Anglu kalbos egzaminas 2010 :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-09 13:03:59 | Nuoroda

Šiandien mokykloje dave anglų bandomąjį iš nec.lt vakar namie kai dariau be rasymo uzduoties surinkau 48, mokykloje tą patį kai davė rašyt negalėjau susikaupti  tai jaučiu išvis 30 tegausiu...

Žinutė parašyta: 2010-03-10 17:41:41 | Nuoroda

sveiki. gal kas žinot, kur galima būtų gauti ankstesnių metų (2002-2005) anglų vbe garso įrašus?

  • Istorija / VBE 55
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-03-14 13:07:03 | Nuoroda

Gal pas mokytojus klausk. Jie visko turi

Žinutė parašyta: 2010-03-14 17:19:25 | Nuoroda

gal kas galite patarti, kaip pasiruošti anglų egzaminui? mokytoja pasakė, kad neturi laiko man aiškinti, nes reikia stipresniems padėti...

Žinutė parašyta: 2010-03-14 17:37:03 | Nuoroda

Čia dabar?  kas čia per mokytoja?:O

ar tu gal iš silpnesnių mokinių?.. Na, manau,kad savarankiškai labai puikiai galima išmokt tą anglų, nežinau tik, ar įmanoma per 3mėn:) O kas tau labiausiai nesiseka?

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:34:15 | Nuoroda

Pasiprašyk pas mokytoją Longman exam coach, visai nebloga programėlė, daraisi ten sau testukus, tada duoda atsakymus net su paaiškinimais kodėl būtent toks atsakymas turėjo būti, beje, yra dar ir egzanimo žodynėlis prie šitos programos, klausymo užduotys, IELT's, Fce tarptautinių egzaminų reading'o, gramatikos užduotys :)  

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:47:51 | Nuoroda

parsisiunciau tą, bet kaip aš tokia kompiuterių asė...  nepasileidzia man kažko, nu ir gerai, sakau, ne anglų man pamoka svarbiausia vis tiek, o kiek reikia egzaminui, 100proc.mokytoja paruošia:) gl kada iš neturėjimo ką veikt dar pabandysiu:) Bet iš daug ko girdėjau,kad gera:)

O beje, gal kas turi tokios mėlynai salotinės gan plonos knygos (longman, vadinas first certificate use of english) atsakymus?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:52:59 | Nuoroda
lol7899 rašė:

gal kas galite patarti, kaip pasiruošti anglų egzaminui? mokytoja pasakė, kad neturi laiko man aiškinti, nes reikia stipresniems padėti...

 Čia aš rašiau, nes pas draugą nepastebėjau, kad jo sesės įjungtas. žodžiu, esu silpniausia grupėje ir mokytoja visada mane prieš visus kritikuoja, o padėti man ji gali tik duodama užduočiu.... šeip man užtektų 40 išlaikyt, nes stiprioji pusė istorija ir lietuvių k.

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:01:29 | Nuoroda

Na dėl tų 40 irgi reikėtų pasistengti ,nes mano manymu šiais metais anglų egzaminas bus ypač lengvas gerai  ir vidutiniškai kalbą besimokantiems mokiniams (nors kiek esu darius senų egzų, visi jie polengviai). Tai efektyviausia manau būtų pasiprašyti pas draugus, kad išaiškintų ko nesupranti. Jei pvz tavo silpniausia dalis rašiniai, tai čia dar visai nebaisu, tiesiog išmoksti skirtingų rašinių tipų struktūrą, linkerius ir panašiai. Gramatiką irgi nesunkiai galima išmokt iš knygos ar pratybų, vat tik su skaitymu ir klausymu nebent problemų gali būti, bet jei tau 40 reikia, tai užtenka taškų už rašymą ir use of english. :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:03:25 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Na dėl tų 40 irgi reikėtų pasistengti ,nes mano manymu šiais metais anglų egzaminas bus ypač lengvas gerai  ir vidutiniškai kalbą besimokantiems mokiniams (nors kiek esu darius senų egzų, visi jie polengviai). Tai efektyviausia manau būtų pasiprašyti pas draugus, kad išaiškintų ko nesupranti. Jei pvz tavo silpniausia dalis rašiniai, tai čia dar visai nebaisu, tiesiog išmoksti skirtingų rašinių tipų struktūrą, linkerius ir panašiai. Gramatiką irgi nesunkiai galima išmokt iš knygos ar pratybų, vat tik su skaitymu ir klausymu nebent problemų gali būti, bet jei tau 40 reikia, tai užtenka taškų už rašymą ir use of english. :)

 Dėkui labai už patarimus :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:07:26 | Nuoroda

Nu kaip taip galima   Ką aš iš savo patirties galiu patart, tai pirmiausia išmokau gramatiką.... yra tokia Merfio knyga,labai gera man pasirodė

(virselis)

ten yra puslapis gramatikos taisyklių (labai gerai paaiškintos:) ) , o kitas puslapis pratimų,o gale atsakymai, pasprendžiau ir man taip aišku viskas pasidarė!:) Man atrodo, ten beveik viskas, ką iš gramatikos reikėtų žinot baigiant 12kl:) aišku, ji apie 400psl:/

Skaitymui net nežinau,ką patart gal paskaityk visokius straipsnius anglų kalba... neįsivaizduoju:)

Klausymas. Kaip sako anglų mokytoja-tie,kas pažiūri bent vieną eng filmą be jokių subtitrų, paprastai beveik nepadaro klaidų klausyme;) nors aš asmeniškai to nedarau,nes nesuprantu gerai ir nepattinka man taip:/ Man labai padėjo klausymasis visokių laidų anglų kalba:)

O rašymą tai neįsivaizduoju,kaip išmokti, nemoku aš ten gaut gerų balų

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:08:02 | Nuoroda

Nėr už ką :)

Žinai, dar visai gelbėja 14 Topics raudona knyga, ten yra egzaminui reikalingų temų bei word bank'as, laiškų tipai, tai jei tavo mokytojai negaila būtų paskolinti, tikraii verta pasistudijuoti tą dalykėlį :)

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:10:12 | Nuoroda

Skaitymui tai geriausiai turbūt iš senų egzų daryti užduotis. Kadangi šiais metais bus ir vienas ar du B lygio skaitymo tekstai, tai juos tikrai gerai padarysit  ;) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:11:15 | Nuoroda

nepasakyčiau,kad tie topics labai gerai...kaip pratimai, man atrodo per daug  lengvi. Bet kas yra gerai,tai žodžiai kiekvieno skyriaus gale:) neapkenčiu aš jų mokytis, nes baisiai daug, va kaip tik pradėsiu kamuotis su kažkuriuo skyrium:/ bet į naudą tikrai:)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:15:51 | Nuoroda

Tai žodynas ir yra pagrindas visko :) Patarčiau ir geresnių knygų daryti(Volcabulary for IELT's), bet jos yra tikrai sudėtingos  ir  nemanau, kad visiems tiktų, nes ten jau yra advanced english užduotys. O va 14 Topics iš tų lenvgvesnių normalesnė :))

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:58:19 | Nuoroda

o gal kas turit kalbejimus anglu 2008 ir 2009 metu? :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 20:05:05 | Nuoroda

Turiu tik 16 kalbėjimo temų iš kalbų mokyklos egzo, bet aš ten pati rašiusi ir nežinau ar temos sutampa :) gal gali parašyti, kokios jos yra ? :) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-03-15 11:04:54 | Nuoroda

praitais metais laikiau anglu kalbos iskaita. jei kam reikia, uz simboline kaina galiu atsiusti atskanuota anglu kalbos knygele, skirta pasiruosti kalbejimo iskaitai. yra aprasyta 15 temu. pvz: government in Lithuania, enviromental problems ir pns. rasykit i email 
 

Žinutė parašyta: 2010-03-15 14:57:13 | Nuoroda

Visus tekstus temomis galima susidėlioti iš informacijos iš interneto, kam mokėti pinigus :)

Aš pati dariausi temas ir kalbaškėj kalbėjimo egzą dešimtui išlaikiau, nors net neapsimokėjo kažką ruoštis, nes duotos situacijos dialogams, negali žinoti temos monologui :)) Geriau patarčiau kartotis žodyną ir pasirinkti tokį kalbėjimo partnerį, kurio žinios būtų apylygios ir jokiu būdu ne geresnės, nes kaip tu pasirodai partnerio atžvilgiu daug lemia :))) 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-03-16 22:14:09 | Nuoroda

Labiau bijau įskaitų, nei tų egzaminų.. Tiek anglų, tiek lietuvių

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą