Anglu kalbos egzaminas 2010 :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-31 16:26:07 | Nuoroda

Tiksliai, na ir sugebu apsižioplint

Bet man rimtai reikia gerinti rašymą, visad mažiausiai balų:(  Gal kas turi pasiūlymų, kaip?

Žinutė parašyta: 2010-01-31 23:59:33 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Šiaip tai visai nieko  Kažkada girdėjau,kad sunkiausios dalys visiems būna skaitymas ir klausymas, o gramatika lengviausia, bet man, kaip ir tau,matau, atvirkščiai  Use of Engish antra pagal nemėgstamumą dalis:D

Bet laiko dar yra, ir mokytojai iš mūsų visų dar maksimumą išreikalaus, tikiu

 Kazkada 11 klasei uz Reading'a bei Listening'a vidutiniskai surinkdavau po puse visu galimu tasku, tad per visa laika iki dabar skirtumas tikrai jauciasi. Tiesa pasakius, del Listening'o as pats esu nustebes, Reading'o - taip pat. Use of English mazdaug tiek ir tikejaus, o Writing'as truputi per mazai - velgi tas mane nustebino. :D 

 

O writing'a patarciau tobulint platinant zodyna, pratinantis naudoti sudetingesnes sakiniu konstrukcijas bei rasant nemazai rasiniu (po keleta per savaiciu, jei situacija gan tragiska), kuriuos istikrina mokytoja (aisku, nerasant pazymio). Visa tai tikrai turetu padet. Kita vertus, zinoma, visada yra lengviau pasakyt nei padaryt, taciau jei jau laikai egzamina, kurio rezultatas nulems tavo ateiti, as esu isitikines, kad tos pastangos tikrai yra puiki investicija.  Sekmes. :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-02-02 10:59:26 | Nuoroda

Kaip apsiskaičiuoja procentai gal galit parašyt?

Pvz.: gauni 70 taškų, tai kiek čia bus procentų? 

Žinutė parašyta: 2010-02-02 12:22:34 | Nuoroda
Ingridėlis rašė:

Kaip apsiskaičiuoja procentai gal galit parašyt?

Pvz.: gauni 70 taškų, tai kiek čia bus procentų? 

 procentai priklausys nuo to kaip išlaikys kiti. Ištaisius egzaminą yra suvedami duomenys kiek kas taškų surinko. Tada pagal tai yra nustatoma kiek taškų yra minimumas. O tuomet yra reintinguojama - nustatomi procentai ;) tad vienais metais su 70taškų tarkim surenkama 60proc - kitais gal daugiau ar mažiau.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-06 18:03:15 | Nuoroda

Gal kas anglų pilotinę darėt ?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-16 19:02:18 | Nuoroda

 Gal kas turi ankstesnių metų anglų kalbos egzaminų atsakymus? 

Mano email:

 

Žinutė parašyta: 2010-02-18 07:53:04 | Nuoroda
as1991 rašė:

Gal kas anglų pilotinę darėt ?

 šių metų? :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-02-21 15:25:43 | Nuoroda

Jei kas turi ankstesnių anglų egzaminų vertinimo instrukcijas, atsiųskit jei negaila  - labai ačiū. 

Žinutė parašyta: 2010-02-22 23:09:05 | Nuoroda

Durnas klausimas, bet ar Anglu k. mokykliniam iskaita irgi buna?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-02-23 15:51:42 | Nuoroda
Boozzard rašė:

Durnas klausimas, bet ar Anglu k. mokykliniam iskaita irgi buna?

 Pirma pamirškit jau tuos mokyklinius egzaminus, dabar jau tik valstybiniai.

O antra, tai įskaita būtina.

Žinutė parašyta: 2010-02-24 18:48:38 | Nuoroda

Mhm kazkas nauja... O cia visiem dalykams mokykliniai panaikinti?

Žinutė parašyta: 2010-02-25 09:54:41 | Nuoroda
Boozzard rašė:

Mhm kazkas nauja... O cia visiem dalykams mokykliniai panaikinti?

 No :) Lietuvių yra ir dar ten keli kažkokie, tiksiai nepamenu.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-02-25 18:45:26 | Nuoroda

Tai tikriausiai teks bandyt laime su dvien egzais arba i mokama stot. Hujovai cia eksternas siemet biski bus. Dekui uz informacija.

Žinutė parašyta: 2010-02-25 19:28:51 | Nuoroda

As tai nagus griauziu, bijau zveriskai anglu egzo, nes atrodo, kad pasimirs viskas, ka ismokau.. o kalbejimas-streso virsune ;O

Žinutė parašyta: 2010-02-25 22:05:22 | Nuoroda

Na siaip as kai laikiau (tiesa lietuviu k. iskaita) nuejau visai nepasiruoses ir tai ka per tas 20 min. pasirasiau ant lapelio, nieko nepanaudojau, kalbejau tiesiog is galvos. Tas pats variantas buvo su daugeliu klasioku. Nematau reikalo plesytis, nesugebet islaikyt dar reik sugebet, tiesiog daugelis abiturientu mano, kad ten bus ziauriai sunku ir pan. Tiesa ta, kad nieko ten baisaus, atsipailaiduokit, nusiraminkit ir viskas bus OK ;)

Žinutė parašyta: 2010-02-28 12:27:55 | Nuoroda
Boozzard rašė:

nesugebet islaikyt dar reik sugebet, tiesiog daugelis abiturientu mano, kad ten bus ziauriai sunku ir pan

 mano tokia pati nuomonė :) reikia jau nežinau kokiu būt, kad neišlaikyti įskaitos bent jau 4.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-03-03 15:40:42 | Nuoroda

 Siandien rasem ta 2010 bandomaji :) Na man jis nepasirode labai lengvas, B lygio uzduotys bet isplestinio kurso tai sunkokos pasirode, ypac skaitymas. Na ryt turetu jau buti istaisyta, ziuresim kokie rezultatai bus :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-03-03 21:22:12 | Nuoroda

Mes irgi darem ta bandomaji ir tikrai sutinku su tavim. Pries ta bandomaji buves bandomasis buvo lengvesnis, surinkau 82 / 100. Jei dabar surinksiu bent tiek, tai isties busiu gan nustebes...

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-03-06 21:34:24 | Nuoroda

jau anglų egzo aš labiausiai bijau. Įskaitoj jau įsivaizduoju, kaip mano balsas drebės :D su drauge dialogui ruošiamės, iškalbam 8minutes, o reikia 4-5. Gal kas žinot kokią techniką kaip greitai atsakyti į kolegos užduotus klausimus, nes jei ir toliau mes taip ilgai kalbėsim tai mum basta bus ;l

Žinutė parašyta: 2010-03-08 20:00:51 | Nuoroda

Ojojoj neklabekima pie anglu iskaita :D As turbut mirsiu ten, kad ir kiek gauciau, sugadinsiu tiek nervu kad plaukai turbut nuslinks :D  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą