU inžinierinius studijuoti- tai tik uosto inžinieriją. Jei cemiją moki- chemijos inžinieriją.  

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:00:46 | Nuoroda
Lauram rašė:

Nemanau, kad VGTU yra mokymo adzvilgiu yra pranasesnis uz KU. ten gal tik daugiau teorija apkrauna :)

 Meluoji pati sau, atleisk bet tai tikrai tiesa, mano brolis mokosi VGTU, man mat jūrinės specialybės patinka, tad  lieku čia o šiaip tai  jau rašiau  inžinierinių KU  beveik nėra ko mokytis.

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:02:09 | Nuoroda
Lauram rašė:

taigi apie sia specialybe labai mazai, kas zinoma,. todel ir as apsistojau kolkas ties statybos inzinerija.. :)

 Su tokiais rezultatais  gali  daugiau pasiekti, patikėk.O statybos inžinierijos , girdėjau nėra kam dėstyti...

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:04:35 | Nuoroda

Nemanau, kas baigusi VGTU daugiau pasieksiu nei KU. nes jei noresi bet ka baiges pasieksi. be to turiu pazistamu, kuris baiges KU siuo metu projektuoja namus vokietijoje ir ji labai vertina... taip kad negali zinoti. O ir VGTU turiu nemazai pazistamu ir gimaiciu, kurie ten studijuoja ir apie destytojus labai gerai nekalba, sako ten labai daug senu destytoju, kurie patys nebelabai supranta, ka kalba.. NU nezinau mano nuomone tokia, kad tikrai labai daug priklauso nuo manes pacios :)

  • Fizika / VBE 74
  • Istorija / VBE 71
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 60
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:16:02 | Nuoroda

 ar imanoma kur istoti i vf vieta ku su tokiais egzaminais matieka 31 ,istorija 43 ,lietuviu 49, biologija 55 :)

  • Biologija / VBE 55
  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / VBE 31
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 4
Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:36:22 | Nuoroda
Lauram rašė:

Nemanau, kas baigusi VGTU daugiau pasieksiu nei KU. nes jei noresi bet ka baiges pasieksi. be to turiu pazistamu, kuris baiges KU siuo metu projektuoja namus vokietijoje ir ji labai vertina... taip kad negali zinoti. O ir VGTU turiu nemazai pazistamu ir gimaiciu, kurie ten studijuoja ir apie destytojus labai gerai nekalba, sako ten labai daug senu destytoju, kurie patys nebelabai supranta, ka kalba.. NU nezinau mano nuomone tokia, kad tikrai labai daug priklauso nuo manes pacios :)

 Jau dabar galima spręsti iš Tavo rezultatų ,kad  viskas tavo rankose, tiek KU tiek VGTU. Bet  jei esi savo krašto patriotė ir nelaikai Klaipėdos provincija, tai gal susitiksim

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą