Anglu kalbos egzaminas 2010 :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-14 22:39:45 | Nuoroda
ugniss rašė:

kiek esu girdėjusi mokyklos istorijoj tai nebuvo nė vieno,kad įskaitos neišlaikytų. Gi vistiek kažką pašnekėsi. Tuo labiau,kad anglų kalbos poveikis šiais laikais gana didelis, daug filmų anglų kalba žiūrėta ir vistiek kažkas įsisavinta. aš manau viskas bus gerai ;) o ruoštis taip specialiai nelabai žadu. prieš eidama į įskaitą angliškos muzikos paklausysiu ir bus gerai ;D

 man patinka tavo požiūris : ramiai ir efektingai viską.

Žinutė parašyta: 2010-04-15 11:15:31 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
aurete rašė:
ugniss rašė:

na va įskaitą kalbėsiu pirmą dieną ir pati pirma. žiesim kaip čia bus ;D

 Aš irgi taip pat

 aš irgi :D mokytoja guodė, kad atkalbėsim savo ir viskas, bet vis vien psichologiškai sunku nusiteikti :D tai kaip planuojat ruoštis? 

 As irgi eisiu pati pirma pirmaja diena :DD Bet gal taip ir geriau, nes maziau nervu kainuos :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-04-15 15:49:05 | Nuoroda
Laura18 rašė:
Caramel90 rašė:
aurete rašė:
ugniss rašė:

na va įskaitą kalbėsiu pirmą dieną ir pati pirma. žiesim kaip čia bus ;D

 Aš irgi taip pat

 aš irgi :D mokytoja guodė, kad atkalbėsim savo ir viskas, bet vis vien psichologiškai sunku nusiteikti :D tai kaip planuojat ruoštis? 

 As irgi eisiu pati pirma pirmaja diena :DD Bet gal taip ir geriau, nes maziau nervu kainuos :)

 Aš irgi džiaugiuos, kad pirma eisiu

Žinutė parašyta: 2010-04-15 16:01:23 | Nuoroda
aurete rašė:
Laura18 rašė:
Caramel90 rašė:
aurete rašė:
ugniss rašė:

na va įskaitą kalbėsiu pirmą dieną ir pati pirma. žiesim kaip čia bus ;D

 Aš irgi taip pat

 aš irgi :D mokytoja guodė, kad atkalbėsim savo ir viskas, bet vis vien psichologiškai sunku nusiteikti :D tai kaip planuojat ruoštis? 

 As irgi eisiu pati pirma pirmaja diena :DD Bet gal taip ir geriau, nes maziau nervu kainuos :)

 Aš irgi džiaugiuos, kad pirma eisiu

 Prisdedu prie pirmųjų :D Geriausia pirmama eiti. Nes mažiau streso pajusi, ir šiaip mokytojai neturės tavęs su kuom lyginti :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 35
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Žinutė parašyta: 2010-04-15 16:15:33 | Nuoroda

Bet tas mano maziau nervu tai reiskia nemigo nakti ir plauku nuslinkima :DDD Taip nesveikai bijau tos anglu iskaitos, niekada gyvenime nesnekejau nei jokio dialogo nei monologo, mirsiu ten turbut :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-04-15 16:17:34 | Nuoroda
Laura18 rašė:

Bet tas mano maziau nervu tai reiskia nemigo nakti ir plauku nuslinkima :DDD Taip nesveikai bijau tos anglu iskaitos, niekada gyvenime nesnekejau nei jokio dialogo nei monologo, mirsiu ten turbut :D

 Nejau niekada nepasakojai ko nors angliškai? Keista.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-15 16:54:37 | Nuoroda

Daug čia mūsų, einančių pirmą dieną ir dar patys pirmi :)

Prisijungiuuuu.

Žinutė parašyta: 2010-04-15 19:28:18 | Nuoroda
ingree rašė:

Daug čia mūsų, einančių pirmą dieną ir dar patys pirmi :)

Prisijungiuuuu.

 Galėsim po įskaitos net statistika suvest kaip pirmiem sekės

Žinutė parašyta: 2010-04-15 20:47:23 | Nuoroda
Bū rašė:
Laura18 rašė:

Bet tas mano maziau nervu tai reiskia nemigo nakti ir plauku nuslinkima :DDD Taip nesveikai bijau tos anglu iskaitos, niekada gyvenime nesnekejau nei jokio dialogo nei monologo, mirsiu ten turbut :D

 Nejau niekada nepasakojai ko nors angliškai? Keista.

 Pasakojau tik ka atmintinai koki teksta reikdavo ismokt, tj cia kaip ir nera pasakojimas :D o taip kad duotu tema ir reiktu is galvos sneket ar koki dialoga tai niekad 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-04-15 22:58:24 | Nuoroda

as ir kazkaip anglu bijau, lietuviu tai vieni juokai buvo, o cia kas kita :D na matau as cia toks nevienas :D, na 4-turis tikrai atsiputes tureciau gauti, svarbu, kad prie egzo prileistu, nors ir su juo neaisku ar pajegsiu paimti :D

Žinutė parašyta: 2010-04-16 14:20:41 | Nuoroda

Labas visiems! :) Tikiuosi, kad antradienį, pirmi ėję ir atsiskaitę praneš, kokiomis temomis kalbėjo. Ši informacija, spėju, bus naudinga daugeliui.

Žinutė parašyta: 2010-04-16 14:23:59 | Nuoroda

Man irgi tas pats su anglu, nezinau ka ten pasnekesiu, kaip ruostis....?

Žinutė parašyta: 2010-04-16 18:59:54 | Nuoroda

 dėl nežinojimo kaip ruoštis, tai čia  turbūt būdinga anglų įskaitai :D aš pati tai peržvelgsiu senasias savo pasirašytas kalbas, pasidarysiu monologo planą ( jį pritaikysiu bet kuriai temai ir klausimams...) dar peržvelgsiu mokytojos duotas šperas, persiskaitysiu dealogų instrukcijas ir klausysiuos bei dainuosiu daug anglškų dainų kad pripratinčiau liežuvį :DDD ir žiūrėsiu anglškų filmų su eng subtitles :D

 

Žinutė parašyta: 2010-04-17 10:54:15 | Nuoroda

O gal kas nors galit ideti nuoroda kur internete butu galima rast ankstesniu metu kalbejimo temas,  bet kad butu ne tik pacia tema kas nors parases bet ir butu klausimai kaip prie dialogo buna apie ka sneket :) Nes dar akyse nesu macius kaip ten tie dialogai atrodo :DDD nelabai isivaizduoju kaip pakalbesiu 

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-04-17 14:49:51 | Nuoroda

laikysiu bet ziauriai bijau.... nelabai moku, o ir uzduotim reikia daug laiko atlikti, galiu net nespeti, siaip kalbejimas ir rasinys man patys baisiausi...

Žinutė parašyta: 2010-04-17 18:19:39 | Nuoroda
Laura18 rašė:

O gal kas nors galit ideti nuoroda kur internete butu galima rast ankstesniu metu kalbejimo temas,  bet kad butu ne tik pacia tema kas nors parases bet ir butu klausimai kaip prie dialogo buna apie ka sneket :) Nes dar akyse nesu macius kaip ten tie dialogai atrodo :DDD nelabai isivaizduoju kaip pakalbesiu 

 egzaminai.lt yra pernai metu abiejų dienų

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-17 20:12:41 | Nuoroda
aurete rašė:
ingree rašė:

Daug čia mūsų, einančių pirmą dieną ir dar patys pirmi :)

Prisijungiuuuu.

 Galėsim po įskaitos net statistika suvest kaip pirmiem sekės

 Pasirašau :D 

Žinutė parašyta: 2010-04-19 21:49:56 | Nuoroda

sėkmės visiems tada ;}

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-04-19 21:50:07 | Nuoroda

sėkmės visiems tada ;}

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-04-21 19:38:34 | Nuoroda

gal kas raset rasini English is the only foreign language worth learning??? jei raset buciau dekinga kad atsilieptumet

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą