Apeliacijos del Konkursinio Balo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:24:34 | Nuoroda

Apskaiciuojant KB kol dar neistojai - negali. Aiskiai reglamentuose parasyta, kad siais metais prideda tik uz olimpiadu prizines vietas... Nebus sudeliavimo, kaip praeitais metais... Cia tiesiog klaidos, nes jau ne pirmas variantas, kad vieniem padidina, kitiem sumazina ;) 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:46:15 | Nuoroda

Aš nesuprantu, kodėl visad rašė gimtoji k. ("Kur stoti" irgi rašo taip pat), o staiga paėmė mano rusų k. pažymį, kurios net neturiu? Kodėl tuomet, pvz., stojant į VU lietuvių filologiją ir reklamą rašo 'antroji užsienio kalba metinis', o VDU lietuvių filologiją - 'gimtoji kalba metinis'? O KB ir ten, ir ten vienodi gaunasi, nes paėmė tą kvailą rusų kalbą Gal galit pasakyti, kur reikia eiti rašyti apeliacijos? Ten, kur pildžiau stojimo dokumentus?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:54:43 | Nuoroda

cituoju (bet nesu dėl info tikra):

"Oi, žmonės, darot tragediją dėl nieko. Na taip, aš irgi norėčiau, kad skaičiuojant mano KB būtų paimtas lietuvių A lygio 10, o ne rusų B lygio 8... Ir šįkart nederėtų kaltinti žmonių, kurie suvedinėjo jūsų balus. Dėl metinio pažymio. Kažkaip taip ten parašyta: "Antrosios užsienio kalbos arba gimtosios kalbos metinis pažymys." Tai va, gimtosios kalbos pažymį ima tik rusams, lenkams ir visiems kitiems, kurių gimtoji kalba nėra lietuvių..."

 

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:56:14 | Nuoroda

Apskaiciuoti tikrai galima...

Pagaliau prisiverciau perskaityti tuos dokus is lamapbo, tai ir sitas "paradoksas" paaiskejo. Pasirodo, vietoj antrojo egzamino rezultato, jo nelaikius, galima skaiciuoti to dalyko metini pazymi (jei b lygis pzm * 0,2, jei a (pzm+1)*0,2). Tai del to taip ir gavosi. Taciau, jei net pzm neturi to dalyko, tada gauni riebu nuli.

Beje, pasirodo siemet dar buvo galima gauti pap. balu uz tai, kad esi sporto rinktines narys ir tt. Stojant i spec. susijusia su sportu, sis pap. balas yra 4-5.

Taip pat pap. balu galima gauti ir uz "raudona" diploma, bet tik is profkes... Taip pat ir uz kitus dalykus, bet nebesigilinau jau...

Na, o kad sumazintu KB, tai kiek skaiciau, nepastebejau :D:D:D

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:57:23 | Nuoroda
Katriu rašė:

cituoju (bet nesu dėl info tikra):

"Oi, žmonės, darot tragediją dėl nieko. Na taip, aš irgi norėčiau, kad skaičiuojant mano KB būtų paimtas lietuvių A lygio 10, o ne rusų B lygio 8... Ir šįkart nederėtų kaltinti žmonių, kurie suvedinėjo jūsų balus. Dėl metinio pažymio. Kažkaip taip ten parašyta: "Antrosios užsienio kalbos arba gimtosios kalbos metinis pažymys." Tai va, gimtosios kalbos pažymį ima tik rusams, lenkams ir visiems kitiems, kurių gimtoji kalba nėra lietuvių..."

 

 Tai tipo mum gimtosios neužskaito, tik antrąją užsienio kalbą?

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:58:47 | Nuoroda

na taip, logiška, nes pagal tą reformą, tai metinis negali dubliuotis su egzaminuc(dalykas ta prasme). bet sakau, nežinau, bandykit dar pasiskambint ryt, pasiklaust.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:59:43 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Apskaiciuoti tikrai galima...

Pagaliau prisiverciau perskaityti tuos dokus is lamapbo, tai ir sitas "paradoksas" paaiskejo. Pasirodo, vietoj antrojo egzamino rezultato, jo nelaikius, galima skaiciuoti to dalyko metini pazymi (jei b lygis pzm * 0,2, jei a (pzm+1)*0,2). Tai del to taip ir gavosi. Taciau, jei net pzm neturi to dalyko, tada gauni riebu nuli.

Beje, pasirodo siemet dar buvo galima gauti pap. balu uz tai, kad esi sporto rinktines narys ir tt. Stojant i spec. susijusia su sportu, sis pap. balas yra 4-5.

Taip pat pap. balu galima gauti ir uz "raudona" diploma, bet tik is profkes... Taip pat ir uz kitus dalykus, bet nebesigilinau jau...

Na, o kad sumazintu KB, tai kiek skaiciau, nepastebejau :D:D:D

 Kaip suprast?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:02:01 | Nuoroda

www.lamabpo.lt/geriausi.pdf

Reikejo persiskaityti pries nesant dokus, galbut butu praverte... Pats tik siandien sugalvojau.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:02:33 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Totoja rašė:
SuperHP rašė:

Apskaiciuoti tikrai galima...

Pagaliau prisiverciau perskaityti tuos dokus is lamapbo, tai ir sitas "paradoksas" paaiskejo. Pasirodo, vietoj antrojo egzamino rezultato, jo nelaikius, galima skaiciuoti to dalyko metini pazymi (jei b lygis pzm * 0,2, jei a (pzm+1)*0,2). Tai del to taip ir gavosi. Taciau, jei net pzm neturi to dalyko, tada gauni riebu nuli.

Beje, pasirodo siemet dar buvo galima gauti pap. balu uz tai, kad esi sporto rinktines narys ir tt. Stojant i spec. susijusia su sportu, sis pap. balas yra 4-5.

Taip pat pap. balu galima gauti ir uz "raudona" diploma, bet tik is profkes... Taip pat ir uz kitus dalykus, bet nebesigilinau jau...

Na, o kad sumazintu KB, tai kiek skaiciau, nepastebejau :D:D:D

 Kaip suprast?

 Ta prasme jeigu baigi vidurinę/gimnaziją ir tuo pačiu mokeis profesinėj. Taip galima. :)

 Dėkui:)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:04:29 | Nuoroda
Katriu rašė:

cituoju (bet nesu dėl info tikra):

"Oi, žmonės, darot tragediją dėl nieko. Na taip, aš irgi norėčiau, kad skaičiuojant mano KB būtų paimtas lietuvių A lygio 10, o ne rusų B lygio 8... Ir šįkart nederėtų kaltinti žmonių, kurie suvedinėjo jūsų balus. Dėl metinio pažymio. Kažkaip taip ten parašyta: "Antrosios užsienio kalbos arba gimtosios kalbos metinis pažymys." Tai va, gimtosios kalbos pažymį ima tik rusams, lenkams ir visiems kitiems, kurių gimtoji kalba nėra lietuvių..."

 Bet jeigu VDU rašo: 'gimtoji užsienio k.' Nėra jokių suknistų arba

 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:06:55 | Nuoroda

kažkaip man regis jie ten patys nesupranta ką kaip reikia daryt. greičiau tas trečiadienis ir baigtųs visos šitos kančios.

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:10:16 | Nuoroda

mano KB geras:) šiaip mane nervina ,DDD

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:21:24 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Apskaiciuoti tikrai galima...

Pagaliau prisiverciau perskaityti tuos dokus is lamapbo, tai ir sitas "paradoksas" paaiskejo. Pasirodo, vietoj antrojo egzamino rezultato, jo nelaikius, galima skaiciuoti to dalyko metini pazymi (jei b lygis pzm * 0,2, jei a (pzm+1)*0,2). Tai del to taip ir gavosi. Taciau, jei net pzm neturi to dalyko, tada gauni riebu nuli.

Beje, pasirodo siemet dar buvo galima gauti pap. balu uz tai, kad esi sporto rinktines narys ir tt. Stojant i spec. susijusia su sportu, sis pap. balas yra 4-5.

Taip pat pap. balu galima gauti ir uz "raudona" diploma, bet tik is profkes... Taip pat ir uz kitus dalykus, bet nebesigilinau jau...

Na, o kad sumazintu KB, tai kiek skaiciau, nepastebejau :D:D:D

 ne tik profkes prideda uz raudona diploma, siaip nzn kurie univerai prideda be VDU dar, nes kazkaip nesidomejau. Taciau VDU tai tikrai prideda uz ji, patys man sake

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:23:12 | Nuoroda

Blogai parašiau, VDU rašo 'gimtoji k.', o ne užsienio Tai jei mano gimtoji k yra lietuvių, kaip jie gali imti rusų/vokiečių ar pan.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / MBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:30:58 | Nuoroda
Silluet rašė:

Blogai parašiau, VDU rašo 'gimtoji k.', o ne užsienio Tai jei mano gimtoji k yra lietuvių, kaip jie gali imti rusų/vokiečių ar pan.

 Aš irgi šito nesuprantu, kažkoks absurdas, dar prieš metus nereikėjo tos antros užsienio kalbos, tdl jos ir atsisakaiu, kad nebūtų papidomas krūvis, o vat, šast ir įkišo tą antrą užsienio kalbą.. tai kur teisybė, būčiau žinojus, būčiau mokinusis tą rusų..

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 53
  • Užsienio kalba (anglų) / MBE 5
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:41:08 | Nuoroda

Na,o as parasiau el.pastu i lama,Vln ir Kns

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:42:12 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Na,o as parasiau el.pastu i lama,Vln ir Kns

 Tau del KB nieko neisdegs. juk ir turejo imti matematikos, o ne chemijos metini .

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:43:07 | Nuoroda

Na,o as parasiau el.pastu i lama,Vln ir Kns kolegijas del savo KB.Nes man reikalingas chemijos arba matkes metinis pazymys.Ir man paeme mazesni Savaime aisku,KB krito.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:44:45 | Nuoroda
siestaa rašė:
Markiziene rašė:

Na,o as parasiau el.pastu i lama,Vln ir Kns

 Tau del KB nieko neisdegs. juk ir turejo imti matematikos, o ne chemijos metini .

 Bet kodel???Juk parasyta tas arba tas.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:02:20 | Nuoroda
Markiziene rašė:
siestaa rašė:
Markiziene rašė:

Na,o as parasiau el.pastu i lama,Vln ir Kns

 Tau del KB nieko neisdegs. juk ir turejo imti matematikos, o ne chemijos metini .

 Bet kodel???Juk parasyta tas arba tas.

 konkursionio balo sandara : biologijos egzas (0.4 ), chemija arba matematika (0.2), lietuviu kalba (0.2 ) . metinis pazymys - chemija arba matematika (0.2 ). metinis pazymys priklauso nuo to, kurio dalyko buvo imtas egzamino rezultatas. matematikos nelaikei, vadinasi buvo imamas chemijos egzamino rezultatas. kadangi eme ji, tai metini ima matematikos. tokios taisykles, reikia katuriu dalyku stojant, o ne triju.

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą