KMU medicina? Renkamės ČIA!:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:25:17 | Nuoroda

jo internetu užpildai ir po kelių dienų ar dienos atsiunčia atmintinę ką stovyklai pasiimti ir pan.

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 77
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 64
Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:48:49 | Nuoroda
Annja rašė:
Mig;) rašė:

man sake nelaikyt to testo, ns skolej vokieciu pirma kalba buvo.. tipo anglu antram kurse kaip antra kalba galesiu rinktis... bt pagalvojau dbr, kad prasyme studiju kalba tai en rasiau.. idomu, kaip cia visx bus.. kaip manot? gal kas tjp pat vok mokysis?

 

pas mane irgi vokieciu pirma, ir as nurodziau vokieciu kalba, tai jauciu kad sumes visus vokiecius i viena grupe

 uhu, jau galvojau kad as tik vienas vok. pasirinkes medicinos studiju metu KMU gal busimos grupiokes?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:54:13 | Nuoroda
Annja rašė:
Aiste18 rašė:

Na  va, siandien buvau KMU... Testo gavau 80%, panasiai ir norejau.. Ir eiles ne per didziausios

 

ka zinau, pusantros valandos ar dvi kaip nieko eilej laukiau ;D o kai pasirasei sutarti tu ja pasiemei?

 As net nepamenu, atrodo pasiemiau, po to kuociuosi savo daiktuose, ir nerandu;D pasirodo, ja duoda veliau kazkaip

Žinutė parašyta: 2009-07-28 18:59:42 | Nuoroda

Tą sutartį duos rugsėjo pradžioj ,sakė, nes klausiau. Norėjau paklaust, ar ruošiatės studijoms imti ir nešiojamus komp.?

Žinutė parašyta: 2009-07-28 21:52:37 | Nuoroda

Nesiojamas ar ne, bet kompiuterius pasistenkit visi turet. :) Dauguma konspektu bus pasidalijami kompiuteriu pagalba.

Žinutė parašyta: 2009-07-28 21:53:04 | Nuoroda

Beje, ar jau susidare chat'as? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-28 22:46:02 | Nuoroda
CheRry.=) rašė:

na as vakar kmu nuo puse 11 iki 4 prabuvau, kol  visas eijles sulaukeu :) anglu teste toli grazu nesuzibejau :D beje i stovykla ir zadu lekti :)

 aš ir panašiai tiek laiko eilėse prastovėjau...beje, kiek testo gavai?piti irgi prastai pasirodžiau...

Žinutė parašyta: 2009-07-29 10:33:46 | Nuoroda

na eiles tai istikro nenormalios ten... jei nori greiciau viska susitvarkyt, tai dar pries 9 reikia ateit ir vieta uzsiimt :D as is testo 73 surinkau, gal yra tokiu kas panasiai gavo?

Žinutė parašyta: 2009-07-29 11:16:36 | Nuoroda
vycas722 rašė:
Annja rašė:
Mig;) rašė:

man sake nelaikyt to testo, ns skolej vokieciu pirma kalba buvo.. tipo anglu antram kurse kaip antra kalba galesiu rinktis... bt pagalvojau dbr, kad prasyme studiju kalba tai en rasiau.. idomu, kaip cia visx bus.. kaip manot? gal kas tjp pat vok mokysis?

 

pas mane irgi vokieciu pirma, ir as nurodziau vokieciu kalba, tai jauciu kad sumes visus vokiecius i viena grupe

 uhu, jau galvojau kad as tik vienas vok. pasirinkes medicinos studiju metu KMU gal busimos grupiokes?

 yey, yra ir vyru ;D pamatysim, gal ir busim grupej :) o stovykloj vyru bus? :D

  • Biologija / VBE 78
  • Chemija / VBE 46
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 84
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2009-07-29 11:42:22 | Nuoroda

yra yra panasiai gavusiu, as 73.3 gavau  

Žinutė parašyta: 2009-07-29 12:00:23 | Nuoroda

wow! tai tikrai busim grupiokes, nes as lygiai tiek pat surinkau, tik neparasiau to trejeto dar po kablelio

Žinutė parašyta: 2009-07-29 13:18:56 | Nuoroda
belatriks rašė:
CheRry.=) rašė:

na as vakar kmu nuo puse 11 iki 4 prabuvau, kol  visas eijles sulaukeu :) anglu teste toli grazu nesuzibejau :D beje i stovykla ir zadu lekti :)

 aš ir panašiai tiek laiko eilėse prastovėjau...beje, kiek testo gavai?piti irgi prastai pasirodžiau...

 as tik 43.3.. niekada anglu nebuvo stiprioji puse o kiek gi tu?

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 66
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-29 14:49:29 | Nuoroda
CheRry.=) rašė:
belatriks rašė:
CheRry.=) rašė:

na as vakar kmu nuo puse 11 iki 4 prabuvau, kol  visas eijles sulaukeu :) anglu teste toli grazu nesuzibejau :D beje i stovykla ir zadu lekti :)

 aš ir panašiai tiek laiko eilėse prastovėjau...beje, kiek testo gavai?piti irgi prastai pasirodžiau...

 as tik 43.3.. niekada anglu nebuvo stiprioji puse o kiek gi tu?

 aš visai mažai, 30%

Žinutė parašyta: 2009-07-29 15:14:13 | Nuoroda

bet taij manau visiskaij jokio skirtumo kokioje  grupeje esi, ar pirmoje ar paskutineje

  • Biologija / VBE 94
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 66
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-29 16:11:38 | Nuoroda

aš ir taip manau

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-29 17:48:00 | Nuoroda
Annja rašė:
vycas722 rašė:
Annja rašė:
Mig;) rašė:

man sake nelaikyt to testo, ns skolej vokieciu pirma kalba buvo.. tipo anglu antram kurse kaip antra kalba galesiu rinktis... bt pagalvojau dbr, kad prasyme studiju kalba tai en rasiau.. idomu, kaip cia visx bus.. kaip manot? gal kas tjp pat vok mokysis?

 

pas mane irgi vokieciu pirma, ir as nurodziau vokieciu kalba, tai jauciu kad sumes visus vokiecius i viena grupe

 uhu, jau galvojau kad as tik vienas vok. pasirinkes medicinos studiju metu KMU gal busimos grupiokes?

 yey, yra ir vyru ;D pamatysim, gal ir busim grupej :) o stovykloj vyru bus? :D

 wo, vokieciu atsirado tik kad prasyme pas mane anglu parasyta...

Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:45:49 | Nuoroda
Annja rašė:
vycas722 rašė:
Annja rašė:
Mig;) rašė:

man sake nelaikyt to testo, ns skolej vokieciu pirma kalba buvo.. tipo anglu antram kurse kaip antra kalba galesiu rinktis... bt pagalvojau dbr, kad prasyme studiju kalba tai en rasiau.. idomu, kaip cia visx bus.. kaip manot? gal kas tjp pat vok mokysis?

 

pas mane irgi vokieciu pirma, ir as nurodziau vokieciu kalba, tai jauciu kad sumes visus vokiecius i viena grupe

 uhu, jau galvojau kad as tik vienas vok. pasirinkes medicinos studiju metu KMU gal busimos grupiokes?

 yey, yra ir vyru ;D pamatysim, gal ir busim grupej :) o stovykloj vyru bus? :D

 @ Annja

bent jau vienas bus, nes as gal vaziuosiu jei priims jau prisiregistravau tai laukiu atsakymo

@ Mig;)

tu busi grupeje su anglistais. gaila: kuo daugiau, tuo linksmiau

P.S.  vokietukai melskimes, kad negautume Z. Sirtautienes

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-07-29 18:56:44 | Nuoroda
vycas722 rašė:
Annja rašė:
vycas722 rašė:
Annja rašė:
Mig;) rašė:

man sake nelaikyt to testo, ns skolej vokieciu pirma kalba buvo.. tipo anglu antram kurse kaip antra kalba galesiu rinktis... bt pagalvojau dbr, kad prasyme studiju kalba tai en rasiau.. idomu, kaip cia visx bus.. kaip manot? gal kas tjp pat vok mokysis?

 

pas mane irgi vokieciu pirma, ir as nurodziau vokieciu kalba, tai jauciu kad sumes visus vokiecius i viena grupe

 uhu, jau galvojau kad as tik vienas vok. pasirinkes medicinos studiju metu KMU gal busimos grupiokes?

 yey, yra ir vyru ;D pamatysim, gal ir busim grupej :) o stovykloj vyru bus? :D

 @ Annja

bent jau vienas bus, nes as gal vaziuosiu jei priims jau prisiregistravau tai laukiu atsakymo

@ Mig;)

tu busi grupeje su anglistais. gaila: kuo daugiau, tuo linksmiau

P.S.  vokietukai melskimes, kad negautume Z. Sirtautienes

 joa, su anglistais... testo tai nedariau..o anglu zinios abeceles mokejimu galima sakyt ir pasibaigia.. nzn, juokis cia ar verkt 

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:06:59 | Nuoroda

@ Mig;)

juokis as is tikro ir noreciau anglu mokintis nors gyvenime jos nesimokinau, bet mano anglu zinios (bent jau kalbejimas) daug didesnes nei vokieciu oi riugsiu su vokieciu. na bet jei atsiras norinciu pamokyti tai gal nebus taip liudna

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:06:59 | Nuoroda

@ Mig;)

juokis as is tikro ir noreciau anglu mokintis nors gyvenime jos nesimokinau, bet mano anglu zinios (bent jau kalbejimas) daug didesnes nei vokieciu oi riugsiu su vokieciu. na bet jei atsiras norinciu pamokyti tai gal nebus taip liudna

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą